Favorite T-shirts/Longsleeves

μμ… οι μπλουζες με συγκροτηματα ειναι ολες αγαπημενες μου…(ratm, αudioslave, muse, mcr κλπ)
απο τις κανονικες ξεχωριζω την

:stuck_out_tongue: 8)

A, ξέχασα και μια υπέροχη μπλούζα Saint Vitus :smiley:

Nevermore - Dead Heart in a Dead World…την πήρα σήμερα από Τοπ Μαν

Φορεμα θες να πεις:p :stuck_out_tongue:

Εγώ πάντως αυτό θέλω…γνωρίζει κάποιος που μπορώ να το βρω,πέρα απ το official μαγαζί των tool? Ας είναι και διαδικτυακό κατάστημα.

Η καινούργια μπλούζα των anathema που πήρα που λέει “Angels walk among us”!:smiley:

Iced earth-something wicked…
doors-jim morisson
death-sound of perseverance
marilyn manson
darkthrone-transylvanian hunger
manowar-thriumph of steel
sex pistols
pantera-great southern trendkill
angra-holy land
δεν θυμαμαι τις αλλες…

:slight_smile:
Ποτε δεν μου αρεσανε οι τεραστιες σταμπες συγκροτηματων στα μπλουζακια. Ειναι αντιαισθητικο.

κάπως έτσι είναι και η δικιά μου!

Def Leppard - High n Dry με τοι οποίο βεβαίως-βεβαίως έσκασα μύτη και στο λάιβ

Έσυ ήσουν ?? Εθεάθεις… :-k

[/IMG]

yeahh!!

μιας και μιλάτε για metal t-shirt κσέρετε κανένα μαγαζί που να πουλάει τέτεια στηνσαλόνικα ???

Στο δισκοπωλειο Alone. (πανω σε εναν πεζοδρομο στη Τσημισκη)
Στο ‘‘Μενιος’’ στην Πλατεια Ναβαρινου.

Φτου η Somewhere Back in Time δεν είναι κολλητή όπως την θέλω (εννοώ είναι μεγαλούτσικη).

Τεσπα η Rock 'Em All μου άρεσε πολύ, κυρίως γιατί κάθεται καλά σε μένα.

Από κει και πέρα θέλω να βγάλω μία Candlemass με μόνο το λογότυπο πάνω (η της περιοδείας καλή είναι αλλά too much) και καμιά Slayer με επίσης μόνο το logo πάνω.

Οι Down μπλούζες τα σπάνε γενικά, όπως και οι Led Zeppelin που χουν μόνο το logo πάνω και τον “άγγελο” :p.

Θα τα σπαγε και μία Porcupine Tree με το logo να έχει τον γραφικό χαρακτήρα του logo του Deadwing.

Γενικά δεν θα μπορούσα να σταματήσω, ελπίζω να βγάλω καμία στο κοντινό μέλλον :stuck_out_tongue:

Ειναι ενα στη Ναυαρινου που παραγγελνεις εσυ το logo,εχει παρα πολλα.Αυτο ειναι?Δεν θυμαμαι το ονομα του κ θελω να παω να παραγγειλω μερικες(Down,Pantera,RATΜ).

Ειμαι κοντα στην 30αρα απο μπλουζακια και ακομα παιρνω… :stuck_out_tongue:

http://www.play.com/Clothing/T-Shirts/4-/3349529/-/EnlargedImage.html

κωλοπετσο.

χαχα αυτην την εχω… :stuck_out_tongue: :lol:

Που την βρήκες?