Προτάσεις για το forum

Κάντε κάτι με το θέμα του signature, είναι λίγο αστείο να μη δέχεται υπογραφή 2 γραμμών επειδή στο text box που την εισάγει κάποιος οι γραμμές διπλώνουν.

δεν ξέρω τι είναι αυτά τα κινεζικά(τα τεχνικά) που λέει, αλλά ναι

Επίσης το θέμα με τις αγγελίες έχει ξεφύγει, κάπως.
Π.χ εγώ που ψάχνω πληκτρά για την μπάντα μου χάνομαι στα χιλιάδες και συνεχώς bumpαρισμένα θρεντ για πωλήσεις παντώς είδους και στην τελική δεν με διαβάζει και κανείς γιατί αυτοί που ενδιαφέρονται κουράζονται με αυτήν την εικόνα

Άρα προτείνω, διαχωρισμό μέσω subforum ή κάτι

Ναι παιδιά οπωσδήποτε να ξεχωριστούν οι αγγελίες που είναι για μπάντες με αυτές για τις πωλήσεις

Ίσως και περιορισμός bumpαρισμάτων?

Αυτο δεν γινεται. Οι περισσοτεροι που βαζουν αγγελιες δεν συμμετεχουν στο φορουμ και δεν διαβαζουν τους κανονες. Ποσο μαλλον να τους τηρησουν.

Γιαυτό τον λόγο υπάρχουν και οι mods.

Edit: όπως είπε και ο πιο πάνω καλό θα είναι να μπουν κάποιοι κανόνες για τις αγγελίες όπως τη συχνότητα των bump, το ότι δεν μπορείς να πουλάς τα εισιτήρια σου πιο ακριβά απ ότι τα αγόρασες, ίσως να υπάρχει και ένας περιορισμός ώστε να μην μπορούν καινούρια μέλη να ποστ άρουν αγγελίες εφόσον δεν έχουν κάποιον αριθμό post και άλλα πολλά

στηρίζω αλλαγές στις αγγελίες, αυτό με τον αριθμό ποστ νομίζω θα’ναι καλή ιδέα, δεν είμαστε aggeliopolis.

κανόνας για την τιμή του εισιτηρίου νομίζω πως υπάρχει πάντως… οι άλλες προτάσεις καλές φαίνονται πάντως.

Είναι ο κανόνας Νο 5 “Απαγορεύεται η πώληση εισιτηρίων με τιμή υψηλότερη από την ονομαστική τιμή.”

Εγώ πιστεύω ότι χρειάζεται να γίνουν 3 κατηγορίες στις αγγελίες και συγκεκριμένα:
[ol]
[li]Πωλήσεις Εισιτηρίων
[/li][li]Πωλήσεις Μουσικών CD/DVD/Βινυλίων/Αφισών κλπ
[/li][li]Μπάντες/Πωλήσεις Μουσικών Οργάνων & σχετικών αντικειμένων με αυτά/Δάσκαλοι Μουσικής
[/li][/ol]

και τι δηλαδή μπορούν να κάνουν οι mods για τα bumps; Υπάρχει και κανόνας για την τιμή αλλά είχε γεμίσει το φόρουμ μαυραγορίτες.

αυτό και οι κατηγορίες είναι η λύση

Για άλλη μια φορά με απογοήτευσε η αναζήτηση…

Ήθελα να δω αν υπάρχει ήδη thread για αγαπημένο μέταλ δίσκο 1990, αναζήτησα με το ‘1990’ στους τίτλους κ δεν μου έβγαλε κάτι τέτοιο! Ωστόσο υπήρχε ήδη σχετικό thread!

Γίνεται να βελτιωθεί λίιιιιιιγο περισσότερο η μηχανή αναζήτησης; Την έχω ξαναπατήσει τουλάχιστον άλλες 2-3 φορές στο παρελθόν.

εγω πως το βρηκα με την αναζητηση;

Τί ακριβώς πάτησες;
Εγώ έβαλα ‘1990’, μόνο σε τίτλο, όχι και γενικά posts… :confused:

1990
μόνο τίτλους

Τώρα πραγματικά μπερδεύτηκα γιατί πριν έβγαζε διαφορετικές επιλογές στην πρώτη σελίδα… Whatever!

Γενικά πάντως δεν υπάρχει το search.
Ας πούμε δεν μπορώ να βρω ένα θρεντ για τους ZZ Top γιατί έχουν λίγα γράμματα οι λέξεις. Τη μία κάνω αναζήτησ για κάτι και δεν το βγάζει, την άλλη κάνω και το βγάζει.Αχταρμάς.

Για ZZ Top η λυση ειναι “Tres Hombres”. Δωσε αυτο στο search και τελειωσες!

Υπάρχει θρεντ για Zώα,περιβάλλον,κτλ?
Αυτό ας πούμε που μπαίνει?