Football Manager

Λέτε οι μάνατζερ να λαδώνουν το FM για να ανεβάσει τα στατιστικά των πελατών τους μπας και πάρουν μεταγραφή; :lol::lol:

χαχαχ! τι πουστια θα ηταν αν συνεβαινε!

πέρα από την πλάκα, μου είναι αδύνατον να πιστέψω ότι δεν συμβαίνει… αλλά σε πολύ επιλεγμένες περιπτώσεις γιατί και η εταιρία θα θέλει χοντρά λεφτά για να κάνει τέτοια πουστιά. Δηλαδή βγάζει πολλά φράγκα από τις πωλήσεις, δεν την συμφέρει να χάσει αξιοπιστία.

το μελλον θα αποδειξει αν συμβαινει. μιλαμε παντα για μικρους παικτες, που δεν κυκλοφορουν και παρα πολλα βιντεα τους κλπ και γενικα θελουν πολυ σκαουτινγκ και ετσι μπορει μια ομαδα πιο ευκολα να πεσει στην παγιδα…

Ε ναι απλά λέω ότι και η SI θα αξίωνε ξέρω γω κανα 300άρικο χιλιάδες ευρώ τουλάχιστον για να σε κάνει απο 120 potential σε 160 ξέρω γω, πολύ αυθαίρετοι οι αριθμοί βέβαια αλλά πρέπει να ζητάει πολλά φράγκα για πουστιες.

Τώρα εκεί που πιστεύω ότι επίσης παίζουν πουστιές εκατομμυρίων είναι σε παίχτες κινητή διαφήμιση CR, Messi και τέτοιες ιστορίες και να παίζουν λαδώματα στο ποιος θα έχει καλύτερα stats ξέρω γω :stuck_out_tongue:

παντως γενικα τα ability ειναι πολυ αληθοφανη πιστευω αν τα δεις στο εντιτορ.

ελαχιστοι παικτες μπορει να “αδικουνται”. εινια πολυ αυστηρα φτιαγμενα ολα νομιζω.

ο κριστιανο πχ ειναι ελαχιστα κατω απο τον μεσσι, στο γηπεδο ειναι λιγο τσιτ βεβαια γτ εχω παρει ρεαλ και παραγαμαει αλλα ισως τον βοηθουσε και η τακτικη μου. μεσσι δεν εχω παιξει.

ο κασιγιας ειναι ο καλυτερος κιπερ και ας πουμε ο ακινφεεφ που τοσα χρονια ειχε τρελο ποτεντσιαλ εχασε λιγο μιας και συνεχιζει στη ρωσσια πραγμα που οντως μειωνει σε ενα βαθμο την εξελιξη του…

και πολλα αλλα αντιστοιχα. δηλαδη στους μεγαλους ειναι τερμα αντικειμενικο νομιζω.

Θυμαμαι οταν ειχε yaya toure στην μεταλουργκ, τον ειχε χαλια, και στο επομενο fm στον ολυμπιακο ηταν κανονι.

ε καλα, το τι ability και τι στατιστικα εχει ενας παικτης εξαρταται πολλες φορες και απο τον εκαστοτε υπευθυνο που εχει αναλαβει τη συγκεκριμενη ομαδα-περιοχη-χωρα. συνηθως βλεπουν καλα ποδοσφαιρο

βγήκε το ντέμο

με βλέπω για κανα μήνα να μην βγαίνω από το σπίτι…

πάρα πολλές βελτιώσεις συγκριτικά με το 11…
και δεν έπαιξα ακόμα αγώνα:p

χαμπαρι δεν πηρα,κατεβαζω

ρε παλικαρια εκει στην sports interactive,σοβαρα τωρα,ποτε θα κανετε ενα default skin που να βλεπεται γαμωτο.

τουλαχιστον βαλαν επιτελους επιλογη να αλλαζεις τα attribute colours χωρις να χρειαζεται να καθεσαι να πειραζεις το css

στεκλο εισαι

ας τον προσλαβουν στην τελικη να κανει αυτος το skin εξαρχης.

http://www.fmgreece.gr/research/research-news/431--fm2012?utm_source=ans&utm_medium=email&utm_campaign=ans11102011

:lol:

Υπαρχει αυτο που λες στο demo παντως

ναι,το ξερω,γι αυτο λεω [B]ΒΑΛΑΝ[/B]

Ξεκίνησε το ετήσιο κάψιμο :slight_smile:

Βγηκε?Στα τορρενταδικα δε βρηκα τιποτα.

το ιδιο κι εγω,αλλα νομιζω μεσω steam αρχισε να διατιθεται απο προχτες,στο gamespot λεει κυκλοφορια 20 Οκτωβριου

ελπιζω να εχουν βελτιωσει τη match engine, γενικοτερα το φιασκο του 11 δεν αντεχεται