Fear Factory live στις 12 Μαρτίου (Gagarin)

#00003.
Ποιά μουνιά με προλάβανε? :x

πενταψηφιο :lol:

Θέλω κι εγώ! Θέλω κι εγώ! :bounce::bounce:

αχ τι περιεργο θα χασω και αλλο live… :smiley:

Πολυ ενδιαφερον λαιβ αυτο!! φοβερο το λαιν απ . Και αν ειναι αληθινο το σετλιστ που ποσταριστηκε πιο πριν πραγματικα μιλαμε για απιστευτα τραγουδια παιζουν σχεδον ολο το demanufacture!!! Ξερουμε αν θα υπαρχει σαπορτ???

κύριος ο τζόκερ, νάης.

Μόνο στο 00005 ειμαστε (Public Συντάγματος) ακόμα? Για ξυπνήστε, 20 μέρες έμειναν.

γιατι οχι τικετ χαους?

Την προηγούμενη βδομάδα είχα πάει Αγγλία για 3 συναυλίες(Lamb Of God, Machine Head, Fear Factory) και οι 2 τελικά κάθονται και στην Αθήνα. Τους Fear Factory τους είδα προχθές και έχω να πώ ότι αν τολμήσει κανένας και δεν πάει στη συγκεκριμμένη συναυλία να πα να αυτοκτονήσει, εγώ προσωπικά ψήνομαι να τους ξαναδώ.

Η κανονική συναυλία τελείωσε με το Final Exit σε μια ανατριχιαστική εκτέλεση και μια από τις κορυφαίες συναυλιακές μου στιγμές γενικότερα. Το Encore αποτελούταν από 5 τραγούδια και η συναυλία είχε συνολική διάρκεια 1.45 περίπου.

Set List

[SPOILER]Mechanize
Shock
Edgecrusher
Smasher/Devourer
Industrial Discipline
Acres Of Skin
Linchpin
Powershifter
Fear Campaign
Martyr
Christploitation
Resurrection
Final Exit

Encore:

Demanufacture
Self Bias Resistor
Zero Signal
Hunter Killer
Replica[/SPOILER]

κουφάλα νταρθ, εσύ τους είδες, εγώ πέρσι έμεινα με το πουλί στο χέρι.
Ντάξει το σετλίστ δεν είναι τόσο μπεστ-οφ όσο αυτό του Μεξικού, όταν παίξαν εκεί δεν είχε βγει ακόμα ο δίσκος, αλλά και πάλι είναι να λερώνεις τα βρακιά σου.

το encore ειναι ολα τα λεφτά…:smiley:

Νταξ σε 20 μέρες θα το αφήσεις και συ το πουλί σου. Το καινούργιο είναι δισκάρα, δε με ενοχλεί καθόλου που δώσαν εκεί έμφαση εις βάρος κάποιων Classics(Αν είχαν και το Oxidizer δε θα με χάλαγε). Αν έχουν την απόδοση και τον ήχο που τους πέτυχα θα μετράς εγκεφαλικά.

Τα πλευράκια σου πώς είναι μετά από αυτά τα live? Και σε μια βδομάδα όλα!

Πονάνε αλλά θέλω κιάλλο. Επίσης βλέποντας για πρώτη φορά σοβαρή διοργάνωση στο εξωτερικό κατάλαβα πόσο κοροιδα είμαστε. Στους Machine Head(παρέα με Hatebreed, Bleeding Through και κάποιους άλλους που δεν πρόλαβα), ο Jasta μας έλεγε ότι χαίρετε που έγινε Sold Out και ζήτησε συγνώμη για τη μεγάλη τιμή του εισιτηρίου = 25 λίρες = 30 Ευρώ για χώρο 6000 ατόμων.

βασικα χερει κανενασ αμα θα διοργανοθει εκδρομι απο καπιο δισκαδικο πχ στι θεσαλονικι?

cyberwaste???

Χεπ χεπ! Τι εχουμε εδω;

Τα λεμε στο πιτ αγαπες!

ΜΩΒ. ΑΠ ΤΟ ΞΥΛΟ.

δεν παίζουν τίποτα από τα δυο προηγούμενα που δεν ήταν ο Καζάρες. Κρίμα, ένα αρκετάιπ θα έλεγε (λολ).

Α και τώρα που ξανάδα το σετλιστ

Το Acres of Skin όσο βαρετό είναι στο δίσκο, τόσο έπος φαντάζομαι ότι πρέπει να ακούγεται λάιβ… :-k

Ε, νο καζάρες, λογικό να μην παίζουν τπτ από Archetype ειδικά, γιατί το Transgression…
Από Digimortal ένα “What Will Become” ή “Linchpin” είναι οι κλασικές, προβλεπόμενες επιλογές, αλλά οκ… και το μισό Demanufacture δεν ενοχλεί κανέναν.

Ντάξει, για τα τρία κολλητά του Obsolete δεν το συζητάμε. φακιν επικ.

Έχουν και Rhys Fulber στα πλήκτρα;