FATES WARNING - Λαρισα Aug 1 All Alive

Θα υπαρξει πολυ συντομα ανακοινωση να σας λυσει ολες τις αποριες.Λιιιιιιγη υπομονη :wink:

Τις μέρες εκείνες θα είμαι διακοπές… Αν τύχει και πάω κάπου κοντά θα φροντίσω να έρθω κι από σας!

Μιχάλη_μωβ, ξεκίνα από εδώ και τα υπόλοιπα τα βρίσκεις: http://www.youtube.com/watch?v=UZMTD6G2Abs

εγω φταιω που βοηθαω ρε! θα τσεκαρω αλλα δεν εγγυωμαι την παρουσια μου!

κλειστός εννοούμε το All Alive Music Stage ??:stuck_out_tongue:
το εχουν βάλει στην σελίδα των fates εδώ και 3 μέρες :smiley:

*καλοί οι Innosense .!!

All Alive???!!! ενας καλο λογος για να μην ερθω!

Να και η αφισα…

Ωραία.!! να μάθουμε και τιμή, και κάποιος να αλλάξει τον τίτλο και να βάλει το ALL ALIVE

*είστε του συλλόγου.? :smiley:

Η τιμη ειναι 25 ευρω.
Προπωληση και ταμειο θα ειναι η ιδια.

Crimson,τι ειναι αυτο το All Alive ρε φιλε,και που ειναι?Ειναι κλειστο?Θα παθουμε τιποτα ρε!

1 αυγούστου μέσα στο κατα-καλόκαιρο ο κάμπος θα χτυπάει 40αρια … αμα πάμε κ σε κλειστό νομίζω η διασκευή σε diamond head είναι απαραίτητη …

ειναι μουσικη σκηνη, στο κεντρο της Λαρισα(διπλα στο Φρουρειο ή στα μπουρδελα για τους γνωσρες). παλια ηταν κλαμπακι που εκαναν τα σχολεια τα παρτυ και εδω και 2 χρονια εχει γινει χωρος για συναυλιες. εχουν ερθει αρκετα εγχωρια ονοματα αυτα 2 χρονια(εγω εχω δει τους Blues Wire εκει περισυ) αλλα γενικα τα ΣΚ χρησιμοποιειται σαν μαγαζι με λαιβ “ελαφρολαικη” μουσικη. δεν νομιζω να ηταν και η καλυτερη επιλογη…

Οπως και να χει θα ειμαστε εκει ολοι απο λαρισα ελπιζω…Εγω παντος ειμαι ουτε ενα τσιγαρο δρομο απο το κλαμπακι, οποτε αγοραζω το εισητηριακι μου και περιμενω να ερθει ο καιρος.Βεβαια μετα απο hellfest πως να πας να δεις οτιδηποτε αλλο…αλλα ευτυχως ερχονται και στην πολη μου αλλιως δεν υπηρχε περιπτωση να παω:p

Κυκλοφόρησαν τα εισιτήρια για Fates Warning.Προπώληση εισιτηρίων
ΛΑΡΙΣΑ Δισκόπολις Νιρβάνα 11-13, Rock Music Store Κοραή 34, Μεταλλουργείον Βενιζέλου 136.
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Harley Bar Περιστερίου 4, Λαδάδικα
ΤΡΙΚΑΛΑ Rising Music Bar Καραϊσκάκη 57

Ώρα έναρξης 20:30
Τιμή εισιτηρίου 25 Ευρώ.

αλλα και

“Για κρατήσεις εισιτηρίων για τη συναυλία FATES WARNING επικοινωνήστε στο 2410 250285
και info@discopolis.gr

Παιδια,να κοιταξουμε να στηριξουμε λιγο,μηπως αρχισουν να ερχονται κι αλλες μπαντες.Δηλαδη θα ηταν ασχημα να βλεπαμε μια μερα τους Kreator ξερω 'γω?

όπως τα λέει ο SylBlashyrkh από πάνω…

αν θέλουμε να έρχονται οι μπάντες πρέπει να στηρίξουμε…δεν χρειάζεται να είναι η αγαπημένη μας μπάντα οι fates…

για όσους είναι, πάνε στον γιαννη στο Δισκόπολις , και παίρνουν αυτό…

:smiley: :smiley: :smiley:

το harley bar εντωμεταξύ έχει κλείσει για καλοκαίρι εδώ και κάνα μήνα, από πού παίρνουμε εισιτήρια οι Θεσσαλονικείς;

Εχει ανοιξει καπου καλοκαιρινο σε παραλια.Δε ξερω τωρα λεπτομερειες πως και που αλλα θα μαθω και θα σου πω.Εκει εχει εισητηρια.

eisitiria gia to live twn ‘‘FATES WARNING’’ 1/8/11 mporeite na promi8eytite apo to ‘‘HARLEY BEACH BAR’’ stous NEOUS EPIVATES

Από το FB του Harley

στους Νέους Επιβάτες λέει. :’)

Ε ναι,του πουστη!Μην ξαναδω αυτα που ειδα στους Lizzy Borden που αν δεν ερχοταν Αθηνα/Θεσσαλονικη(Eternal Hail To Savvas Kofidis!!!) θα παιζαμε μπαλα εκει μεσα.Δε λεω πιο obscure οι Lizzy αλλα 'νταξ,ελατε,δειτε και που ξερετε,μπορει να γινετε και οπαδοι!Εγω ειχα κανα 2 δισκακια Lizzy και με κερδισαν οι τυποι…

Μεσα στην εβδομαδα θα κατεβω κι εγω να προμηθευτω ticket!