Eat metal anniversary live... ticket = 1 euro!

τοτε να ξερεις οτι ψαχνεσαι φιλος…

εαν θες να μπεις τζαμπε, οι πορτες θα ανοιξουνε για τσαμπατζηδες κατα τις 11…

nir1 εγώ στο ξαναλέω…μπορώ να σου κολλήσω και τα βρίσκουμε :wink:
κάνα χρυσό δόντι, κάνα νεφρό γνωστού σου…δε παίζει άγχος 8)

ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΣΤΥΓΝΗ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΤΣΕΠΗΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΜΕΤΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΚΡΕΓΚ ! ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΥΡΙΟΙ ! 8)

[SPOILER][/SPOILER]

και γαμώ τις φάσεις ! θα στηρίξω !

*οι Storrmbringer ακύρωσαν :frowning:

Αληθεια? Γιατι ακυρωσαν?:-s

nai, oi storrmbringer akirosane…

τωρα που θα δουμε και μια μπαντα λιγοτερη, μηπως φιλοτιμηθει ο κυριος Γκρεγκ και μειωσει λιγο το υπερογκο εισιτηριο ?

[SPOILER]joke aside, κριμα, θυμαμαι οτι ο τυπος που τραγουδουσε στους storrmbringer εχει φωναρα…[/SPOILER]

ο [I]τύπος[/I] ακόμη τραγουδάει στους Storrmbringer . τιποτα το ανησυχητικό Nady , απλά λόγω υποχρεώσεων ακύρωσαν .

Κριμα γτ ηθελα να τους δω επιτελους! Αντε αν ειναι τους περιμενουμε θεσσαλονικη τουλαχιστον!:wink:

Τσουχτερη η τιμη :stuck_out_tongue: και μια μερα μετα τους Candlemass, αλλα θα το τιμησω… Σπανια βλεπουμε τετοιες κινησεις, μπραβο ρε Greg…

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ LIVE ΓΙΑ ΜΑΣ,

ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΣΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ…

METAL ON METAL THE ONLY WAY,
TO HELL WITH TOMORROW, LET’S LIVE FOR TODAY!!!

TA ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΠΡΟΠΩΛΗΣΗΣ…

ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ !!!

metal on metal…

ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ !!!

ποιοι θα δώσουν το παρόν σήμερις???

Μάλλον μαζί με τον Sok, θα σκάσουμε μύτη, στο live…είναι πολύ γαμάτη προσπάθεια, και αξίζει την παρουσία και την στηριξή μας:):!:

τίμιο λάιβ χθες. από κόσμο πήγε καλά πιστεύω, δεν ήταν πήχτρα αλλά είχε αρκετούς. αν και έφυγα νωρίς λόγω υποχρεώσεων και δεν πρόλαβα να δω όλες τις μπάντες, όσοι είδα ήταν πολύ καλοί (raging storm και valor γαμούν) και γενικα η ατμόσφαιρα ήταν heavy metal πανηγύρι:!:
thank u γρηγόρη8)

Πού ήσουνα ρε, έριξα μια ματιά αλλά δεν σε είδα.

Οι VALOR ήταν εξαιρετικοί, με άψογο ήχο και πολύ καλό frontman. :thumbup:

καθόμουν στο ύψος του μπαρ (λίγο πιο μπροστά).
ντάξει ο τραγουδιστής από εποχή battleroar πέρνει σκαλπ8)

ωπα… τι??? παιζανε κ οι raging storm???

Πάρα πολύ καλά προχθές, τις πρώτες τρεις μπάντες είδα…πολύ ωραία όλα και τσίμπησα και το Convixion cdάκι μου:):!:

TRUE EATING METAL!!!:smiley: