Πιο άρρωστος δίσκος ever

Τουλάχιστον ήσον νόστιμος:D :stuck_out_tongue: :smiley:

αν και λίγη σαλτσούλα δεν θα έβλαπτε:p

Δεν ξέρω αν αντιλαμβάνομαι σωστά την λέξη άρρωστο. Anyway, μερικοί που ποροτείνω εγώ:

Skinny Puppy - Mythmaker (2007)

Killing Joke - Laugh, I Nearly baught one!

Natas - Ciudad De Brahman

Κreator - Renewal

Treponem Pal - Aggravation

:W:umpscut - Bonepeeler

Mayfair - Behind

#-o

Κι εσύ τέκνον Βρούτε;;; :-k

Leviathan, Blood Mountain-Mastodon

Ρε , όχι.

σιγα την αρρωστια!
mamieblue δες τι λενε αρρωστα!

ακουστε το ντεμο του mamie k Μετα πειτε μου για αρρωστια!:lol:

Τι, δεν περίμενες ακυρίλα από socrates; :lol:

ΒΑΣΙΚΑ NEVERMORE-DREAMING NEON BLACK
ΤΕΛΟΣ

και γιατι ακυριλα?? η μορφη του topic απο μονη της ειναι πολυ υποκειμενικη και ο καθενας λεει το μακρυ του και το κοντο του, μην περιμενεις να καταλαβεις πληρως την απαντηση του καθενος.

Δηλαδή πραγματικά όταν ακούς το Μάστοδον ας πούμε τριπάρεις και λες “ουόα μαλάκα μου, αυτοί οι τύποι είναι άρρωστοι;” Ο τίτλος του τόπικ δεν είναι ιδιαίτερα υποκειμενικός.

Εγώ πάντως νομίζω μερικές φορές ότι ο τραγουδιστής έχει συνάχι οπότε όλα είναι υποκειμενικά:-s

ναι ρε φιλε, εγω οταν ακουω το Μαστοδον τριπαρω, παιζει problem?? επισης αρκετα αρρωστα βρισκω τα Discipline, Three Of A Perfect Pair απο King Crimson.

ΠΣΤ,μπορείτε να λύσετε το θέμα μέσω msn μεταξύ σας…εδώ απλά λέμε την ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ…
8)

το θεμα ειναι οτι πολλοι δεν το καταλαβαινουν αυτο…

Watchtower-Control and resistance

Αν και οι αρρώστια με την έννοια που την εννοούν ο Angmar και ο Red Pyramid ποτέ δε με έλκυε…

Καλώς. Απλώς ηρέμισε γιατί ξέρω που μένεις και δεν έχω τις καλύτερες των προθέσεων. Επίσης, είσαι ο Σόκρατες και απαντάω. Εγώ φταίω.

Ωραίο θέμα άλλα τόσο υποκειμενικό…
Λοιπόν ,θα έλεγα το Altars of Madness ,Blessed are the sick ->Morbid Angel
και λόγω θεματολογίας Slow deep and hard-> Type o Negative
επίσης το Billion Dollar Babies του Alice Cooper
έιναι πολυ άρρωστο για την εποχή του αν σχεφτεί κανεις τη διαφορά του No more mr.nice guy με του sick things και του elected με του i love the dead :!:
Υπάρχουν και πολλά άλλα βέβαια όπως wumpscut,noise μουσική etc

καλύτερα να λέγαμε για πιο άρρωστα κομμάτια πάντως, εκέι θα χε τη τιμητική του το at my job-> dead kennedies

επισης, παλιωσε το αστειακι.