Europe 13/1 in Principal

ΑΑΑΑ. Κοίτα να δεις…δε θα μας βάζεις έτσι φωτιές και μετά θα φεύγεις! :smiley: ! Αφού έκανες το λάθος, πρέπει να μιλήσεις :twisted: !! Ξέρνα τα όλα :lol:

1000 post!!! ΟΥΙΧΟΥ!!!

Λοιπόν, ετοιμαστείτε να ανέβουμε καραβάνι Θεσσαλονίκη!!!

Για Αθηνα τιποτα?

Μέχρι στιγμής δεν έχουν κλείσει για Αθήνα, χωρίς ωστόσο να το αποκλείουν.

περιμέναν να πάω φαντάρος ε?
πρέπει να ψάξω για βύσμα μου φαίνεται…

Mακαρι…Ελπιζω μονο φετος οι συναυλιες που θα γινουν να ειναι περισσοτερες απο αυτες που θα ακυρωθουν.

ego perimeno antidrasi apo ton telisvas :lol: :lol: :lol:

wraia!!! TELIA! eprepe na ginoun ola akrivos tin xronia pou 8a pao strato!! :evil:

Όλοι με τις μπάλες του μπάσκετ παραμάσχαλα θα είμαστε,έτσι? 8)

χι χι χι απο που το εμαθα::::καλα ειναι δυνατον να κανεις τετοια ερωτηση;;;;;
ερχονται οι Europe (εντος εδρας μαλιστα) και δε θα το μαθαινα;;
χωρις πλακα τωρα, πόσα ράντζα να βάλω στο σπίτι;;;

Europe ή Evergrey?Η και στα 2 gigs? :-k Είδωμεν…

Davidian λάθος ερώτηση έκανες.
Η σωστή είναι Krokus ή Europe δυστυχώς!!!

Ωρέ…Παίζουν και οι Krokus…Tρίλημμα λοιπόν… :-k

Και μέχρι πότε θα περιμένουμε να βγουν επίσημες ανακοινώσεις?Σε περίπτωση που γίνει μόνο στη Θεσσαλονίκη θα κυκλοφορήσουν μόνο εκεί εισιτήρια ή και στην Αθήνα? Α, επίσης το Principal τι χώρος είναι? Έχουν ξαναγίνει συναυλίες εκεί?

Eίχα πάει πέρυσι στο Principal και είναι πολύ ωραίος χώρος. Είχαν παίξει εκεί οι Sisters of Mercy και έχει και διαζώματα και εξώστη. Πολύ περιποιημένος χώρος, αλλά κάνουν τρελο έλεγχο για ποτά και φωτογραφικές. Δε ξέρω αν ήταν για τη συγκεκριμένη συναυλία, αλλά εμάς τότε μας τα πήραν όλα!

'Ασχετο αλλά έχω σε απορία αν σου πάρουν την κάμερα στην ξαναδίνουν στο τέλος ή αντε γειά??? :roll:

Ναι στη δίνουν.
είχα πάει και είχα ψηφιακή και ένα μπουκαλάκι νερό που δεν είχε νερό μέσα ακριβώς…Και μου πήραν το μπουκαλάκι έβαλαν ένα αυτοκόλλητο με αριθμό, κάναν το ίδιο και στη φωτογραφική και μου δώσαν και τα αντίστοιχα νούμερα να τα έχω. Και στο τέλος πήγα και τα πήρα πίσω…

:smiley:

Αυτο ελειπε κι ολας…
Παντως αφου δεν υπηρχε προβλημα στους guns με τις μηχανες, δεν νομιζω να υπαρξει αλλου…

Καλά δεν είναι ακριβώς το ίδιο. Άλλο όταν είσαι σε καλοκαιρινό φεστιβάλ, σε εξωτερικό χώρο δηλαδή, και άλλο σε κλειστό. Είναι καθαρά στα βίτσια του καθενός.

Μέσα στη βδομάδα λογικά θα έχει βγει και η επίσημη ανακοίνωση.

θα σας πω ενα κολπο που το εχω κανει 4 φορες και εχει επιτυχια 100%.Πρεπει καταρχας να εχετε στην παρεα γυναικα.Βαζετε μεσα στο τσαντακι της (πρεπει να ειναι μικρο) τησ φωτογραφικη μηχανη και απο πανω βαζετε μια αλλη.Ο τυπος λοιπον που ανοιγει τη τσαντα βλεπει την πανω μηχανη και την παιρνει (για την ακριβεια του τη δινετε) και καπακια η κοπελια κλεινει τη τσαντα.Ετσι εχετε τη δευτερη στη καβατζα.Καρατσεκαρισμενο λεμε