Fates Warning 26/01/2018 Θεσσαλονίκη, Principal - 27/01/2018 Αθήνα, Fuzz

Εγω παντως το ειχα σιγουρο οτι θα αλλαξουν οι ημερομηνιες γιατι με αυτο τον τροπο θα ηταν ολοι ευχαριστημενοι. Τωρα αν οι διοργανωτες συμπεριφερονται παιδιαστικα τι να πω? Στο live των Megadeth στο Piraeus Academy τον Ιουλιο του 2016 ειχε ακριβο εισιτηριο γιατι ανεβηκε η τιμη απο κοντρες των διοργανωτων… Και απο την αλλη δεν φερνουν Helloween που ηταν σιγουρο sold out… Τι να πω?

Ξεκίνησε και το τουρ χθες βράδυ στας Αμερικάς.

μεγάλες εκπλήξεις στο σετλιστ… δύο τρία κομμάτια πρέπει να άλλαξαν σειρά μεταξύ τους

1 Like

μια χαρα set list!

Καλο ειναι το setlist αλλα εκπληξεις που ελεγαν δεν εχει…

συμφωνω οτι δεν εχει εκπληξεις

Ειναι ιδιο με περυσι…

We are having a great time finally touring the West Coast with Theories Of Flight! Next week we begin touring/recording in Europe for our upcoming live album. The band took two days off in Los Angeles to rehearse new material which we have divided into two sets that we will be alternating every night. We are very excited to be playing some songs we haven’t played in a while as well as some we have never played live. We hope to see you all there!!

4 Likes

Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time Chasing Time

PLEASE, Chasing Time

4 Likes

Chasing Time, Static Acts (ΜΩΡΕ ΑΣ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΟ PERFECT SYMMETRY), Anarchy Divine, The Road Goes On Forever, Outside Looking In, O Chloroform, And Yet It Moves. Τα είπα και ησύχασα.

2 Likes

We are very excited to be playing some songs we haven’t played in a while as well as some we have never played live…!!!

1 Like

Ναι…το είπαμε αυτό…

Chasing time θα παίξουμε;;;

2 Likes

Αν έχουν θέμα, επιστρατεύω τώρα βιολιστή. Θα κάνουμε να ξαναπάμε σε live μήνες…

2 Likes

Εγώ άμα λάχει να’ουμ’, ξεκινάω εντατικά μαθήματα βιολιού…

https://www.youtube.com/watch?v=BYsSVyYsru8

2 Likes

Ωραιο νεο αυτο, θα ηθελα Anarchy Divine και In A Word απο No Exit, πολλα απο Perfect Symmetry, το Chasing Time που λεγατε αλλα και Static Acts, At Fates Hands, The Arena, απο Parallels Leave The Past Behind και Don’t Follow Me που παιζονται σπανιοτατα, Outside Looking In, Shelter Me απο Inside Out και πολλα ακομα… Αντε να δουμε 18 Ιανουαριου ξεκιναει το tour απο Essen.

Υ.Γ. Επιτελους την προηγουμενη εβδομαδα πηρα το εισιτηριο και μετραω αντιστροφα.

2 Likes

CHASING TIME
CHASING TIME
CHASING TIME…

κλπ, κλπ, κλπ…

1 Like

Aπ ο,τι καταλαβαινω δλδ οι εκπληξεις σε σχεση με την περσινη περιοδεια ειναι

το Pale Fire και το Εye to Eye…Κομματαρες δε λεω αλλα γτ το παρουσιαζουν ετσι?

Εγω ειμαι ευχαριστημενος παντως απο το σετλιστ…περιμενω πως και πως

Επισης αντε και γαμηθητε που το βαζετε ιδια μερα με Tankard

Θα γίνουν εφικτά και τα δύο πιστεύω, αν έχουν μια μικρή συνεννόηση μεταξύ τους. Μικρή χρειάζεται.

Πως δηλαδη?

Όπως έγινε το Candlemass / Skyclad τον Απρίλιο.