Eurovision

Αυτό πρέπει να πάει υποψηφιότητα για τα Best Female Fronted.

Η Νορβηγία θα σηκώσει την κούπα:!: Ωραίο κομμάτι κιόλας, έχει και κάτι ιδιαίτερο τέλος πάντων μέσα στο συνοθύλευμα βαρετών κομματιών που θα διαγωνιστούν. Ο Σάκης έχει τόσο άθλιο κομμάτι και χορογραφία, που το πολύ στην πεντάδα να βγει ξέρω γω.

Στα μεσημεριανά πάντως έχουν λυσσάξει για το πόσο μαλάκας και ψωνάρα είναι ο Νορβηγός, και πόσο θεουλίνος ο Σάκης. Και επειδή είναι σνομπ (?) ο Νορβηγός, καταλήγουν ότι θα βγούμε πρώτοι. Οκ :Ρ

ποσο ανθελληνας ειμαι που δεν ειδα το σακη?

και ποσες θανατικες ποινες μου αξιζουν που θελω να βγει 20ος ξερωγω…:?

Το δα στο γιουτιουμπ πριν λιγο… Με τη χορογραφια α λα μιστερ μιγιαγκι συναντα γκεη poll dancer τι θελαμε ναε επιτυχουμε?

Ανηγουεη, θα πεταω για ελλαντα οταν ειναι ο τελικος, δαχτυλα σταυρωμενα θαχω ^^

εδιτ, μαλακια ειπα, δεν θα πεταω, αλλα και παλι δεν θα το δω χμιεχ

καθόλου.

η γιουροβύζιον έχει αξία μόνο όταν έχει μαναράκια. Τα λοιπά ενδιαφέρουν μόνο την Μπόγκοτα.

(και εμάς όταν πληρώνουμε φόρους :()

Πολύ, μιλάμε αν τα καταφέρει θα είναι η μεγαλύτερη πολιτιστική μας κατάκτηση από τον καιρό του Παρθενώνα.

λολ, κομπο μπρεηκερ :smiley:

Eίστε όλοι ανθέλληνες, άμουσοι, ζηλιάρηδες και δεν θέλετε το καλό αυτού του άμοιρου τόπου ρεεεε! Α και ξέχασα να δηλώσω ότι ο σκηνοθέτης χάλασε όλη την εμφάνιση του Σάκη μας όπως επίσης και ο άθλιος ηχολήπτης-σαν δεν ντρέπονται λέω εγώ, που πάνε και βάζουνε τους άσχετους!!!

Ετοιμαστείτε για πολλές γραφικότητες :stuck_out_tongue:

Μαλάκες μου’ρθε τρελή φλασιά!

Το 2005 που το σήκωσε η Παπαρίζου, έπαιζαν την ίδια μέρα οι Isis στο Ρόδον. Βγαίνοντας από το (απίστευτο) λάιβ, μάς σταματούσαν διάφοροι και μας ρώταγαν αν έχουμε μαζευτεί να πανηγυρίσουμε!!! :lol::lol::lol::lol:

Και φυσικά όλοι μας αυτό κάναμε! Πως να μην πανηγυρίσουμε για τέτοια πόδια!!!

το σιχαινομαι το ολο θεμα…καναλια,ασχετοι,τραγουδιαρηδες,προβατα…ολοι τουρλουμπουκι…

[-X

Ρετσίνα Μπουτάρες!!! 8)

Aν αυριο δεν εισαι τυλιγμενος με την γαλανολευκη καθως θα βλεπεις τον εκπροσωπο του Ελληνικου Πολιτισμου στην Ευρωπη, τοτε εισαι αναρχοκουμμουνι και εχθρος του Εθνους. :stuck_out_tongue:

Ασχετα απο τα τραγουδια
εχω να πω οτι η σκηνη και η παραγωγη ειναι απλα εντυπωσιακη.
Οι παραλληλες οθονες και ολα τα visuals ειναι πολυ προχωρημενα

Ρε 'σεις, με την Αγγλία θα παίξει πιάνο ο Andrew Lloyd Webber, ο οποίος έγραψε και το κομμάτι, σε στίχους Diane Warren 8O8O8O8O8O

Επίσης στο τραγούδι της Γερμανίας θα “χορέψει” (βασικά λογικά θα γδυθεί) η Dita von Teese.

http://www.eurovision.tv/page/news?id=2625

(Εγώ πάντως πριν λίγο το είδα, αν το ξέρετε ήδη νταξ δεν πειράζει :Ρ)

8O8O8O

αυτα ειναι =P~

#Holy shit8O8O
Τι να μας πει μωρε κ ο Andrew Lloyd Webber εδω ειναι γιουριβιζιον ακυρο θα φαει:lol::lol:
#Επισης θα τραγουδισει και η Patricia Kaas για την Γαλλια.
#Νομιζω οτι η Ισπανια τους εχει ολους αυτη θα βγει
#Καλη ηταν η Κυπρος σιγουρα καλυτερη απο μας παντως…
#Και η Νορβιγια με τα βιολια κατι κανει αλλα κιαυτος πορτα θα φαει πιστευω…
#Εμας μας βλεπω σε καμια 5 θεση
#Αθλιο το φετινο επιπεδο παντως (σε τραγουδιστικο θεμα, γιατι απο φωνη κορμαρες…:p)

Αν και Webber, το τραγουδι της Αγγλιας ειναι γτπ

Kαντε καμια προσευχη μη βγει πρωτο το μαλακισμενο και πληρωνουμε κερατιατικα του χρονου παλι.

Και δεν ξεχναω εννοειται οτι το μαλακιστηρι εχει συμβολαιο απο τη νετ 1.000.000 ευρω τη στιγμη που τα μουνια χρωστανε στην Αρειαναρα 1.200.000 ευρουλακια.

Και για να μην το ξεχασω:

Ανοιγω σημερα τηλεοραση, γυρναω τα καναλια και πεφτω στο αλτερ:
“Ο Σακης ξεκουμπωσε αλλο ενα κουμπι”. :lol: