Τι dvd/ταινία στην tv είδατε σήμερα...;;;

Μετρια πραγματα

Tι στο διαολο σκεφτοταν και τι στο διαολο ηθελε να πετυχει ο Tarantino με το Deathproof??!?! Μου λετε?

Τίποτα απολύτως ίσως?

^
^
20 λεπτά δράσης και μετά βαρεμάρα.

Ενα απολαυστικό, εγκεφαλικό δίωρο με δυο τρομερούς πρωταγωνιστές και φόντο ένα τρομακτικό σπίτι.
Ανεπανάληπτο.

Ειδα χτες το βραδυ μια ταινια στο Αλτερ αν δεν κανω λαθος με ενα σεναριογραφο που σκοτωνε γυναικες σε μια λιμνη και μετα εγραφες τους φονους του στο σεναριο της ταινιας!Καλουτσικη ταινιουλα.Η φατσα του δολοφονου στην τελευταια σκηνη σε κανει να κατουριεσε πανω σου :lol:

ξεκινησα να δω Buffy χτες, αλλα επειδη επεσε ξεθαβειν πολλων βιντεοκασσετων παιδικης ηλικιας και ταυτοχρονη συνδεση video(!)

\m/
(μαλακια που το 2ο επεσε τοσο πολυ μετα και γαμηθηκε ασχημα-τι λεω τωρα:p)
εκανα ινσταλ και το παιχνιδι-αλλα δεν επαιζε η μαλακια, γαμω τα windows 7 μεσα!!-

η ταινια παντως ηταν ατσαλι και…
They don’t negotiate with terrorists… they blow them away!

Αγαπάμε SNL αλλά πλέον καμία σχέση με το παρελθόν.Σαν τους μέηντεν ένα πράγμα:p Σίγουρα όχι η καλύτερη παρωδία που έχω δει, αλλά είχε κάποιες στιγμές και έναν Val Kilmer που απλά κάνει χαβαλέ

ρε συ Lupin τι έχεις θυμηθεί…

:bow::bow::bow::bow::bow:

πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω μαλααααααακκαααααααααααααααααααααααααααααα

Η πρώτη βιντεοκασέτα που νοίκιασα στην ζωή μου πριν πολλούς αιώνες :cry: Την έχω σε αντιγραμμένη βιντεοκασέτα από την τηλεόραση με κομμένες τις διαφημίσεις :metal:

Απίστευτο έπος

(Αυτή η ταινία απαγορεύεται να κυκλοφορήσει σε dvd)

ετσι, μερικα πραματα ειναι ανεκτιμητα και μη διαπραγματευσιμα!

σήμερα στις 9 στον alfa έχει ΜISERY…αν ενδιαφέρει και κανέναν

Άντε να δούμε την Kathy απόψε μιας και δεν βρίσκω τίποτα καλύτερο…

Sleuth και εγώ αλλά το remake, που παίζει πάλι ο Michael Caine(βέβαια εδώ κάνει τον Milo:p) Τώρα αυτό μου φάνηκε απίστευτο. o Law άπαιχτος στον ρόλο. Τρομερό σημείο εκεί που μπέρδεψαν τα μπούτια τους που ο ένας ήταν ο άλλος και ο άλλος ο ένας κλπ, τώρα δεν ξέρω αν έχει και σχέση ότι ο Caine ήταν ο Milo στο original…:stuck_out_tongue:

Δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε ιδιαίτερα.
Περίμενα κάτι πιο συγκλονιστικό για τέλος…και έχω και μια αντιπάθεια στα πτηνά γενικώς :stuck_out_tongue:

και

Ούτε αυτό με εντυπωσίασε ιδιαίτερα.
Στην αρχή νόμιζα ότι δε θα μιλούσαν καθόλου, αλλά μετά βελτιώθηκε κάπως.
Ωραία σκηνικά πάντως, αν μη τι άλλο!

ειμαι στο τσακ να ανοιξω τοπικ ΜΟΝΟ για αυτο…το εχει δει κανεις?
Μιλαμε για πολυ κλαμα, θελω να βλεπω ΜΟΝΟ ταινιες της Asylum πλεον…

pure awesomeness…
:’)
επισης ο καρχαριας εφαγε ενα αεροπλανο…
edit
http://www.youtube.com/watch?v=I16_8l0yS-g
ΠΟΣΟ ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΩΘΩ!!!
α και ο Λορετζο Λαμας εκανε μεγαλυτερο καμ-μπακ και απο τους Accept φετος ε
\m/

λολζ, την επόμενη φορά λέω να τολμήσουν να δημιουργήσουν ένα πλανήτη-καρχαρία που θα τρώει τη γη…:stuck_out_tongue:

αυτό και το πιράνχα 3d δίνουν νέο νόημα στην επικότητα ε Lup?

Κατεβαίνει ε.

Η ταινια κοιταει στα ματια τον πολιτη κεην,αυτο μονο…

:’)

Και να υποθέσω κι όλας ότι τρώει για πρωινό κάτι Καζαμπλάνκες, Οδύσσειες του Διαστήματος και Νονούς, ε; :lol:

Βλέποντας τον καρχαρία να τρώει τη γέφυρα είμαι πεπεισμένος πως άνετα.