Favorite T-shirts/Longsleeves

το είχα πει βέβαια για πριν κάτι μήνες τώρα δεν παίρνω όρκο ότι θα υπάρχει διαθέσιμη…:-s

Πριν 15 μερες μου ειχες πει για καποιο Ρublic στο Συνταγμα και για το Mall. :-s

(ειχες πει οτι στο δευτερο ισως εχει εξαντληθει)

εεε πριν 15 μέρες και γενικά το στοκ τους δεν είναι 100 μπλούζες rush 1-2 έχουν απο κάθε μπάντα

Kαι ποσοι θα πηραν μπλουζα Rush σε 15 μερες;; :-s

ξεκολλα ρε!

το public φερνει γενικα καλα μπλουζακια γιατι ειναι πλεον τα “τυποποιημενα” οποτε ειναι και γεγονος οτι τα αναπληρωνουν!

γενικα ειναι μαλακιες σαν σχεδια…αλλα σε 3-4 περιπτωσεις εχουν σπειρει (πχ Surf Nicaragua)

ναι αλλα το φνακ εχει μπλουζακι Pendulum ξερωγω

εντ γιορ ποϊντ ιζ?

Κανανα ρηλη, απλα ειναι αρκετα μεγαλο ταργκετγκρουπ/μαρκετινγκ φεηλ

true.

βασικα το ιντερνετς πλεον ειναι η μονη ΚΑΛΗ πηγη για πολλα πραγματα που ετσι κι αλλιως ΔΕΝ τα βρισκεις τριγυρω.

Nαι πράγματι το ιντερνετ ειναι πλεον τα παντα. Κια γω μπλουζακια απο κει παιρνω πλεον. Το μοοοονο αρνητικό ειναι οτι ρισκάρεις λιγο, οχι πολύ με το μέγεθος

εχω παρατηρησει οτι οι αμερικανοι σε γενικες γραμμες εχουν “μεγαλυτερα” απ’οτι υπολογιζεις νουμερα…

δηλαδη το σμολλ τους με το αντιστοιχο των αγγλων ειναι καπως μεγαλυτερο…

ναι, σε γενικες γραμμες ειναι ψιλο-ρισκο αλλα εχει αρχισει και φτιαχνει πλεον.

Πως φτιάχνει ομως;

δεν διαφερουν πλεον και τοοοοσο!

δηλαδη τα medium ειναι κοντα!
τα small ειναι λιιιιιγο τζογος γιατι αν σε καποιο εισαι κομπλε σε καποιο λιγο πιο μικρο δεν εισαι…

για large & xl δεν τα αγγιζω γιατι απλα δεν αγοραζω πλεον νυχτικιες!

α ναι οκ. Συμφωνω

Παντως με τα μεγεθη δεν παιζει και πολυ προβλημα.Δηλαδη μπορειτε να ρωτησετε το μηκος και
το πλατος του t-shirt και να σας τα πουν και να τα συγκρινετε με ενα δικο σας.

το περιμενω πως και πως!!:stuck_out_tongue:

Χαχα, ολη μου η ντουλαπα…!
Χωρις πλακα, τα περισσοτερα απο τα t-shirt μου… Ειτε ειναι μπαντας ειτε κατι αλλο…!

A στο διαλο!! :stuck_out_tongue:

ναι,η καινουρια υπεροχη νταουν μπλουζα μ θ λιωσει πανω μ.


την τσιμπησα τις προαλλες8) μπροστα εχει αυτο το σχεδιο. πισω γραφει το ονομα. δεν την βρισκω στο νετ