Πιο άρρωστος δίσκος ever

Σωστός! Και κάτι δεν μου κόλλαγε! Ε, τέλος πάντων η γκόμενα του Τζανετάκου, και κόρη του Κωνσταντάρα!

Εντάξει ρε μεγάλε δε’νομίζω ότι είμαι ο μοναδικός πού στη “μπαίνει”. Απλώς να σου θυμίσω τι σου έλεγε ο Angmar στο τόπικ με τις core κυκλοφορίες… Βέβαια όλως περιέργως το πόστ εκείνο εξαφανίστηκε…

Πρέπει να προστεθεί ένα emoticon που να τρώει pop corn και να παρακολουθεί τους διαλόγους σε έντονο κλίμα, όπως αυτή που εκτυλίσσεται ανάμεσα σε Eagleheart και nihilist.:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Συνεχίστε!

Το τι συζητιέται μεταξύ εμού και του Angmar, είναι θέμα δικό μου και του Angmar. Μπορείς να ρωτήσεις και τον ίδιο άλλωστε. Από κει και πέρα, ο Angmar (σαν παράδειγμα και επειδή τον ανέφερες και μόνο), δεν ακολουθεί σαν σκυλί τα ποστ μου για να κάνει εριστικά σχόλια, ούτε για να μουν την “πει” με την παραμικρή αφορμή.
Από κει και πέρα καλά θα είναι να διαβάζεις πιο προσεχτικά και χωρίς προκαταλήψεις αυτά που γράφω και να αφήσεις τις εξυπνάδες γιατί έχεις καταντήσει κουραστικός.

Αυτή η πρόταση είναι αληθής! :stuck_out_tongue:

Λοιπόν πέρα από πλάκα τώρα, δεν έχω δει αυτό το ποστ με τις core κυκλοφορίες που λέει ο Eagleheart αλλά γνωρίζοντας τον nihilist, ξέρω ότι το κάνει για χαβαλέ καθαρά και όχι για να προκαλέσει.

εγώ δεν τον γνωρίζω όμως και τα σχόλια του κατά καιρούς στο forum σε αυτό το συμπέρασμα με έχουν βγάλει

@ nihilst: Από τη στιγμή πού γράφεις κάτι για να προκαλέσεις εγώ θα το σχολιάσω κι ας σου γίνομαι κουραστικός :wink:

Δεν προκαλώ κανέναν λέγοντας ότι οι περισσότερες επιλογές στο τοπικ είναι άκυρες, την γνώμη μου εκφράζω. Αν δεν μπορείς να την δεχτείς μην την διαβάζεις απλά. Άλλωστε το να ασχολείσαι με κάποιον που, όπως λες δεν έχει σώας τας φρένας, αξία του δίνεις. Και με τον τρόπο που απαντάς κάθε φορά το κόμπλεξ σου εκφράζεις.

Το συμπέρασμα είναι γενικό, όχι μόνο τα απ’όσα είπες εδώ. Αν βγάζω κόμπλεξ εγώ εσύ που χαρακτηρίζεις “γραφικές” διαφορετικές απόψεις των δικών σου τι βγάζεις;

Παναγιώτη, τελείωσε το πόπ κόρν, να παραγγειλω άλλο;

[CENTER][/CENTER]

και άλλη μία:

[CENTER][/CENTER]

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Καλά και τα δικά μου συμπεράσματα για σένα γενικά είναι, δεν περίμενα την σημερινή συζήτηση γα να τα εξάγω. Ούτε περίμενα να καταλάβεις. Same old story…
Γραφικός σημαίνει γραφικός, ότι και αν συνεπάγεται αυτό, χωρίς να έχει αρνητικό χρωματισμό απαραίτητα. Και εγώ γραφικός είμαι, όλοι δεν είμαστε λίγο πολύ σε κάποια θέματα άλλωστε?
Τέλος πάντων, επειδή το κουράζουμε, προτείνω να λήξει εδώ, ψύχραιμα και ωραία. Βγήκαμε και off topic. :stuck_out_tongue:

Τέλος πάντων. Θα πώ κάτι τελευταίο για αυτό πού είπες ότι σε κυνηγάω σε κάθε πόστ για να στη πώ. Υπήρξαν φορες πού συμφώνησα μαζί σου (κοινό Scorpions, Σουηδικό death) Δεν έχω κάτι μαζί σου, απλώς όταν ένα πόστ μου φαίνεται “too much” θα το σχολιάσω. Οπως εσύ έχεις δικαίωμα να σχολιάσεις με το δικό σου τρόπο διάφορα πράγματα έτσι κι εγώ έχω το δικαίωμα να σχολιάσω τα δικά σου σχόλια και το αντίστροφο! 8)

Παιδιά, δυστυχώς έληξε αναίμακτα η υπόθεση! Εμεινε καθόλου πόπ κόρν;

Δεν έχει άλλο; :frowning:

Όχι τπτ άλλο, δεν έχει και καμμιά τσόντα να δούμε! :lol3:
[SIZE=“1”]Είμαι σάπιος![/SIZE] :lol:

Σοβαρά τώρα, καλή θα ήταν λίγη αλληλοεκτίμηση κι από τους 2 σας. :wink:

Έγω άκουσα τον Eagleheart να λέει ότι το Clandestine είναι μια μπούρδα και μισή. ΕΠίσης άκουσα τον nihilist να λέει ότι οι Grim Reaper είναι αδερφές χειρότερες από τους HIM.

( Σκατά… αμά δεν αναζωπυρώσει και τώρα δεν κάνω άλλα ποπ κορν )!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8)

Αρρωστο thread τελείως λέμε…:lol: :stuck_out_tongue:

Επειδή σας βρίσκω όλους πολύ υγιείς τελικά επιμένω μιας και απο οτι βλέπω κανείς δεν το έχει ακούσει…Mayfair - Behind!Ατμόσφαιρα ερμαφρόδιτου θίασου καρνάβαλου και οτι φανταστεί κανείς παιγμένο με πολύ αρρωστημένη τεχνική.Όπως έχει πει και ένας φίλος μου αυτά που κάνουν οι Tool οι Mayfair τα κάνανε πριν 15 χρόνια και με πιο ιδιαίτερο ήχο:P…Δεν χωράνε πουθενά.Είναι απλά παρανοικοί!

Παρόμοια φάση…Garden Wall- The seduction of MAdness!

To Die Flucht όμως το νικάει στα σημεία…Α,και οι Last Crack μεγάλη αρρώστια επίσης…

Ναι ναι και οι LAst Crack παρανοικότατοι!!Τώρα μόλις άκουσα ένα πολύ παρανοικό song.Sprukken Maske απο Lamented Souls!θεοί!

P.S:Νομίζω οτι το Die Flucht είναι λίγο πιο υγιές απο το Behind:)

:spam:

:stuck_out_tongue:

Αφου λοιπουν οι Neurosis απο το poll το τοπικ παει για κλειδωμα ε. Παντως το Μοnotheist περιεχει μεγαλη δοση αρρωστειας και σαπιλας. Οπως και το Ordo ad Chao. :smiley:

Με ποιά κριτήρια το Turn Loose the swans?:-s