Europa League 2010-2011

Περνάει ο ΠΑΟΚ, δύσκολα η ΑΕΚ, ακόμα πιο δύσκολα ο Άρης.

άρης αδύνατον, ΠΑΟΚ δύσκολα, ΑΕΚ αν βγει εκτός πρωταθλήματος απο οκτώβρη (όπως νομίζω) κ σοβαρευτεί, κ κοιμηθεί κ λίγο ο θεός, περνάει

Έτσι, έτσι. Εσείς να αγχώνεστε και εμείς καθόοοομαστε… Suckers…XO XO XOOO…

του χρόνου με το έλλειμα, ξαναμιλάμε…

αεκ άνετα πρώτη με 2 γκολ μόλις παθητικό και πολλές πιθανότητες να το σηκώσει φέτος.

4 Νοεμβρη Λεβερκουζεν 1 Δεκεμβρη Μαδριτη
ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΑ ΜΑΝΟ ΦΥΓΑΜΕ

δυσκολος ο ομιλος μας απο την αποψη οτι ολα ειναι ανοικτα…ειναι δικοπο μαχαιρι

α,καπου ακουσα οτι ο αντ1 θα δειχνει μονο αεκ και παοκ,γιατι εκρινε τα ματς του αρη λιγοτερο εμπορικα…αληθευει?

O ΑΝΤ1 ζητησε οντως παοκ και αεκ, πραγμα που επηρεασε και την κληρωση του ΑΡΗ, καθως αμα ειδατε τον εστειλε καρφωτο στο B.

Βεβαια, τωρα, το μπασταρδοκαναλο, θα γλυκαθει με τα ΑΡΗΣ-Ατλετικο, ΑΡΗΣ-Λεβερκουζεν και λογικα θα τα δειξει κιολας.

εγω ακουσα οτι θα δειχνει το ενα ματς στις 7 το αλλο στις 9 και το αλλο θα το δειχνει η μακεδονια τν

Το ενα ματς θα ειναι στις 20.00 και το αλλο στις 22.05.

Τα 2 τα δειχνει ο ΑΝΤ1 και το αλλο η Νοβα.

[SPOILER]Για οσους απορησαν τι σκεφτοταν το γιδι και πηρε τετοια κοκκινη!Εδω δν μπορει να βαλει μια σαλιαρα,τι απαιτησεις να χεις μετα :lol: :lol:[/SPOILER]

[SPOILER]Ολες οι ομαδες των τοπ 5 πρωταθληματων ,εκτος της βιγιαρεαλ εξω !Σπανιο θα λεγα .[/SPOILER]

Ειδωλο!!! :stuck_out_tongue:

ακυρο!!

^^ Αδερφε,εδω εισαι ! >>> http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=1097925#post1097925 :wink:

#-o

σωστός γράψε λάθος :lol:

Double post ε?
Συγνωμη… αλλα ΠΟΣΟ ΟΜΑΔΑΡΑ η Πορτο!!!

Και ο Falcao οπως και ο Hulk παιχταραδες!!

Manchester United is Calling!!!

P.S. Και στο Pro Evo Master Leaugue Online για φτηνες μεταγραφες ειναι σουπερ!!!

βαδιζουμε ολοταχως για πορτογαλικο εμφυλιο στον τελικο πορτο και λογικα μπενφικα.Διαστημικη μπαλα στο δευτερο ημιχρονο απο πορτο την διελυσε την βιγιαρεαλ 4 τεμαχια σε 20 λεπτα

8O

ηθελα να το γραψω κι εγω,τι μπαλαρα παιζει η πορτο?8O

ετοιμαστειτε για πολλες κηδειες του χρονου στις μεγαλες ομαδες στο champions league,οχι μονο απο την πορτο,αλλα και απο ντορτμουντ,ναπολι.

καλα τον φαλκαο δεν τον βλεπω να μενει για πολυ στην πορτο. Αν συνεχισει τετοιες εμφανισεις το καλοκαιρι βλεπω να κανουν παρελαση οι μεγαλες ομαδες!!!

πωπωπωπω τι μπαλαρα επαιξε η πορτο! 8O