Florence and the Machine στο Ηρώδειο

Οποίο λαηβ πάει καλά, είναι πολύ ευχάριστο νέο… ακόμα και σε γενικότερο πλαίσιο να το δεις

2 Likes

ασσο χι να γινει σολντ αουτ σε 3 ωρες

Είσαι άσΚετος!

Εγώ ήμουν πονηρός, δεν ρώτησα εδώ αλλά στη δουλειά, όπου κάμποσοι περίμεναν στο online queue για να πάρουν εισιτήριο. Ήταν 4000+, 7000+, 10000+ στη σειρά αναμονής. Τους καταλαβαίνω έτσι ήμουν κι εγώ όταν οι Led Zep ανακοίνωσαν την one-off συναυλία στο Λονδίνο και έπειτα από τα πρώτα 5’’ ήμουν #1854864578634 στη σειρά αναμονής για ένα εισιτήριο των 200 λιρών. Έ, έτσι και η Φλοράνς, σαν τον Ρόμπερτ Πλαντ ένα πράμα.

Καλά να περάσουν όσοι πάνε.

Έγινε και το 3ο sold out. Το δες, το παιξες;

3 Likes

safe_image

H 4η μέρα θα είναι στο Ποσειδώνιο με 160 το απλό και 180 το σπέσιαλ.

6 Likes

Σπάει τα κοντερ η Φλορενς , μπράβο

Πόσοι άραγε μπορούν να πουν ότι έχουν κάνει 3 sold out στην Αθήνα και να μην λέγονται Χαρούληδες :stuck_out_tongue:

καλό trivia αν ξέρει κανείς

Ποιος είναι πάλι ο Χαρούλης;;;

Αυτό δεν είναι θρεντ. Είναι η ζώνη του λυκόφωτος…

Εν τω μεταξύ παίζει τρελό παραεμπόριο…
Υπάρχει κόσμος που πουλάει 2 εισιτήρια για το Ηρώδειο στα 1.600€…

1 Like

Πώς και δεν τον ξέρεις; Έχει τραγουδήσει μαζί με Eric Burdon από Animals και επίσης είχε κάνει μεγάλη εμφάνιση στο Rockwave Festival του 2014.

Και για να επιβεβαιώσω αυτό που λέει ο Rebel, έχει κάνει 3ημερο sold out στην Τεχνόπολη στο Γκάζι και μάλιστα καθημερινές. Όταν ο Steven Wilson πχ κλείνει στην Τεχνόπολη μόνο για μια μέρα.

1 Like

μια χαρά τον ξέρει απλά για κάποιο λόγο με ειρωνεύεται

Steven Wilson ακόμα περιμένουμε να δούμε τελικά :cry:

Χαρούλης πολύ αξιόλογος μουσικός

2 Likes

Α. Τον ξέρω αλλά μόνο κατ’ονομα. Αν με ρωτήσεις ένα (1) τραγούδι του, δε μπορώ να απαντήσω. Τρου.
Β. Δεν είναι προσωπικό και δεν έχω κανένα λόγο να σε ειρωνευτω. Κάνω λίγη πλάκα παραπάνω, αλλά μέχρι εκεί. Δεν μπορώ να το αποδείξω, αλλά τρου.
Γ. Μπορεί να συνεχίσω την πλάκα.

1 Like

Florence - Manowar 5-1 πάντως αυτήν την στιγμή και μπορεί να φάνε κι άλλα…

Μη ρωτήσεις τωρα ποιος είναι ο Steven Wilson, ενταξει; :stuck_out_tongue:
Διάβαζα το άρθρο του rocking για το ποια είναι επιτέλους αυτή η Florence. Άκουσα και λίγο το Playlist στο Spotify και αποφάσισα τελικά ότι δεν είναι του γούστου μου. Για τη Björk θα τα έδινα, χαλάλι, αλλά για τη sold out Florence σόρυ δε χαραμιζω 800 ευρώ για εισιτήριο από τρίτους (λεμε τώρα) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Και επισης να πω στον Quintomscenario ότι κάνει λάθος γτ ενώ όλοι πήγαν στους manowar για τους manowar, στην Florence όλοι πάνε για τους the Machine, φως φανάρι

2 Likes

Είτε τα βάζει ο Μεσσι τα γκολ είτε ο Πικε, το ίδιο μετράνε…

έγινε “διαγωνισμός” η μουσική πάλι απ ότι βλέπω…

Μηπως απλα εγινε ειρωνεια διαγωνισμου?

Πιο στάνταρ και από τα διπλά του Αιγάλεω. Εγώ το είχα πει. Του χρόνου θα τη φέρουν πλατεία νερού σίγουρα.

2 Likes

Κανονικά έπρεπε να βάλουν και φυσικό σημείο προπώλησης. Για να είναι δικαιο. Θυμάμαι waters είχα παεί από της 5 το πρωί.

2 Likes

Μπορουσες και στην ηλεκτρονικη ουρα να περιμενεις απο τις 5 το πρωι!

2 Likes

Ναι αλλά Muse είχε και στο public εισητηρια και η ουρά έφτανε μέχρι κάτω στην πόρτα.