Eμεσενικές κουβέντες

Εξυπνάδες…

Αν βαλεις στοχο της τακουνας την οικογενεια μου, θα υποστεις ΚΑΙ εσυ τις συνεπειες :p:p:p:p:p

Αχ με βάζεις να πω κακία αλλά θα σταματήσω εδώ το σπαμάρισμα… Βλάκα! Έλα μια μέρα να σε κεράσω στο στέκι να δεις τι ωραία που θα περάσεις :stuck_out_tongue:

Εσυ επιμενεις να ερθω και να με μεθυσεις…ΛΕΓΕ ΤΙ ΠΟΝΗΡΟ ΣΚΟΠΟ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΤΥΧΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ…

(ειμαι εναντια στις προγαμιαιες σχεσεις)

Τα τακούνια σπάνε.

βαρετο.

Δεν θέλω να σε μεθύσσω ηλίθιε! Να σε δηλητηριάσω θέλω!

Ναι ξέχασα, το γούνινο βρακάκι του μανογορά μας έχει και ατσάλινη επένδυση. Κάτι σαν το βρακί της γκόμενας στην ταινία “Οι Ήρωες Με Τα Κολάν”… Oπότε θέλει προσοχή

χαχα ρε γρακχο τη τρελανες τη κοπελα

Ποιος γκράκχος κι εσύ ρε ανελέητε;; :stuck_out_tongue:

Σύμφωνα με τους νόμους Sopa/ ΠΙΠΑ ΚΩΛΟ/ acta χρωστάτε στο Γκράκχο υπέρογκα ποσά που χρησιμοποιήτε το όνομα του στο ιντερνετ. Επίσης μου χρωστάτε μια ασπιρίνη γιατί τόσο τρόλινγκ δεν γίνεται ούτε στο 4chan

Η ασπιρίνη είναι το εύκολο. Τίποτα άλλο;

Μην λιωνεις στο φορουμ, ερχομαι σε μιση ωρα να σε παρω να παμε μπουζουκια δεσποινις μαντσρουμ…ντυσου στολισου, I’m on my way :stuck_out_tongue:

Dear God, give us back alex1992 and we will give you Madsroom and Panos_Stargazer. Amen.

Η ηλιθιότητα είναι ανίκητη τελικά :expressionless:

εγω δεν παω πουθενα…συνεννοηθηκαμε?

σιγά ρε ΑΓΡΙΕ.

Τον Άλεξ τον σκεφτόμουν -πέρα από την πλάκα-, που χάθηκε άραγε αυτό το παιδι; Αν μας βλέπεις … στείλε μας ένα σημάαααδι!!!

Φαινονται 4…υπηρχε και ενας πεμπτος, ο Panos Stargazer μονο που κοπηκε απο την εικονα γιατι δεν χωραγε τοση βαρβατιλα σε ενα εξωφυλλο…

ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΛΕΩ ΕΓΩ