Eric Adams vs everyone

Δεν ειπα οτι δεν ειναι τεχνικα καταρτισμενος,συγκριτικα μιλαμε παντα.Κι αυτο που λες βασικα δεν ισχυει,ο Μητροπανος κι ο Quorthon φτασαν ψηλα οντας μη καταρτισμενοι τεχνικα=p

Διαφωνουμε.Γενικα οπως το βλεπω εγω ο Μπιφ μεγαλος τραγουδιστης λογω της δυναμης της φωνης του σε συνδυασμο με τη χροια,αυτα ειναι τα ατου του.Θα μου πεις και γιατι το ευρος ειναι πιο σημαντικα απο αυτα.Δεν ειναι,απλα ρε παιδι μου στο μυαλο μου κανω μια σουμα και τον Μπιφ δε τον βαζω στην ελιτ των φωνων,ασχετα αν ειναι υποδειγμα χεβι μεταλ φροντμαν.

αυτος σου λεει οτι ο Biff και ο Adams εφτασαν εκει που εφτασαν επειδη ειναι τεχνικα καταρτισμενοι, εσυ του απαντας οτι μπορει καποιος να φτασει ψηλα και ας μην ειναι καταρτισμενος/προικισμενος/ταλαντουχος…

α ρε Quorthon… λατρευω φαλτσαδουρα…

Ήμουν και εγώ εκεί!

ναι my bad Νιρ,το συγεκριμενο που γραψε το γενικευσα στο μυαλο μου.

Ετσι ρε ΠΛΑΝΕΤΑ γαμω.Ακομα και τα θηλυκα φυτρωσαν πεος εκεινο το 3μερο της κολασεως.

ο Ανταμς είναι Η φωνή, τρομερό εύρος, φοβερή χροιά και με απίστευτη απόδοση live.
Μας έχει χαρίσει κάμποσες ανατριχίλες με τις ερμηνείες του

Νοιώθω ευλογημένος που έζησα την ίδια εποχή και τον χάρηκα! Δεν υπάρχει τίποτα αντίστοιχο! Αυτό το 3μερο Σαλόνικα και η συναυλία του 2007 τι εμπειρίες!!!
Βάζω και εγώ ένα λινκ για να τονίσω πόσο φοβερός είναι live. Πως διαφοροποιεί λίγο τις μελωδίες κτλ και φτάνει σε δυσθεώρητα ύψη.

Πραγματικά είναι σαν να παρακολουθείς τελετουργία. Κυριαρχεί επί σκηνής!

Μονο εγώ που τους περίμενα πως και πως το 92 στο ΣΕΦ, βρίζω την τύχη μου. Τι αίσχος ήταν… Και πόσες ώρες και πόσα φράγκα και…και…

O Adams ειναι ο απολυτος metal τραγουδιστης. Δεν ειναι τυχαιο οτι ΚΑΜΙΑ μπαντα που εχει διασκευαση manowar, δεν καταφερε ουτε στο ελαχιστο να ακουμπησει το μεγαλειο.

nir1 αυτα λες και σ’αγαπαω περισσοτερο…:stuck_out_tongue:

Μαζί με τον Bruce και τον Halford οι κορυφαίοι εν ενεργεία! Επειδή όμως οι αδυναμίες είναι αδυναμίες, ο Eric είναι λίγο πιο πάνω!!! Το κέρατο μου ανατριχιάζω και μόνο που σκέφτομαι το Mountains!! Aσταδιάλα!