Προτάσεις για το forum

Δεν ξερω κατα ποσο ειναι ευκολο να γινει με αλφαβητικη καταταξη.
Ο κουρου θα μας πει αν γινεται και ποσο ευκολο ειναι.

Οσον αφορα το οφφ-τοπικ δεν ξερω αν γινεται να μην μετρανε τα
ποστς που γινονται εκει στον αριθμο των ποστ.
Η το ακομα καλυτερο να μην φαινεται καθολου ο αριθμος τους.

Υπάρχει κάτι νεότερο;

Υπαρχει καποιος τροπος αλλα ειναι χρονοβορος απ’οτι καταλαβα.

Μπορει να μπει και αλφαβητικη ταξινομηση στην κατηγορια.
Το ζητημα ειναι αν βολευει και υπαρχει υλικο ετοιμο.

Με αφορμή αυτό (τα posts έχουν σβηστεί τώρα)

Καλό θα ήταν στις αγγελίες τα topic να κλειδώνονται αυτόματα μετά την δημιουργία τους και η επικοινωνία να γίνεται μόνο μέσω pm/email.

(πρέπει να έχει ξαναγραφτεί η συγκεκριμένη πρόταση αλλά όπως και να χει…)

ΔΙΑΦΩΝΩ :!:

Ρε συ όμως όταν κάποιος βλέπει locked topic θα νομίζει ότι κλειδώθηκε λόγω κάποιας μαλακίας κλπ. οπότε σιγά μην στείλει και πμ. Σιγά μην κάτσει βασικά ν’ασχοληθεί. Απλά θα προσπεράσει το τόπικ. Για να γίνει πραγματικότητα η πρόταση που λες πρέπει ν’αλλάξει η δύναμη της συνήθειας ουσιαστικά :stuck_out_tongue: και να βγουν νέοι κανόνες φόρουμ που να λένε π.χ. ότι κάθε αγγελία θα κλειδώνεται και η επικοινωνία θα γίνεται με άλλους τρόπους μπλα μπλα μπλα.

Imo, κι έτσι όπως έχουν τα πράγματα it’s ok.

Κ εγώ διαφωνώ σ’αυτό με τις αγγελίες. Για τα οφ τόπικ πόστς θα γίνονται συστάσεις πιστεύω και κάποια στιγμή θα σταματήσει (εδώ που τα λέμε βέβαια είναι όντως προκλητικές οι τιμές που βάζουν μερικοί στις αγγελίες :stuck_out_tongue: )

Θα ήταν καλό να υπήρχε μια επιλογή για αλλαγή χρώματος του forum σε μαύρο ή σε κάτι πιο σκούρο, ξέρω τα χουμε ξαναπεί εδώ αλλά έχουμε στραβωθεί με αυτή την ασπρίλα

Πληροφοριακά πάντως, τα φωτεινά γράμματα σε μαύρο φόντο είναι περισσότερο επιβαρυντικά για την όραση (ειδικά όταν μιλάμε για μεγάλης έκτασης κείμενα).

Nα φτιαχτεί ένα θρεντ: “δικές μας μπάντες”. Tι λέτε?

τώρα ολοκληρο θρεντ για την μπάντα του καθένος το βρίσκω κάπως!

Αντί να προτείνετε αηδείες δεν λέτε κάτι σημαντικό;

Όταν μπαίνεις σε ένα θέμα να σε βγάζει στην τελευταία σελίδα που είχες διαβάσει.

Αντί να κάθεσαι σαν λοβοτομημένος να διαλέγεις μάνουαλη(γουόυυουουου)την σελίς.

υπάρχει ηδη κουμπί αλλά βαριέσαι να το δεις. . πως νιώθεις που είσαι λοβοτομημενος? :slight_smile:

Εκτος απο fail troll εισαι και ασχετος απο forum.

λοιπόν θα τον μπαναρει κανείς, ή θα φτάσουν τα παπαρια μας στο φεγγάρι?!!

Επειδή το συζητούσα με άλλους που παρακολουθούν το φόρουμ και είχαμε όλοι το ίδιο πρόβλημα πρέπει να σας ενημερώσω . Οk βάλατε διαφημίσεις, τους περισσότερους δε μας ενοχλούν. αλλά τουλάχιστον μη βάζετε αυτές τις κινούμενες - video είναι άθλιο… Για παράδειγμα αυτή με τους peppers που είναι συνεχόμενη τελευταία είναι ότι πιο ενοχλητικό έχω βιώσει σε φόρουμ απλά δε μπορείς να συγκεντρωθείς στο διάβασμα.

Σίγουρα βολεύει το τοπικ με τις εκλογές τους υπεύθυνους γιατί είχε πιάσει αράχνες το forum άλλα ίσως θα πρέπει να το ξανασκεφτείτε άμα θέλετε να μείνει στο τέλος μονο ο damnation και ο sortilege667.

Κ εμένα μου φαίνεται πως έχει πιάσει αράχνες πάντως…Ίσως γιατί δεν βλέπω κανέναν να συζητάει για μουσική.

δηλαδή τι να κάνουμε ? να πιέσουμε τους φορουμίτες να γράφουν για μουσική ?

Δεν σας κριτικάρω Μόντε,δεν είναι στο χέρι σας,επισήμανση.
Βασικά έχουν αποχωρήσει πολλοί αξιόλογοι χρήστες δυστυχώς,να διαβάσω σεντόνι shadowcaster και τι στον κόσμο.

μετα την εξεταστικη μπαινουμε δυναμικα.