Eπιλογές αναγνωστών 2007

Ρε γαμω το rocking μου επρεπε να περιμενετε λιγο!!
Δεν προλαβα να ακουσω και πολλα απο περσινες κυκλοφοριες για να ψηφισω και να σας δειξω τι πρεπει να ακουτε!

Αποχωρω απο το φορουμ! :stuck_out_tongue:

ΥΓ. Πλακα πλακα, με το να ψηφιζουμε μεχρι αρχες Γεναρη, αδικουνται λιγο οι κυκλοφοριες Δεκεμβρη και (λιγοτερο) Νοεμβρη…

Ας πρόσεχαν αυτοί οι καλλιτέχνες και ας τα έβγαζαν πιο νωρίς… [-X

Εξυπναδες! [-X
Οι καλλιτεχνες δεν εχουν λογο. Οι δισκογραφικες τα βγαζουν γιατι ειναι περιοδος γιορτων και δωρων…

Εγώ δε βλέπω κανένα λάθος :roll: :smiley:

που ειναι οι Alabamaa?? που ειναι ο Διαμαντης?? που ειναι η συναυλια των Saxon?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πού είναι το SIEGES EVEN ;

Που πήγαν όλοι εκείνοι? :-s

To plug me in σίγουρα…στα dvd’s…super…:slight_smile:

ελα ρε φιλος αμεσως γκρινια, εχει ναιτγουισ

αντε να γκρινιαξω και γω, που ειναι το heima στα dvd?? οεο??

Πού είναι ο Βάγκνερ; Πού είναι ο Πουτσίνι; :-#

Συμφωνώ με Κρισπ. Αδικούνται του Δεκεμβρίου, όπως και οι δίσκοι που βγήκαν τους πρώτους μήνες του έτους και καλλύπτονται απ’τον ενθουσιασμό για τους πιο πρόσφατους. Λεπτομέρειες :stuck_out_tongue:

Ρε παραειναι χαμηλα οι Rush.

Καλά είναι εκεί που έιναι πιστεύω

o πουτσινι, ο βαγκνερ ή οι ρας?

όλοι τους…

¶σχετο, αλλά vangeli είμαι περίεργος… Ψήφισες? Και αν ναι, τι?

οχι ειμαι αναρχικος δεν ψηφιζω

Σωστός

Και πολυ τους ειναι.

Εντάξει, πολύ μέταλ, και να πεις πως ήταν τόσο πια δισκάρες όλα αυτά, πάει στο καλό. Αλλά εδώ γίνεται ό,τι γινόταν απο παλιά στα περιοδικά, πρώτοι έβγαιναν πάντα αυτοί που είχαν τό όνομα, και ας είχαν κυκλοφορήσει μέτριο δίσκο μέσα στη χρονιά.

Τι να λέμε το όνομα έχει τεράστιο βάρος… τα ίδια ισχύουν και για τις συναυλίες και την προσέλευση του κόσμου.

Πάντως σε σχέση με κάποια παλιά δημοψηφίσματα του Hammer, π,χ, που καλύτερος κιθαρίστας, καλύτερος ντράμμερ, δίσκος της χρονιάς, καλύτερο συγκρότημα, καλύτερη συναυλία κλπ, έβγαιναν συνέχεια οι Maiden, ε, υπάρχει μια πρόοδος! :lol: Ειδικά αν σκεφτούμε πως συχνά έβγαιναν συγκρότημα της χρονιάς, χωρίς καν να έχουν κυκλοφορήσει κάποιο άλμπουμ!

Α, εγώ δε συμμετείχα καθώς λίγα πράγματα κατάφερα να ακούσω απο τις κυκλοφορίες του 2007.

Hahahahahha υπάρχει και τρίτος:p :lol:

Ακομα αυτο γινεται στο Hammer!

By the way, εφοσον δεν ψηφισα εγω, το δημοψηφισμα του rocking δεν εχει κυρος… [-X