Fates Warning - 19/10/13 Thessaloniki @8ball. 20/10/13 Athens @Gagarin205

Μεσα στην βδομαδα θα παω για εισιτηριο να προλαβω 20αρακι. Θα αρχισει και λιωσιμο της δισκογραφιας σιγα σιγα.

…κιεγώ το ίδιο…και άρχισα από το πρωί, με το Live In Athens dvd:):!:

Τσιμπησα και το εισιτηριο μου προχθες, προλαβα τα 20αρια και μετραω αντιστροφα μεχρι τις 20 Οκτωβριου. Εν τω μεταξυ νωρις θυμηθηκαν να ανεβασουν λεπτομερειες για την συναυλια στην κεντρικη του rocking, γιατι τετοια αργοπορια?

…πήρα το εισιτηριάκι μου απ’το Πάμπλικ…έχει πάρει κανείς άλλος απ’το Πάμπλικ…γιατι μού’δωσαν ένα τυπωμένο Α4, σαν φωτοτυπία με σφραγίδα, που στην τελική, μπορείς να βγάλεις, και φωτοτυπία…έχει βέβαια κάποια στοιχεία, αλλά ειλικρινά, θα τα ελένξουν:?
…πέρα απ’το ντεκαυλέ του πράγματος, που ξέρω εγώ τι μπορεί να γίνει, στην πόρτα:-k
…ας επιστρέψουμε στα ευχάριστα…31 μέρες έμειναν,και θα περάσουν, δεν είναι στο χέρι τους, να μην περάσουν…αυτό το πσκ, θα τους ανήκει…θα λιώσει η δισκογραφία:p
:):!:

stef μην αγχωνεσαι και εγω το ιδιο πηρα.Το εχω ψαξει και δεν υπαρχει προβλημα.Την ημερα της συναυλιας στο ταμειο θα μας δωσουν το κανονικο :wink:

…εμένα μού’παν, ότι αυτό είναι…δεν ανταλάσεται…στο Πάμπλικ του Πειραιά:):!:

Εμενα στης Θεσ/νικης μου ειπαν οτι ειναι απλα ενα voucher και οτι το κανονικο θα μου το δωσουν στο ταμειο…Καποιος δεν ξερει την δουλεια του καλα και θα το ανακαλυψουμε σε 1 μηνα :lol:

δουλεύω στο public. μην ανησυχείς είσαι οκ. εάν θες κάποια διευκρίνηση pm

κανονικό απόκομμα δίνουν σε κάποιο σημείο προπώλησης? :stuck_out_tongue:
από metalera/no remorse έχει πάρει κανείς?

…οκ, ησύχασα:roll: :slight_smile: :!:

Από metal era πρίν μία εβδομάδα αυτή τήν αηδία πήρα καί εγώ :dunno:

…δηλαδή τα δισκάδικα πρέπει νά’χουν και εκτυπωτή?:):!:

Πηρα σημερα απο Μεταλ Ερα και δεν ειναι οπως απο Public (ειχα παρει και απο εκει αλλο ενα).

Βεβαια ειναι πολυ ασχημο (ισως χειροτερο απο τις Detox σε κατι Priest κτλ) αλλα εχει μορφη εισιτηριου και οχι Α4.

Κι εγώ προχτές πήρα από No Remorse ένα άσπρο κομμάτι είναι το εισιτήριο χωρίς artwork αλλά και πάλι, κανονικό απόκομμα έχω και όχι Α4.

…ανταλάζουμε:roll: :slight_smile: :!:

και μενα ετσι ειναι.πηρα απο no remorse σημερα.θυμιζει αυτο των firewind στο κυτταρο και megadeth.παντος μου ειπανε οτι απο δω και περα,ετσι θα ειναι τα εισητηρια.με barcode.για να τα τσεκαρει λεει και η εφορια.καλα κρασια.πανε οι παλιες εποχες.

Κι εγω που το πηρα σιχαμα ειναι δε βλεπεται.
Μπαρκοουντ και παπαρια. Ας το κανανε μονο απο πισω.

πήρα κ εγώ από no remorse… τουλάχιστον είναι απόκομμα κ όχι Α4 όπως δίνουν τα Public…

Εγώ ακόμα δεν αξιώθηκα να πάω να πάρω… Μέσα στη βδομάδα όμως οπωσδήποτε
Πάντως αυτό με τα εισιτήρια είναι πολύ σπαστικό, παλιά είχες ένα όμορφο εισιτήριο ως ανάμνηση της συναυλίας
Τώρα ένα απλό άψυχο χαρτί, παράδειγμα από τις τελευταίες που πήγα:

Όπως επίσης και ένα από μια παλαιότερη, υπέροχη ανάμνηση
Αγόραζες ρε παιδί μου το εισιτήριο και σε έβαζε στο κλίμα της συναυλίας και μεγάλωνε η αναμονή

Εγω απο Metal Era το πηρα και ειναι κανονικο εισιτηριο αλλα στο στυλ που ηταν στους Megadeth, απλο ασπρο. Και εμενα μου την σπαει που δεν ειναι σαν τα γνωστα ομορφα εισιτηρια που εχουμε συνηθισει αλλα στο εξωτερικο ολα ετσι ειναι.