Μetallica

This post was flagged by the community and is temporarily hidden.

Γυρίζοντας πάλι στο επίμαχο θέμα που ξεκίνησε με αφορμή την δήλωση του καθοδηγητή από το αμερικα, ποια είναι η επίσημη άποψη της οικογένειας τελικά. Είναι καινοτόμα τα Λοουντ και ρι λοουντ για το παγκόσμιο μουσικό στερέωμα. Είναι μπροστά από την εποχή τους? Ποια άποψη πρέπει να υιοθετήσουμε και εμεισ που δεν μας έχει δεχθεί η οικογένεια στην μεγάλη της αγκαλιά? Είμαι το μαμά σεντ καινοτόμο και προγκρεσιβ (με την ευρεία έννοια του όρου)? Είναι το Μεμορι η αρχή για νέα είδη μουσικής έκφρασης?

Είσαι σπασαρχιδας μέχρι εκεί που δεν παει; έχει βαρέσει διάλυση αυτό το πράγμα που έχεις μέσα στο κεφάλι σου, ότι έχεις τελοσπαντων; είσαι πάνω από 12 ετων; γαμας καθολου;
Και το κυριότερο, υπάρχουν τελικά mods σε αυτό το φορουμ;

Αδερφέ ναι σε όλα. Καταλαβαίνω ότι δεν υπάρχει επίσημη θέση όποτε σταματώ και πιστεύω ότι θέλω.

Δεν θα σταματήσεις και το ξέρεις. Αφού δεν σε σταματούν αυτοί που υποτίθεται ότι πρέπει να το κάνουν, θα συνεχίσεις ακάθεκτος.

Να ρωτήσω, ποια η γνώμη σας για τα Loads?

Εχουν κανει κοσμο να πονεσει περισσοτερο απο καθε αλλο τους αλμπουμ. Πολυ κλαμα.

Καινοτομα.

Το load αρκετα καλο, το reload ψιλομαπα

Παιδιά έχει ακούσει κανείς τίποτα για Maiden? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Reload πολύ καλό, ελαφρώς κατώτερο από τo Load. :heart_eyes:

Load ωραία τραγούδια πρωσωπικα μου αρέσει η αλλαγή που έκαναν μουσικά πάντα. Από reload και μετά αρχίζει η κατηφόρα

Ξύδι στους χειτερς.

Yeah - ReYeah που λένε και στα σχόλια :stuck_out_tongue:

Έχει μακρυνει αρκετά το μαλλί…
Σούπερ εκτέλεση του revenge :metal:

Σουπερ κατερινα και μανινα.

Χαχχαχα τωρα ειδα οτι ο φιλος μας ειναι μεηντενας… τι εκπληξη