Football Manager

Γκουχ εχει λικαρει γκουχ.Τι κανουμε 1 μερα τωρα ειναι η σωστη ερωτηση:lol::lol:

φαινεται γαματο αλλα ορκιστηκα οτι μολις τελειωσω το περσινο δεν θα ξαναπιασω μανατζερ στα χερια μου… οπου να’ναι τελειωνει, του πουστη…
2051 ειμαι, 71 χρονων κωλογρια…8)

To κατέβασα αλλά ακόμα δε πρόλαβα να το παίξω και είμαι σε φάση που λες και δεν έχω πάρει τη δόση μου!!!

ξέρει κανείς αν μπορώ με κάποιο τρόπο να ανανεώσω το fm2008 με τα νέα roster???

Τελίκα το ερωτημα ειναι τι σκατα εκανα εγω τοσες μερες:p

Από την SI δύσκολα να το ενημερώνουν, αν υπάρχει κάτι θα το κάνει η community του παιχνιδιού. Ξέρω πως φτιάχνουν ακόμα κ σήμερα updates για το cm 01/02, αλλά για τα καινούργια fm δεν έχω ιδέα. Ίσως βρεις κάποια πληροφορία στο φαν-φόρουμ του cm 01/02: http://champman0102.co.uk/forum/forum.php

εκατεβηκε…λετ δε καψιμο μπιγκιν:p

θα περιμενω να το παρω αυθεντικο…ενα παιχνιδι παιζουμε καθε χρονο (αντε μαζι με cod\battlefield που ουτως η αλλως για να παιξεις multiplayer πρεπει να το αγορασεις) ας το χουμε αυθεντικο :stuck_out_tongue:

Εντυπωσεις κανεις?

Ντάξει 2-3 μέρες που το έπαιξα δεν έχει και τις τρελές αλλαγές από το περσινό!

Έχει βέβαια κάποιες καινούριες μικρολεπτομέρειες που δίνουν μερικά + στο παιχνίδι.

Δίνω κάπου στο 7-8/10. Σε καμιά βδομάδα που θα το έχω ψάξει καλύτερα μάλλον θα ανέβει η βαθμολογία! :smiley:

Ε ναι δεν εχει και ριζικες αλλαγες.Αλλα παλι ειναι βελτιωμενο.

Το Match Preparation οπου θετεις συγκεκριμενες τακτικες για ολα ή για καθε ματς ξεχωριστα και βλεπεις ποσο καλα τις εχει μαθει η ομαδα σου,η προσθηκη των agents που σου προσφερουν παιχτες και ζητανε μιζα οταν προσφερεις συμβολαια,το βελτιωμενο 3D και η προσθηκη της καμερας TV(αν και δεν τη χρησιμοποιω γιατι οταν βαζεις το παιχνιδι σε γρηγορη ταχυτητα ζαλιζεσαι),η αναπαρασταση της τακτικης στα set pieces,η εισαγωγη του private chat με καθε παιχτη για να του ζητησεις οτι θες και η φημη του καθε πρωταθληματος που επηρεαζει τους παιχτες που θελουν να ρθουν ειναι τα βασικα που εχω παρατηρησει.

Επισης,να ξερετε,το περσινο Facepack Megapack 2 λειτουργει και στο καινουριο manager.

ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΤΙΑΞΤΕ ΕΝΑ DEFAULT SKIN ΠΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤAI.

καλά αυτό με τους manager είναι τρελή μαγκιά! :stuck_out_tongue:

ξεκινησα μετα απο 2 χρονια το FM και πηρα την Arsenal…γενικα επειδη το εχω ξεχασει το αθλημα μπορει καποιος να με βοηθησει να σεταρω scouters κλπ ?

και αν εχει καποιος να προτεινει ενα αριστερο μπακ και εναν επιθετικο

τι να σεταρεις δηλαδη…
σερτς-αρεις σκουτερς εχοντας βαλει φιλτρο για οσο το δυνατον μεγαλυτερο judging player ability και potential…εχεις αρσεναλ οποτε βαλε 20αρια και τα δυο, θα ερθουν…αμα εχεις μεγαλο knowledge θα βρεις πολλους και θα διαλεξεις αυτους με το μεγαλυτερο adaptability και γενικοτερα καλυτερα ‘‘πνευματικα’’ χαρακτηριστικα…βασικα να τους στελνεις να κανουν roaming στις χωρες που ‘‘κατεχουν’’…επισης βρες κανα δυο σκαουτς (αν σε αφηνει να εχεις πολλους) να κανουν σκαουτινγκ γενικιως στον κοσμο για να ανεβαινει το knowlege σε μερη που δεν εχεις…

τωρα να σου προτεινω παικτες…Τρικαλα εχω παρει, οποτε με σαπακια ασχολουμαι:lol: παρ ολα αυτα υπαρχει ο krupoviesa(αργεντινος), μεγαλος σε ηλικια σχετικα, που εμενα τον ειχε λευτερο αρχες 2ης σηζον…τρελο αριστερο μπακ

εισαι αρσεναλ,αρα εχεις αν οχι το καλυτερο,ενα απο τα καλυτερα αριστερα μπακ στο παιχνιδι,το Clichy.Επομενως χρειαζεσαι εναν για αλλαγη.
Επομενως Fabian Monzon ευκολα.

Επιθετικοι υπαρχουν παρα πολλοι,ο Paloschi πχ ειναι ιδανικος για Poacher.Αν μπορεις να παρεις τον Hulk της Πορτο επισης,ειναι ιδανικος Complete ή Advanced Forward.Αλλα και τον v.Persie μια χαρα τον εχει

ρε έχει βγεί το Patch fm 11.0.3 αλλά δεν έχω το crack.ξέρει κανείς που μπορώ να το κατεβάσω?

ναι οντως Therion για αλλαγη θελω και τον αριστερο μπακ και τον επιθετικο.

ευχαριστω για την βοηθεια παιδες!:slight_smile:

gibbs,armand traore και thom cruise σε χαλανε για αλλαγη ?

tom cruise :stuck_out_tongue:

α, επίσης κέρδισα τον Αστέρα [B]0-7[/B] τώρα πρώτη χρονιά με τον ΠΑΟΚ, χωρίς πουστιές, μόνο με FM Scout για να βρώ πιο γρήγορα παίχτες(άλλαξα την μισή ενδεκάδα να πούμε). :blues:

το fm scout προσωπικα το θεωρω μεγαλο τσιτ ε…μου χαλαει τη χαρα να ανακαλυπτω παικτες μονο και μονο απο στατιστικα