Emo VS trendy

Αρα? :-k

Μήπως ότι δεν υφίσταται το VS…?
αν το ένα ίσον το άλλο… και νομίζω πως ψιλοισχύει κιόλας… πρέπει να παραδεχτούμε πως τα περισσότερα emo μας δεν είναι emo απλά ακολουθούν μια μόδα που… είναι της μόδας :stuck_out_tongue: (των καιρών μας) άρα είναι…trendy.

Ψηφίζω κανένα από τα δύο και άσυλο στο Bahoz …:stuck_out_tongue:

δεν υπαρχει διαφορα …απλα…ειναι φρικτοι δεν αντεχονται…το κακο εινα οτι το προβλημα εχει εξαπλωθει τρελα…δεν ειναι μονο στην κηφισια οπως ηταν καποτε…

Λοιπόν …δεν παίζει το σκηνικό που έζησα σήμερα… Είχα παέι στο Mall ( ναι ναι στο αντρό των trendy κλπ κλπ :stuck_out_tongue: σαν το σπίτι μου δηλαδή:p ) και πετυχαίνω επικό διάλογο … 5 γκόμενες emo με 4 καγκούρια…εντωμεταξύ αυτές να είναι μόνες τους όυτε κάποιο αγόρι ξέρω γω ούτε τίποτα και να είναι οι κάγκουρες και να τις κράζουν αυτές να τους λένε ποιο είναι το προβλημά τους… και τι τους πειράζουν…και αυτοι να απαντάνε οτι απλά θέλουν να δείρουν emo… και να έρθουν έξω… Πραγματικά ότι και να λέμε για τους emo εεε το να την πέφτουν και να κράζουν πέντε ανυπεράσπιστες γκόμενες που όυτε καν τους κάνανε τίποτα είναι το λιγότερο τραγικό…

Ακούσα τον διάλογο και πραγματικά μετά από λίγο ένιωθα θλίψη για αυτό που έβλεπα…αν αυτά τα παιδιά (ανηκώ και εγώ σε αυτά) είναι το μέλλον της χώρας και του κόσμου τότε κάτι πάει πολύ λάθος…:frowning: Τέτοιο περισσευμα πόνου και κατάντιας υπάρχει γύρω μας και όμως θέλουμε να προκαλέσουμε και άλλο…σε σημείο που να ασχολούμαστε ακόμα και με την αμφίεση του καθενός… Πόσο μικρόψυχοι είμαστε τελικά!..:frowning: :frowning: :frowning:

Όπως καταλάβατε το Post ξεκίνησε για να περιγράψω κάτι αστείο αλλά τελικά κατέληξε σε κάτι μελαγχολικό…(emo:p )

Emo k As Mn m KtLvN ouTe aUtA <3

8O

Ρε Λεδ ξέρεις να γράφεις την χέμο γλώσσα ρε.

Εγώ ένα έχω να πω. Τα εμο δε γουστάρουν τα Χριστούγεννα. Από όλες τις γιορτές (:wink: προτιμούν τις κηδείες. Το δήλωσαν στον Τερενς Κουίκι. Οπότε επειδή οι κηδείες είναι νταρκ και ντεθ και μέτσαλ και τέτοια, αγαπάμε έμο.

Ψ: Άσυλο στον Bahoz.