Europa League 2013/2014

αυτή η ομάδα ολο δράματα ρε πούστη…κριμας

Ναι ρε πούστη μου. Ξενέρωσα.

Sent from my iPhone using Tapatalk

γαμήθηκε ο Δίας πάλι ρε Βαλένθια…

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! Και με το που βλεπω τη φαση του Μπακα (που μιλησε με το θεο εκει η Βαλενθια αλλα πανηγυριζαν ολοι και δεν εδωσαν πολυ σημασια) μετα το 3-0 πηγα να γραψω κατι του στυλ μη μιλατε μεχρι να σφυριξει, αλλα λεω με την καμια. Και ομως! Κριμα για την υπερπροσπαθεια και σημερα και με Βασιλεια, αλλα να πω την αληθεια εγω θα ηθελα να ηταν ο τελικος αυτο το ματς οποτε δε με πειραξε και τοσο. Στο Τορινο τι γινεται? 35 λεπτα καθυστερησεις εχει κρατησει?

Δεν ειμαι Βαλενθια (ουτε Σεβιλλη βεβαια), αλλα πολυ κριμα. Οχι ετσι ρε. Οχι απο πλαγιο.

Η δε Μπενφικα εχει παρει 3 κοκκινες. Να δουμε πως θα παιξει στον τελικο.

Απιστευτα πραγματα στο Europa,δραμα και τα δυο ματς.Κριμα για τη Βαλενθια και για τον Πιρλο ρε γαμωτο.

Γιατί ρε Βαλένθια.

Στο Τορίνο ψιλοπάρκαρε πουλμανάκι και ο Χεσούς, αλλά κακά τα ψέματα στο δεύτερο ημίχρονο η Γιουβέντους μαλακίστηκε πολύ. 3 απουσίες η Μπενφίκα για τελικό, και αρκετά σημαντικοί παίκτες.

Τι λεει Μεγαλη Καριολα? ΚΑΝΑΠΕ, ΚΑΝΑΠΕ:?:

ΠΟΡΝΗ ΜΠΑΛΑ

Αντίο βρωμογιουβέντους, ευτυχώς. Του χρόνου πάλι.

δοξα σε ολους τους θεους που δε θα υποφερουμε για αλλο ενα αγωνα το μαλλι του Τεβεζ.
κατα τα αλλα, τωρα ειδα highlights, δωστε βαση στη φαση στο 2:58 http://www.novasports.gr/news.aspx?a_id=338215&Sport=1&Country=7&Competition=289&Season=132721&Round=339633&Team=19873,26865#videoX Η σταση σωματος του Πιρλο υποδεικνυει σεντρα, ο Πιρλο κανει σεντρα με εσωτερικο φαλτσο που παει προς περιοχη (αριστερα) και περιπου στη μεση της πορειας η μπαλα παιρνει δυναμη και αναποδα φαλτσα και κατευθυνεται απευθειας στο δεξι παραθυρακι!!! Γιατι να παιζεις εκει ρε ανυπερβλητε

Αδικία ρε Βαλένθια. Σε έθαψε η διαιτησία στο πρώτο ματς, ήσουν άτυχη σήμερα.
Θα πάει τώρα η σεβίλλη και θα χάσει στον τελικό. Κρίμα. Δεν ήθελα να το πάρει ο καραγκιοζάκος ο Χεσούς.

Μια χαρα μπαλαρα παιζει και η Σεβιλλη φετος, σιγα το σιγουρακι που του κατσε του Ζεζους

Βενφικάρα να το πάρει μες στο Τορίνο με τους βρωμογιουβεντίνους να κλαίνε. Και να πανυγηρίζουμε μαζί με τους πορτογάλους όλο το βράδυ.

Αν παρει η Μπενφικα κ τους 3 τιτλους που εχασε περσι μετα το 80 θα ειναι απο τα πιο υπεροχα πραγματα που εγιναν ποτε ε

Ενταξει, μακαρι να γινει ετσι, αλλα Πορτογαλοι ειναι, δε θα εβαζα και τα λεφτα μου σε αυτους.

Αυτό.

Αλλά κι αυτό - κάπως μετριάζει την πίκρα μας.

*Δε με νοιάζει να χει και 180.000 θέσεις το καινούριο. ΜΗΝ-ΑΦΗΣΕΤΕ-ΤΟ-ΜΕΣΤΑΓΙΑ. λυγμ

εντιτ: διότι βέβαια δεν ξέρουμε και να χάνουμε οι ρουφιάνοι

Φυσικά το γεγονός ότι η Μπενφίκα έπεφτε για τραυματισμούς από το 50’ σαν τον ουραγό που παίρνει Χ μέσα στον πρωτοπόρο του πρωταθλήματος το κάνουμε γαργάρα. Επίσης το “απάντησαν στις προκλήσεις των Πορτογάλων” σημαίνει μάλλον ότι πήγαν και πλακώθηκαν ξεκάθαρα επειδή χάσανε, έτσι για τη φάση μωρέ.

Αντιθέτως, όταν έχεις πάρει πρόκριση από τη Γιουβέντους μέσα στο Τορίνο, όπως και να την έχεις πάρει (προσωπικά κι εφόσον δεν υποστηρίζω Benfica, ακόμα κι αν είχανε πειράξει τον ηλεκτρονικό πίνακα κι έβαζε τα γκολ ανάποδα, το ίδιο μου κάνει. όσο πιο τσάτσικα τόσο καλύτερα για αυτό το ασπρόμαυρο σίχαμα), ε στο τέλος λες “δεν τους πλακώνω και στα μπουνίδια να μάθουνε”;

Λώλα.