Χρονια πολλα ellanor!

Είστε φοβεροί παιδιά, σας ευχαριστώ πάρα πολύ, και σε σας εύχομαι ό,τι καλύτερο!!! Ελπίζω να δω τους περισσότερους και απο κοντά στις αρχές Οκτώβρη, να τσουγκρίσουμε και να πιούμε στην υγεια μας! :smiley:

(όσο αφορά το άβαταρ Μάνο, η διαφορά του με το προηγούμενο είναι οτι εκείνο το είχα σχεδιάσει ο ίδιος, ενώ αυτό το βρήκα έτοιμο! :stuck_out_tongue: )

Χρόνια πολλά ρε παίκτη! Ό,τι επιθυμείς και πάντα χαρές 8) :smiley:

Σου ευχομαι ξανα λοιπον, ο,τι επιθυμεις και ευτυχισμενα 74 χρονια (μεχρι τα 100 :p).

Χρόνια πολλά και πάλι μαν.Ναι 'σαι πάντα καλά,με υγεία,ψυχική και σωματική.:smiley:

Xρονια πολλα κι απο δω.Αργησα λιγο.Δεν σε ξερω καν βασικα.Αλλα δεν πειραζει,ποτε δεν ειναι αργα.
Γεια,ειμαι ο Χρηστος.

Χρονια πολλα. :smiley:

χρονια πολλα ρε συ. σου ειχα ευχηθει αρχικα στο βαριεμαι, ας το κανω και εδω. να χεις οτι επιθυμεις.:slight_smile:

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά… Και τα παιδιά που ευχήθηκαν και όλους στο φόρουμ για την παρέα σας 2μισι μήνες τώρα που είμαι εδώ…
Χρήστο μη νομίζεις, δεν έχω προλάβει να γνωριστώ εδώ σχεδόν με κανέναν, αλλά γι’ αυτό έχουμε καιρό! Εδώ Αλέξανδρος λοιπόν! :stuck_out_tongue:
Περιμένω να τα πούμε με όλους σας σύντομα και απο κοντά! Ευχαριστώ πολύ και πάλι… =D> :bow:

χρόνια πολλά και καλά και από μένα!ό,τι επιιθυμείς και πάντα ευτυχισμένος!

χρόνια πολλά πολύχρονος και με υγεία!!!:smiley: :smiley:

Εεεε εγω δεν σου ευχηθηκα!! Χρονια Πολλα λοιπον συντροφε και συναγωνιστη Αλεξανδρε!:stuck_out_tongue: :lol: :lol:
Να’σαι παντα καλα και να μας χαριζεις πολλα απο τα μεστα και μακροσκελη σου ποστ για να εχουμε να διαβαζουμε τον ελευθερο χρονο μας!!:slight_smile:
Τι μονο 2,5 μηνες εισαι εδω?8O Αιωνιοτητα μου εχει φανει…:? πλακιτσα!:stuck_out_tongue:
Αντε ρε, να σε χαιρομεθα!

Εντιτ:εμενα μου αρεσε το πρωτο-πρωτο αβαταρ που ειχες…

Ναι, καλα θυμασαι, εκεινο εννοω…:stuck_out_tongue:

Χρόνια πολλά φίλε ellanor. Aν και καθυστερημένα, αλλά εκλογές βλέπεις!

Το ξέρεις ότι σαν χθες (ημέρα των γενεθλίων σου) γεννήθηκε ο Β. Β. King (1925)?

Χρόνια πολλά ρε μεγάλε.
Διαφωνούμε καμιά φορά στα θέματα διαχείρισης αλλά δεν τρέχει και τίποτα.

Υγεία και ευτυχία.

Ωπ! Τα γενέθλια μπορεί να πέρασαν, όμως to johny walker έρχεται… (άρχισα τα καλά, είναι και η ώρα!~)

Ευχάριστω πολύ παιδιά!!

Thorgal με κούρασε να διαβάσω το μακροσκελές σου ποστ. Ευχές δίνουμε, δε γράφουμε έκθεση.

πλαααακα κάνω εε? :oops:

Να διαβάζετε τα ποστ μου παιδιά στον ελεύθερο σας χρόνο, να πίνετε γάλα μίλκο και να περνάτε τον δρόμο μόνο όταν βγαίνει ο Γρηγόρης (αυτός ο κύριος που αρνείται επίμονα εδώ και χρόνια να μας αποκαλύψει το επίθετο του - απλά “Γρηγόρης”…) Για μια καλύτερη Ελλάδα! (πάει, η ώρα και η όλη φάση με τις εκλογές με χάζεψαν τελείως)

Είμαι όντως μια αιωνιότητα εδώ μέσα, πολύ πριν τους moderators, είμαι το πνεύμα του site, η φωνή μου ακούγεται εκεί που φτάνουν οι ψίθυροι των ανέμων, το θρόισμα των φύλλων, και μερικές κιθάρες απο πάνω.
Εσύ φίλε thorgal νέος, νέος? Σήμερα γράφτηκες? Θα σε ξεναγούσα, αλλά το έχω κάνει για τόσο κόσμο εδώ, έτσι παλιός που είμαι, που βαρέθηκα πια. Νισάφι.

Όσο αφορά το άβαταρ, κατάλαβα πόσο σας αρέσει το καινούργιο, όλοι πια το εκθείασαν (με εξαίρεση το Αλόε)! :stuck_out_tongue: Ε λοιπόν, ζήτω τα ξωτικά που τρέχουν ανέμελα μέσα στα δάση παίζοντας φλάουτο! (να μουν και γω ανάμεσα τους)

το πρώτο είναι και μένα το αγαπημένο μου πάντως, και κάποια στιγμή θα επανέλθει… αν θυμόμαστε το ίδιο… :lol:

Όχι δε το ήξερα! Ένας λόγος παραπάνω να γιορτάζω λοιπόν! Σε ευχαριστώ ρε Παναγιώτη και συνέχισε να στηρίζεις μέσα απο το φόρουμ την ebm και τη gothic σκηνή! Θέλουμε κι άλλα! :smiley:

Και οι όποιες διαφωνίες είναι μέσα στο πρόγραμμα, εννείται δεν τρέχει τίποτα! Και εσείς που βρίσκεστε πολύ περισσότερο καιρό εδώ γνωρίζετε και έχετε λόγους που κάνετε ο,τι κάνετε, το ξέρω :slight_smile:
Σε ευχαριστώ πολύ και σε σένα εύχομαι τα ίδια!

*Αυτά λοιπόν φαντάζομαι, ευχαριστώ ΟΛΑ τα παιδιά, και περιμένω να τα πιούμε στις 5 Οκτώβρη!!! Να είστε όλοι και όλες καλά!

Χρόνια πολλά κι από μένα!

Χρόνια πολλά και καλή υπομονή με τα τεράστια ποστ σου ! ότι επιθυμείς !

χρονια πολλα και καλα! :wink:

Ευχαριστώ πολύ παιδιά, και μια μέρα μετα… :oops: :oops:

Μοντεκρίστο, ελπίζω η υπομονή για τα ποστ μου να πάει περισσότερο σε εμένα που τα γράφω παρά σε εκείνους που τα διαβάζουν! :lol:

Αυτο ειναι το 500ο σου post! Σου ευχομαι λοιπον posts πολλα:wink:

Χρονια πολλα και ο,τι επιθυμεις φιλε Ελλανορ!:smiley:

Χρόνια σου πολλά.:slight_smile: