Ποιόν μισείτε από το Forum;!

:x :x :x :x

Aμοιβαια τα αισθηματα!!! :lightsabre: :lightsabre:

:stuck_out_tongue:

Ειμαι μεγαλο καθικι!

Α ξέχασα κι αυτή τη χαμούρα τον led_zeppelin…

ειδατε εμενα με αγαπαει! :lol:

χιππικιες καταστασεις! :lol: :lol:

Love is in the forum.

Σκατά στους φασίστες!!!:stuck_out_tongue:

Μισούσα και τον Maiden1979, αλλά αφού αντιπαθούμε τα ίδια άτομα, δεν μπορώ να του κρατήσω κακία πλέον :oops:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ΥΓ. Led μη μισείς τον Led… Είναι καλό παιδί, απλά είναι Μπαογκτζής…:stuck_out_tongue:

Μια που το ξανα-ανέφερες σήμερα έγιναν κάποια περιστατικά στο ΕΜΠ που αποδεικνύουν πόσο φασιστικά σκέφτοναι οι αναρχικοί! Μιλάμε για πράγματα εντελώς απαράδεχτα αλλά ok δεν το συνεχίζω γιατί είμαι :offtopic: και δεν έχει νόημα…

ontopic: μισώ όλους εκτός από τους mods :p:p

Α, και μισώ όλους εκτός από τους mods:p :stuck_out_tongue: :smiley:

Εγώ μισώ τον κούρου, τον κόζυ, τη λίβερπουλ, όσους σφάζουν την ορθογραφία κ τους μοντς…

Και τις φακές

Παράλειψη μου…

+1

Πώς μισείς κάποιον όταν δεν τον ξέρεις?
Tespa έτσι για να μην κρυβόμαστε αντιπάθησα(δεν μίσησα) τον karvou για τα σχετικά με το ‘‘σκατά στους φασίστες’’.
Με όσους άλλους διαφώνησα δεν τους αντιπάθησα για να μην πω οτι μπορεί να συμπάθησα και μερικούς … :wink:

Επίσης μισώ την ντρίπλα του Κάρβου

ΚΑι συμπαθώ τους μοντς. Είναι γαμώ τα παιδιά.

Όλη η παρέα σας με αντιπάθησε υποθέτω, γιατί αντί να καθίσετε να δείτε ότι δεν είπα εσάς προβοκάτορες, αλλά τον τίτλο, μαζευόσασταν και λέγατε "Κοίτα ρε… Αυτός μας είπε προβοκάτορες!:x ". Με το καιρό θα αλλάξετε όμως άποψη! Είμαι τόσο λούτρινος που ποτέ κανένας δεν άντεξε να με αντιπαθεί για πολύ καιρό!!!:lol: :lol:

Εκτός αν με αντιπάθησες για τις πολιτικές μου απόψεις, οπότε αυτό είναι άλλο θέμα… Και δε με αφορά!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Επειδή δε σου δίνει πάσα?:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Κακιά ντρίμπλα!!!:lol: :lol:

Έλα ρε τι nick έχουν στο φόρουμ; :-k

Δεν τις έχω πάρει είδηση! :-s

τον Ryche μισώ γιατί είναι γκαντέμης

Έτσι λέμε!!! :smiley: :hippy:

Mισω το Gigatron επειδη δε με μισει. :lightsabre:

Nai to eixa pei apo thn arxh.sas edwsa kai voh8eia me poion na arxisetai!

:-k bamies…oi xeiroteres…aftes misw…