Eastbound and down-KENNY POWERS APPRECIATION THREAD

2 σεζόν σε λίγες μέρες.
Κατάθεση ψυχής η σειρά, ίσως ο πιο σιχαμένος πρωταγωνιστής που έχει εμφανιστεί ποτέ.
Μορφάρα ρε.
Για τις ατάκες πρέπει να γεμίσουμε με εκατοντάδες ποστ πόσο γαμάτες είναι.

[SPOILER]There is not “I” in the team but there is “U” in the cunt. So don’t be jealous cunts.[/SPOILER]
Ρε γαμώ την τρέλα μου, δεν το λες αυτό:

[SPOILER][/SPOILER]
ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ.

Επίσης τεράστιος Στήβι. Οταν βρίζει κυλιέμαι κάτω.

Εχω διαδώσει το κείμενο του oneman σε φίλους κλπ, αξίζει να δεις αυτή την σειρά.

Σειρές σαν αυτό και το Sunny με χουν κάνει να ξεχάσω το Two & Half Men και τέτοιες κωμωδίες. Αλλη φάση μεν αλλά μου ναι αδιάφορο πλέον.

Πάμε για 3η.8)

LA FLAMA BLANCA

Ωραίο τέλος, αναμενόμενο μεν, συγκινητικό και κατάλληλο δε.

[SPOILER]Ο πολλά βαρύς και δοξασμένος άντρας βρίσκει τι ακριβώς θέλει στην ζωή του.
Αξιος.[/SPOILER]

Θα πάει για 4η σεζόν;
http://www.kennypowersjerseys.com/blogs/news/6227752-eastbound-down-season-4

hell yeah για τεταρτη!

:slight_smile: :slight_smile:

μαιο νομιζω θα αρχιζαν τα γυρισματα :-k

McBride revealed that they’re writing the new season now and that it begins filming this May. He summed Season 4 up by saying, “The theme of this is basically what happens to the hero after he rides off into the sunset. That?s kind of where we?re starting this season.”

29/09 τελικά η πρεμιέρα.

Αντε ξυπνάτε ρε λίγο.

Kανείς δεν το βλέπει;

Ο τεράστιος βασιλιάς έφυγε (Χαιζενμπεγκ), ένας παλιός αναγεννήθηκε μέσα από τις στάχτες!
Διαφορετική ματιά στο πρώτο επεισόδιο, πιο γυαλισμένη και πιο προσαρμοσμένη στο ύφος του ΗΒΟ με την βρωμιά να υπάρχει πάντα σε λιγότερη βαθμό. Μέτρησε πάντως!

Κανείς δεν βλέπει Kenny Fuckin Powers ρε;
Τα σπάει η 4η…Αν της συγκρίνεις με τις προηγούμενες κάτι έχει αλλάξει στην ατμόσφαιρα (πιο ακριβό μπατζετ ίσως;) αλλά οι ατακάρες και η βρωμιά παραμένουν ίδιες.

εχει πεσει λιγο η αληθεια ειναι αλλα σε καθε επεισοδιο θα υπαρχει μια στιγμη που θα πεσω στα πατωματα. scourge βλεπω οτι γραφεις και στο thread του its always sunny. ευγε:!:

:):):slight_smile:

Ε ναι είανι οι δύο αγαπημένες μου κωμικές σειρές!
Κάπως έτσι είναι, έχει πέσει λίγο αλλά και πάλι είναι απολαυστικό!
Το μόνο που με χαλάει κάπως είναι ότι δεν θυμίζει τις 3 προηγούμενες, ώρες ώρες νομίζω ότι βλέπω άλλη σειρά. Κάτι έχει η ατμόσφαιρα που έλεγα!
Στήβι πάντα θεός, από τους πιο ακομπλεξάριστους ηθοποιούς άνετα…
Ελπίζω να βάλουν και τον πατέρα του και τον ανεκδιήγητο Κάσπερ μέσα να γίνουν πουτάνα όλα!
Και γιατί όχι Ρέτζι και φυσικά τον ΑΣΛΕΗ ΦΑΚΙΝ ΣΕΗΦΕΡ…

3 επεισόδια ακόμη…

So long KFP…

ειπα χτες να δω το πρωτο κ τελικα ειδα 11… :stuck_out_tongue: ο μεγαλυτερος μαλακας που εχω πετυχει σε σειρες, αλλα γαμαει!!!

Μεγάλος Kenny P… Μεγάλο Eastbound and Down, δεν καταλαβαίνω πώς γάμησε τόσο.

Δεν ήταν η πιο αστεία κωμωδία, ήταν όμως η πιο straight που χω δει, η πιο κάφρικη και η πιο βαθειά ταυτόχρονα.

Επίσης το ότι μπορείς να συμπαθήσεις έναν τέτοιο μαλάκα, επίτευγμα. Adios…