Fates Warning 26/01/2018 Θεσσαλονίκη, Principal - 27/01/2018 Αθήνα, Fuzz

εγώ πάντως ανυπομονώ για το λαιβ οτι και να ναι…μονο fates

1 Like

Και εγω ανυπομονω σαν τρελος για το live αλλα οχι “ο,τι και να 'ναι”, με αυτο το σκεπτικο ποτε δεν βγαινει κατι καλο.

1 Like

σίγουρα αλλά δεν μπορώ να σκέφτομαι το αν ο ήχος θα είναι χάλια ας πούμε ή όχι, 2 φορές που τους έχω δει ήταν μια χαρά. Ξέρω πως πέρυσι ήταν χάλια ο ήχος από όσους πήγαν αλλά συμβαίνουν αυτά ας σκεφτόμαστε θετικά

και μετά και τον θάνατο του Dane που δεν έχω χωνέψει ακόμα, συνεχώς σκέφτομαι πως δεν γίνεται να χάνω λαιβ για τον χ και ψ λόγο, πόσο μάλλον από μπάντες τόσο ιστορικές και αγαπημένες

2 Likes

21 κομμάτια χθες στη Λιουμπλιάνα. Δεν το λες κι άσχημα…
Γενικά παίζουν με αλλαγές στο σετλίστ στην Ευρώπη από συναυλία σε συναυλία. Που σημαίνει ότι κάποια κομμάτια θυσιάζονται για κάποια άλλα.

Αλλά οκ…

Μακαρι να τα παιξουν ολα εδω :smiley:

3 Likes

…και να ακούγονται :stuck_out_tongue:.

4 Likes

ωτοασπιδες και ο θεος βοηθος :stuck_out_tongue:

1 Like

Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να παίξουν playback…

Και μια περούκα για τον Vera…

5 Likes

χαχαχαχα

Εγω για τον ηχο δεν ειμαι αισιοδοξος. Ποτε δεν θυμαμαι να ταν καλος. Οχι μονο στην τελευταια.

αντε για να δούμε ρε guys…πλησιάζει.
το 2017 οι ωτοασπίδες με έσωσαν κυριολεκτικά και άκουγα πολύ καλύτερα με αυτές χωρίς το περιτό βουητό και μπούκωμα, ήμουν και αρκετά μπροστά και θυμάμαι οτι μεταξύ των κοματιών άκουγα όλους τους διπλανούς να παραπανιόνται οτι θα ματώσουν τα αυτιά τους απο τα ελληνικά decibels του gagarin…
αντε ανυπομονώ… :slight_smile:

ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΜΟΝΟ FATES.

Εγώ πάντως (Θεσ/νίκη) θα είμαι κάπου μέση, γιατί την τελευταία φορά στο fix (Amon Amarth) ήμουν στα δεξιά και η αριστερή κιθάρα δεν ακουγόταν καθαρά.

Πάμε δυνατά και άμα τους γουστάρει ας παίξουν όλο το “Inside Out”. Λέμε τώρα…

Το Inside Out τα σπαει, εγω καθολου δεν θα χαλιομουν αν το επαιζαν ολοκληρο.

@Red_Viper 2013, 2014 ηταν πολυ καλος ο ηχος.

2 Likes

Θυμαμαι οτι δεν μ αρεσε,αλλα δεν κοβω κ κεφαλι

Πάνω ή κάτω;

1 Like

Και το χθεσινό σετλίστ της Βουδαπέστης μια χαρά. Με αλλαγές πάλι και 20 κομμάτια.

Τι ζητάμε ρε;;; Έναν ήχο της προκοπής…

Παρακαλάμε για τα αυτονόητα ρε πούστη μου…

3 Likes

Εγω ζηταω και την συναυλια με τον Artch! :stuck_out_tongue:

2 Likes

τι επος είναι αυτό

2 Likes

Τώρα, μετά από κάνα μισάωρο χωνεψε ο εγκέφαλος μου ότι θα τους χάσω γιατί δουλεύω αύριο μέχρι 23:00

Καλά να περάσετε σήμερα και αύριο . Να είναι όλα τέλεια όπως τα συζητάμε

4 Likes

Πάρτε όλοι αυτό το έπος του αδελφού και καλά να περάσουμε! Η ώρα της αναχώρησης για την προεόρτια φάση έφτασε, so here we are again…

Καλή συσυναισθηματική και νοερά αντάμωση.

1 Like

Καλα να περασετε οσοι πατε σημερα στην συναυλια της Θεσσαλονικης, για εμας στην Αθηνα λιγη υπομονη ακομα. Περιμενουμε εντυπωσεις.

1 Like