Favorite Star Wars Character

γενικά τόσο άχρηστος κ ποζεράς που ήταν, ο καθένας θα μπορούσε να τον σκοτώσει. αυτό ειναι το ηθικό δίδαγμα πιστεύω :stuck_out_tongue:

όχι.
το επίσημο είναι ότι γίνετε reborn και cyborg(καλά που το είπες γιατί ξέχασα να το αναφέρω)…
έκανε duel με τον Vader γιατί πίστευε πως είχε καλό μέσα του(όπως έγινε τελικά) και δεν ήταν άξιος μαθητής του Sidius.


Now playing: Isafjord - Into The Spheres Of Demise
via FoxyTunes

Ναι, σωστά, το κοίταξα στην Wookieepedia κι έχεις δίκιο. Απλά υπήρχε κι αυτή η εναλλακτική…

:lightsabre::lightsabre::lightsabre:


Now playing: Anathema - A Nature Disaster
via FoxyTunes

Η αληθεια ειναι οτι ηταν λιγο φιγουρατζης, διπλα φωτοσπαθα, ποζερικο βλεμμα, κετσαπ στη μουρη κι ετσι.

Ο Ομπι Κενομπι ειναι Τσυπριος. Δεν τον αγαπαμε.

Θα νιωθω ολοκληρωμενος σαν ανθρωπος οταν αποκτησω ή τζετ πακ ή φωτόσπαθο.

Συμβιβάζομαι και με ιπτάμενο Ντελόριαν. Φλογες παντου και άλλα τέτοια όμορφα.

Ον τοπικ. Ανακιν/Νταρθ/Λαιδη Νταητφάηερ

Οσο και να γουσταρω jedi,lightsabers και μαχες,ο Ηan Solo,ειναι ο αληταμπουρας λαθρεμπορος του γαλαξια,που οδηγουσε το φαλκον,εριξε την πριγκιπισσα,εφαγε μπαμπεσικα και με σουπερ ταχυτητα τον Greedo,γ@μησε τον μπομπα φετ,την βγηκε και την ειπε στα μουτρα του Τζαμπα και τα εκανε ολα πουτ@ν@ στον εντορ,ριχνοντας την ασπιδα του νεου death star…τι αλλο θες,απο εναν απλο ανθρωπο,σε ενα γαλαξια πολυ μακρια??

^^Δεν ειναι ενας απλος ανθρωπος ειναι ο President Ford.:stuck_out_tongue:

Χαιρομαι που ο Γιοντας εχει παρει μονο μια ψηφο. Αντε πια με την υπερεκτιμημενη πρασινη μυξα.

σόφι, πρόσεχε τι λες ε. εγώ την έχω ρίξει την ψήφο. έχε χάρη που δε χρησιμοποιώ τη δύναμη για ποταπούς κ κακόβουλους σκοπούς!

8O8O8O:ban::ban:
Ο τυπος σηκωσε το x wing μεσα απο το βουρκο,800 χρονων,ποοολυυυ ανετα ομως…

Ε δεν παει με τις δυναμεις αυτο.
Ηταν πουστικος. Κουτσαινε ταχαμου ταχαμου αλλα μετα απο 5 δευτερολεπτα πετιοταν στον αερα.
Μονο ο γνωστος τροπος ομιλιας του μου αρεσε.

κράταγε δυνάμεις για να τις διοχετεύσει εκεί που πραγματικά χρειαζόταν ρε ΑΜΠΑΛΗ. in yoda we trust.

πφφ,αυτες ειναι καραγκιοζιες των μουφα star wars…ετσι,ναι,πασο…αλλα στα οριτζιναλ,ηταν θεουλης…

:(:(:(:frowning:

:lol::lol::lol:Της την ειπαμε ολη μαζι μωρε:lol::lol:…ελα ρε,νταξ,καλος κι ο γιοντα κι ο Maul Γαματος…

έτσι μπράβο,και κάποια sofi-k που τον είπε ποζέρι,έχει άδικο,απλά επειδή είναι τόσο γαμάτος και τέλειως τον βλέπουν όλοι σαν ποζέρι.
όσο για τον Yoda μικρός θεός,τι να πει κανείς!!!και φυσικά η προφορά όλα τα λεφτά.
Han Solo,ότι δεν κρατάει lightsaber δεν μου αρέσει…8)


Now playing: Saturnus - Loss (In Memoriam)
via FoxyTunes

Κι αυτος κρατησε,εστω και για μερικα δευτερολεπτα ομως…και παλι,ειναι ο μοναδικος μη-jedi/sith που γ@μ@ει και δερνει οτι γουσταρει…

Δεν τον ειπα εγω, εγω τονε στηριζω και τον αγαπω.:oops:

Λιγο της φιγουρας ηταν αλλα μας αρεσει.

Εμενα κι ο Παλπατιν μου αρεσε. Γενικα ημουν παντα υπερ της dark side.:-s

ο πάλπατιν μέτρησε, ειδικά στο revenge of the sith

PPPPPPPOOOWWWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRR!
UNNNNNLIMITEEEEEDDDDD PPPPPPPPOOOWWWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRR!!!

Ολντ σκουλ Star Wars φαν εδω ! Οσο και να μ αρεσουν πολλοι απο τους αλλους χαρακτηρες, ο Darth Vader ειναι ενας.