Europa League 2013/2014

Όχι. Είμαι underground τυπάς και γουστάρω να το παίζω πσαγμένος.

Σεβαστό (αν και ολίγον χιπστεράδικο - πάντως σεβαστό), αλλά Ολλανδία τώρα, μπφχ, δε λέει και τίποτα. Για να τσεκάρουμε πόσο γνήσια αντεργκράου είσαι, πρέπει να το δούμε το θέμα where it matters που λένε και στο χωριό μου, δηλαδή: Αγγλία, Ιταλία, Ισπανία.

Για να σε δω.

Συμπάθεια σε Λίβερπουλ και Βαλένθια, τίποτα σπουδαίο όμως. Γενικά μην το ψάχνεις, έχω σχιζοφρενικές τάσεις.

Κραυγη Μαριο Γκομεζ μετα το σπρωξιδι σε Κασερες σε 10ωρη λουπα παρακαλω.
Κατα τα αλλα η βρωμιαρα φτανει πολυ ευκολα για σουτ εξω απο την περιοχη και πρεπει να ξυπνησει λιγο το καραφλο πουλεν μου και να μοιρασει καμια μπαλιτσα μπροστα γιατι ετσι οπως παει ειναι θεμα να το ρουφηξει η Φιορεντινα. Κουαντραντο καρδουλες.

εδιτ, τι να κανουμε, Μαεστρος ειναι αυτος.

Καλα η Γιούβε παει να το σηκώσει μεσα στο Τορινο φέτος οσο και αν χαλάει μερικούς απο εσάς …

Sent from my iPhone using Tapatalk

To Europa League, μεσα στο σπιτι της και απεναντι σε φοβητρα οπως η Αλκμααρ, η Μπενφικα και η Βασιλεια. Θελει κοτσια.

edit, ωπα, κληρωση με Λυον στους 8, εσφιξαν τα γαλατα :lol:

Τη Βαλένθια προφανώς τη θεωρείς μικρή ομαδούλα και εύκολη λεία για τη Βασιλεία, ε μικρέ κι ανόητε Joker;

Πως μου ξεφυγε η αρμαδα του Σοφιαν Φεγκουλι! Τωρα ειδα οτι εχει και Σεβιλλη αυτη η κολαση… γιατι δεν κρυβω λογια ρε γαμωτο

Άνετα Juventus, Benfica, δύσκολα αλλά Βαλένθια, ντέρμπυ άσχετων το Porto / Sevilla

εγω βλεπω να το σηκωνει η Γιουβεντους φετος

Δε θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά που η Βαλενθιάρα μ’ έκανε να κάθομαι στην άκρη της καρέκλας από την έξαψη.

Πάμε μωρή ομαδάρα για την ανατροπή της χιλιετίας :!:

edit
[B][SIZE=7]ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ ΓΑΜΩ ΤΑ ΣΥΜΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/SIZE][/B]

Το χει στήσει ο πρόεδρος για να μην χάσει τα 20 του Τσ.Λ. , μην χαίρεσαι.

8)8)8)

Σε κάποιο κρεβάτι της Ιβηρικής Χερσονήσου, ο Ruben δακρύζει στον ύπνο του. Γαμώ τη μάνα της Μπάγερν

Τα χουμε πει αυτά. Αυτής της ομάδας η Ιστορία κάτι της χρωστάει. Και κάποια στιγμή, νομοτελειακά, θα της το ξεπληρώσει.

Μέχρι τότε, βραδιές σαν την αποψινή, για τις σημερινές της δυνατότητες, είναι ονειρικές.

Βαλένθια - Σεβίλλη
Ολυμπιακός Ιταλίας - Ολυμπιακός Πορτογαλίας

κλεισε λιγο το a/c, παγωσαμε… :cold:

Φιξντ

Σε εκείνον τον τελικό βέβαια, η ιστορία ξεπλήρωσε την Μπάγερν για το πιο άδικο αποτέλεσμα στα χρονικά του τσάμπιονς λιγκ.

Έτσι ακριβώς.