Favorite T-shirts/Longsleeves

προσφατα αγορασα αυτην,

εγαμεί.

ωραία και η λοστ.

εγώ ζαχαρώνω μια high on fire με το ξώφυλλο του blessed black wings.

Αμαααααν.Παίζει να στην κλέψω την Killing φίλε μου!Πόσο πήγε το μαλλί αν επιτρέπεται?Είναι καλά τα μπλουζάκια?

ριπ νουμπ οι Doomriders ΣΚΙΖΕΙΙΙΙ ΡΕΕΕΕ

Από deathwish τα αγόρασα, μια χαρά είναι τα μπλουζάκια, αγοράζω συνέχεια από εκεί.

54,2$/40? μαζί με τα μεταφορικά

αφού είσαι τόσο καλό παιδί, για πες μας τι μάρκα είναι το τ-σερτ

Επειδή σ’αγαπάω και σένα

Η converge γράφει BayIsland, η Doomriders Gildan και η killing the dream Gildan επίσης.

Εγώ μια ζωή medium παίρνω και δεν κοιτάω τα μεγέθη που λένε τα site, ότι έχω αγοράσει μέχρι τώρα ήταν στο σωστό μέγεθος με εξαίρεση μια μπλούζα των the number twelve looks like you η οποία είναι λίγο μεγάλη για medium αλλά και πάλι την φοράω.

Επίσης έχω μια Jane Doe που έχω αγοράσει από την deathwish το 2006 αν δεν κάνω λάθος και την φοράω ακόμα δεν έχει χαλάσει το logo δηλαδή, το μέγεθος κτλ.

η gildan μου κάνει λίγο σάπια ρε γμτ, μπορεί να ναι κ ιδέα μου… θενξ.

οχι, δεν ειναι ιδεα σου.

δεν αναπνεουν. Ασχετο που σχεδον ολες μου οι μπλουζες συγκροτηματων μου τετοιες ειναι…

σε αλλα νεα

αγαπημένο t-shirt (το πρωτο που πηρα και δεν το φοράω πια)

στο πρώτο rockwave που είχα πάει (2007 νομίζω) ήταν ένας τύπος π είχε σε μπλούζα τον πύργο από το πρώτο αλμπουμ των rainbow … μόνο π το σχέδιο ήταν σε όλη την μπλούζα κ το φόντο ήταν μωβ όπως κ στον δίσκο … είναι δύσκολο να το περιγράψω … αλλά η μπλούζα πραγματικά μετρούσε .:smiley:

Το αγάπησα

ναι αλλα το σιντι μουφα :stuck_out_tongue:

Τι με νοιάζει για το cd, lostprophets έχω ν’ακούσω από το start something.

κοίτα, όλοι τραβάμε ζόρια κατά καιρούς, είναι κάτι τόσο σοβαρό ώστε να σε κάνει να ακούσεις λοστπρόφετς?

Μη μπλέκεσε σε συζητήσεις μεταξύ emo παλιομεταλά.

ε αφου γραφει το ονομα του σιντι κατω.

τους κανεις ΠΡΟΜΟΣΙΟΝ

πωπω πολυ υπουλα πηγε να χωθει σε ΑΝΤΡΙΚΕΙΑ πραματα η μπουμπουλινα μας

είχα αγοράσει το σινγκλάκι του σινόμπι βς ντραγκονίντζα όταν είχε βγει. Κάπου πρέπει να το’χω ακόμα. :oops:
Μετράω?

ρε αυτος ειναι τρου

φτου. Μπάτερυ λόου η φωτογραφική μου.

Θα ανέβαζα φωτό να κρατάω σινγκλάκι λοστπρόφετς, φορώντας μπλούζα ΜΠΛΑΚ ΚΟΜΠΡΑ (να’μαι και οντόπι) αλλά τζίφος.

Σχιτ.