Extreme noise terror- desecration- mortal torment 5 ιανουαριου 2008

Είναι ήδη στον τοίχο μου! 8)

Kαι μένα. Και το μπλουζάκι στο πλυντήριο. :smiley:

Μα τι φανταστικό λάηβ.

Τελικα μπηκες στο Pit???

Για να μπορώ να σου απαντήσω σημαίνει ότι δεν μπήκα. :stuck_out_tongue:

Ο ξανθος δεν ενοιωθε. Εντελως κοκκαλο. Και τεραστια μορφη, σε πωρωνε μονο που τον εβλεπες επι σκηνης.

Απο τα πιο απολαυστικα φετινα λαιβς. Ακολουθει ρεπορτο. Φωτος λογικα μη περιμενετε, με τετοιο πανζουρλισμο δε μπορουσες να τραβηξεις και πολλα σκηνικα…

το live εσπειρε πανικο,αντε να ξαναερθουν και οι doom για ολοκληρωτικη ισοπεδωση.

Τι είπες τώρα! Να ακούσω λαηβ το free yourself κι ας πεθάνω!

Κάποιο πουλάκι μου είπε ότι έπεσε πολύ ξυλο:p
setlist?

To λαιβακι τα σπασε, λίγο αλλά καλό. Ο ξανθός απλά δεν υπήρχε, ο ντράμερ θεούλης, κιθαρίστας με μπλουζάκι brutal truth, γενικά όλοι ένας και ένας. Ομορφιές απ το κοινό, το Underworld γαμιέται με τα ωράρια του, άντε να μας ξανάρθουν στο Αn.

Επίσης χάρηκα που γνώρισα τον Bleedin History από κοντά! Cheers mate.

Και γω χάρηκα bro! :slight_smile:

Κατα τα λοιπά, η 2η ελληνικη σαπόρτ μπάντα (δεν θυμάμαι όνομα) ήταν ΑΞΙΑ, με κιθάρα-ντραμς-φωνή μόνο. Πουτάνα όλα!

Οι Desecration μας έκαναν ένα καλό μαθηματάκι κλασικών death metal riffs (ένα θύμιζε Suffocation, άλλο Benediction, άλλο Deicide, το άλλο Malevolent…) αλλά βαρέθηκα.

Οι ΕΝΤ τα ισοπέδωσαν όλα! Όπως πρέπει! 45 περίπου λεπτά ηχητικού πανικού! ΓΙΕΑ!!!

Τι ξυλο, καταγματα μιλαμε. Report is ready an’ willing, οριστε προς το παρον καποια κομματια απ’ το set list: Damage Limitation, Deceived, False Profit, In It For Life, Bullshit Propaganda, Work For Never και Screaming Fucking Mayhem. Συν μερικα καινουργια και καποια που δεν αναγνωρισα. Για το In It For Life btw δεν ειμαι και τοσο σιγουρος, αλλα ετσι οπως βγηκαν, δε νομιζω γενικα ο κοσμος να καταλαβε πολλα. :lol:

Ασχετο: Ακους Extreme Noise Terror; Πως και δεν ηρθες;

Τους ειχε δει ενα φιλαρακι τοτε, στη Βιλλα. Κι ηταν οπως τα ειπες, αν και δε τον πολυεμπιστευομαι οταν πινει. :lol:

Κουφαλες,πρεπει να περασατε γαματα.Αν δεν ειχα τη μεση μου θα ερχομουν κι εγω.:frowning:

Έχω αρχίσει και ακούω. Το Holocaust in your head, το Being And Nothing και κάποια άλλα σκόρπια…:slight_smile:
Δεν ήρθα λόγω ανωτέρας βιας :roll: :frowning:

Ζηλεύω ε…

όχι τα κατάγματα βέβαια…:):stuck_out_tongue:

ψαξε να βρεις τα 2 πρώτα split me chaos uk και filthkick τα peel sessions και το phonophobia,και αφου τα βρεις,βαλτα στο πικαπ σου και λιωστα