Επεστρεψε ο Ellefson στους Megadeth

καλα για τον μαστεην δεν τον μαθαινουμε τωρα…
εγω παντως γουσταρω αυτην την τροπη,γιατι ο ελεφσον ειναι σπουδαιος μπασιστας και μεγαλη μορφη.

e ναι παιδια τωρα χαρα για τους megadeth. επιστροφη στις καλες μερες!!!:yahoo::rockon:

σιγα μην παιξει μαζι τους και το seek and destroy στην περιοδεια του Sonisphere.

Α ρε Mustaine ΘΕΕ… Παντως γουσταρω που γυρισε ο Ellefson, λετε να γυρισει και ο Marty Friedman? Και μετα ο Nick Menza στα ντραμς να δουμε το καλοκαιρι το lineup του Rust In Peace?

Μια ζωη ολοι μεγαλα λογια λεγανε για αλλα μελη που μαλωσαν η εφυγαν.Τελος παντων ελπιζω να κανει καλο ολο αυτο :-k

MegaΚωλοτούμπες και οι 2. Δεν με χαλάει σαφώς…

αυτο το συγκροτημα
επρεπε να λεγοταν
kolotoubadeath

Παντα ευστοχος και λιτος ο sodomaniac. Respect!

:lol::lol3::bow2::bow2:

:lol::lol::lol::lol3:

Ενταξει πες μου τωρα οτι θα δουμε Megadeth με Ellefson το καλοκαιρι!!! :D:D:D

Δεν θα δούμε, δεν θα έρθουν οι big-4.

Καλά, ο Friedman δε μπαίζει, έχει κάνει καριέρα εκεί στο Japan, σιγά μην τραβιέται με τον Mustaine :smiley:

8O:(#-o[-X:(8O:eek::o:o

ΓΚΑΒΛΑ.

Γαματα νεα…8) back to the good times

ωστε επεστεψε ε;Τα μπινελικια που του ειχε χωσει ο μαστειν τα ξεχασε;Αν δεν ειναι το οικονομικο,τoτε προκειται για μεγαλη μαζοχα,αφου ειναι θεμα χρονου ποτε θα του ξαναπει ‘‘ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!’’ ο reborn christian με την κοκκινη χαιτη.

χμμμ, δικιο εχεις, καπως ετσι ειναι. Ηταν φοβερος ομως σε οσα album συμμετειχε…Οσο για την αξιοπρεπια τι να πω, με τα φραγκα ξεπερνας τα παντα…

Καλα δεν το θεωρω πολυ πιθανο και εγω, αλλα με τον τρελαρα τον Mustaine δεν ξερεις τι σε περιμενει… Μακαρι παντως θα ηταν τρελα…

είναι ένα απόφθευγμα των αρχαίων …
πως το έλεγαν να δεις …

Το δις εξ’αμαρτίν ουκ ανδρός σοφού …

αυτά.:smiley: