Electric Wizard - 8/4/2011 Thessaloníki @Eightball, 9/4/2011 Athens @Gagarin 205

:expressionless: βλακεία είπα;; :lol:

8 τραγούδια Electric Wizard λαιβ μπορεί να κρατήσουν πολυυυ ωρα. Trust me.

Δε βαριέσαι και δίωρο (και βάααλε) να παίξουν, ούτε που θα το καταλάβουμε αφού θα ναι γαμάτα! :lol:

Την προηγούμενη φορά είχαν παίξει 7 και το κοντεύανε το δίωρο. Πάντως αν δεν δω να επανέρχεται Funeralopolis στο σετλιστ παίζει σοβαρά να μην πάω.[-X

Άντε σοβαρέψου ρε :stuck_out_tongue:

Κανόνισε…Δεν χάνονται τέτοια λάιβ :!:

Θα παίξουν και τα Satanic Rites Of Drugula και The Chosen Few…AAAAAAAAAAAAAAAAA :!: :yahoo::yahoo::yahoo:

Πέστα ρε σάηλεντ γουίντερ, έτσι ρε γαμώτο, έτσι.

Το Drugula το βαριέμαι, να χωναν κανά Saturnine στην θέση του, κατά τ’αλλα δεν γίνεται να ΜΗΝ παίξουν Funeralopolis και θέλω τρελά και γω Venus in Furs (το κομμάτι με την πιο ροκ χροιά στον τελευταίο δίσκο).

χθες παντως δεν το παιξανε [-X
παντως μην τους χασετε ειναι σε τρομερη κατασταση αν και δεν παιζουν πολυ… τορινο παιζει να παιξανε μια ωρα / μια ωρα και 10 λεπτα…
σετλιστ τορινου

[SPOILER]The Chosen Few
Scorpio Curse
The Nightchild
Return Trip
Satanic Rites of Drugula
Black Mass
Witchcult Today
Dopethrone [/SPOILER]

να φτιάξουμε ομάδα στο FB “αν δεν παιξετε funeralopolis από ελλάδα δεν φεύγετε” …

παμε μωρη Wizaaaard.

δεν είναι κακό το setlist αν και όντως η απουσία του funeralopolis βγάζει μάτι :stuck_out_tongue: γουστάρω πάντως που παίζουν witchcult today!

[SPOILER]αν και θα θέλα κ ένα wizard in black ή ένα azarak :roll:[/SPOILER]

θα τιμήσουμε όπως και να έχει!

Στα σετ του προηγούμενου χρόνου είχαν funeralopolis σταντέ, αλλα τώρα…
Ξέρω ότι παντού το ίδιο παίζουν, αλλά αντικειμενικά δεν ειναι μικρό ένα μετά βίας 1 ώρας σετ? :?

[SPOILER] Κι απ το ντεμπούτο να χώσουν ένα :papas:[/SPOILER]

Δεν εχω καταλαβαει ακομα γιατι συζητατε εξω απο τα σποηλερ τα τραγουδια
του σετ και μεσα στα σποηλερ γραφετε αυτα που θελετε να ακουσετε…

Για sold δεν παίζει εε?γιατί θα πάω αυτή τη βδομάδα για ticket, μην βρεθώ προ εκπλήξεων…:-s:-s

Όχι ρε συ δε νομίζω…δύο εβδομάδες μένουν ακόμη…μην ανησυχείς, αλλά να βιαστείς, μην πας τελευταία στιγμή! Άμα γίνει σόλντ αουτ, θα γίνει λίγες μέρες πριν τη συναυλία φαντάζομαι, αν και πάλι δε νομίζω…

Εγώ δηλαδή που θα κατέβω μια μέρα πριν να λάβω τα μέτρα μου δηλαδή.
Θα πω σε κανά φίλο από κάτω λογικά…:-k

Μη σας πάρω στο λαιμό μου!!! Ε, δεν έχω ιδέα πόσους φαν έχουν οι Electric Wizard εδώ…ε, όμως, καλό θα ταν να λάβετε τα μέτρα σας μην βρεθείτε προ εκπλήξεων, ωστόσο δε νομίζω, θα πουλάνε και στην είσοδο στάνταρ…καλού κακού όμως…

Ρε, σιγά μην κάνουν sold out οι Electric Wizard ξέρω γω!

sold out δε θα ναι αλλά πιστεύω θα υπάρχει πολύ περισσότερος κόσμος απ’ όσο περιμένουν οι περισσότεροι

Πω και έβαλα φράγκα στην κάρτα σήμερα (δηλαδή θα έχουν μπεί αύριο απόγευμα) για να παραγγείλω 2 τικέτα και στο event brite έχουν μείνει μόνο 4 #-o