Football Manager

Περυσι το ντεμο απο το φουλ νομιζω ειχε μια διαφορα 100μβ οποτε καλα ειναι.

Περισυ δεν υπηρχε 3D engine.
Οταν το ντεμο με τα 2 πρωταθληματα ειναι 150 ΜΒ και το ντεμο με τα 10 ειναι 1 GB,σκεψου το αναλογικα.
Ελπιζω να μην πηγαινει ετσι και βγει 3-4 GB.

Το Championship Manager το καινούριο νομίζω ότι είναι dvd, οπότε μάλλον πάμε σε νέα εποχή για το manager.

To Championship ή το Football Manager?

To championship που έχει ήδη κυκλοφορήσει αν δεν κάνω λάθος.

Απο τοτε που βγηκε το Football δεν εχω ξαναπαιξει Championship.Ακουσα οτι ηταν αρκετα καλο εμφανισιακα,αλλα οχι τοσο πληρες και συνθετο οσο το football,ειδικα στις τακτικες.

Ακουστηκε παντως οτι θα βγει αμεσα patch για το νεο FM που θα διορθωνει καποια απο τα προβληματα που υπαρχουν στο ντεμο.

Νταμπλ ποστ.

Εχμ.Το παιχνιδι μ’αρεσε πολυ μεχρι στιγμης,αλλα παρατηρησα το εξης.

Οι μεγαλες ομαδες κατεβαζουν στα φιλικα τα δευτερα ή και φανταστικους παιχτες,απο αυτους που δημιουργει το μανατζερ.
Αποτελεσμα.

Ομορφα πραματα (:

Εγω το εχω ψιλοπαρατησει γιατι δεν εχω καταφερει ποτε να φτασω στην 4η χρονια.Μια καιγεται ο σκληρος,μια χανω τα saves,μια το παραταω για καλυτερη εκδοση…και τον αλλο τον χαλαει επειδη κρασαρει στο 2030…Παντως δεν παιρνω τον Θρυλο αλλα ξεκιναω ανεργος και πιανω δουλεια σε Βραζιλια ή αγγλια σε ομαδες που δεν τις ξερει ουτε η μανα τους,πεφτω κατηγορια και παιρνω τον πουλο.Αλλα βιτσια ειναι αυτα τι να πει κανεις…

bug είναι αυτό ? Υπάρχει ακόμα διψήφιος αριθμός γκολ ? :stuck_out_tongue:

Εγώ έχω πρόβλημα με το Go On Holiday. Δεν πιάνει.

Το Go On Holiday δεν πιανει σε κανεναν νομιζω.

Δεν ξερω τι ηταν,απλα η Μιλαν κατεβηκε με τους ψευτικους παιχτες και το παιχνιδι τρελαθηκε :Ρ

καλα το παιχνιδι εχει τρομερα bugs…Στο δικο μου ο παναθηναικος εχει 15 σερι νικες!!!8O8O8O
επισης πολυ σπαστικο που βγαλαν τα διαγωνια βελακια στα formations…

Τα βελακια τα αλλαξαν εντελως,κατι ακουστηκε για συστηματα με βελακια που στα προηγουμενα μανατζερ ξεγελουσαν εντελως τον υπολογιστη και εκαναν το παιχνιδι μη ρεαλιστικο(νομιζω καποιος ειχε βρει ενα 4-6-0 με συγκεκριμενο συνδυασμο απο βελακια στα χαφ,με το οποιο δεν εχανε αγωνα).
Τωρα τα εχουν αποκλειστικα συνδεδεμενα με το forward runs,δλδ ειτε βαλεις βελακι ειτε αλλαξεις απο το player instructions τα forward runs ειναι το ιδιο.

Εμενα παντως γενικα το παιχνιδι μ’αρεσε πολυ ως πρωτη αποπειρα 3d,και περιμενω με το patch και με την επομενη κυκλοφορια να βελτιωθει ακομα περισσοτερο.

Στην Ελλαδα η Τριπολη τα πρωτα 1-2 χρονια γαμαει ε,εχουν κανεις τους περισσοτερους ξενους της παιχταραδες.Μετα τους παιρνουν αλλες ομαδες ομως και πεφτει :Ρ

οντως συμφωνω…αστερας και παο ειναι πολυ ανεβασμένοι μου φαίνεται…
επισης γινεται της μουρλης απο ελληνικά ταλέντα.

Oντως εχει τρομερα bugs!:lol:

το go on holiday δεν πιανει σε κανενα πειρατικο

οσο για τα bugs: update κανατε ?(9.1)

Ε ναι ρε το κανονικο δεν πρεπει να το χει κανεις,αφου με το που κυκλοφορησε κατευθειαν βγηκε το 9.1 :Ρ

Σημερα ειχε ακουστει οτι θα κυκλοφορουσε το 9.2,αλλα προβλεπω να αρχιζουν τις μαλακιες και να ερχεται κατα Γεναρη…

και δε διορθωθηκαν αυτα τα bugs?

παντως εμενα σε γνησιο και β’αργεντινης που παιζω (Defensa y Justicia 8)) δεν παρουσιασε κανενα προβλημα μεχρι τωρα

Πειρατικο το εχω κ το Go on Holiday δεν δουλευει.Οχι πως με πολυνοιαζει.

Ελπιζω με το 9.2 να γινει ακομα καλυτερο,οπως εγινε περισυ με το 8.0.2.