Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

Ρε???
Τι θεός είναι τούτος ο john-πως-τον-λένε?
Πωωωωωω τα έχει γ****σει όλα λέμε, δεν έχω ξαναδεί ποστ του. Τελείωσε, έγινα οπαδός του. :bow2:

Η τελευταία πρόταση γάμησε…ουπς ! :lol::lol::lol::lol::lol::respect:

:lol: :lol: :lol:

και το σκεφτόμουνα οτι μάλλον ξέφυγα κάπως…
αλλα το θέμα είναι οτι το κάνετε και εσείς και έχει πλάκα…:smiley:

*επίσης μόλις κλείσω το pc λετε τα καλύτερα…αίσχος

John_vla,δεν εχω λογια!!!:bow2:

[U][SIZE=“4”][FONT=“Courier New”]Μεγάλε μου νταβά, μοναδικέ Τζονβλά.[/FONT][/SIZE][/U]

LOOOOOOOOOL!!!

Σουρεαλ καταστασεις!

http://rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=1203059&postcount=1675

Δεν την παλέυεις μια φίλε Γράκχε
#-o

ΟΚ, άλλες δισκάρες έχεις να μας προτείνεις, να τις μάθουμε και μεις;

Μέχρι στιγμής έχεις προτείνει μεταξύ άλλων obscure-ίλες όπως το Led Zeppelin IV, το Tales from the Topographic Oceans των Yes, το Black Metal των Venom, δύο δίσκους των Rainbow, το Nursery Cryme των Genesis, το Hall of the Mountain Grill των Hawkwind, το Dance of Death των Maiden και τώρα, στο αποκορύφωμά σου, το… Wish You Were Here.

Τί έχει μετά;

Έχω ακούσει να λένε για ένα δίσκο κάποιων Motorhead, ένα που το λένε Ace of Spades ή κάτι τέτοιο. Έχω ρωτήσει τους πάντες, λίγοι τους ξέρουν, κανείς δεν τους έχει ακούσει. Εσύ που λογικά θα τους έχεις λιώσει, για πες; Να τ’ ακούσω;

Κοίτα δω τι έχει συγκρατήσει ο άνθρωπος :!:
Τι περιφερειακή φοράς?

Ρε μην ασχολείστε με τον Γράκχο…pozeras of my ass είναι…
Πάντως τέτοιους ροκάδες είναι που μου την σπάνε…σαν τα μέλη του ΚΚΕ που νομίζου ότι έχουν δικαιώμα μόνο ΑΥΤΟΙ στην Επανάσταση :stuck_out_tongue:
Πάντως μιλάμε για κανονικό φακέλωμα

Ναι ρε Altered, μην ασχολείσαι μαζί μου λέμε!

Πάντως, και για να είμαστε ον τόπικ,

γαμώτο busted. :frowning: Νόμιζα ότι κανείς δε θα καταλάβαινε ποτέ την πλεκτάνη μου να πάω ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΤΟΥ ΘΡΕΝΤ, αλλά διαψεύστηκα…

Ποια μηχανή αναζήτησης του θρεντ; Μήπως είναι κάτι που το έχουν μόνο οι ΑΣΦΑΛΙΤΕΣ;

Ωχ ωχ ρε μη ρωτάς περισσότερα λέμε, δεν μπορώ να καρφωθώ παραπάνω. :frowning:

[SPOILER]ΟΚ, θα στο πω συνθηματικά: [I]Κοίτα ανάμεσα στο thread tools και το display modes.[/I][/SPOILER]

Έβαλες τα μεγάλα μέσα.
Απογοήτευση. Αυτοτιμωρούμαι και απέχω από το πληκτρολόγιο :frowning:

Εγώ πριν από λίγο είδα τις μυθικές προτάσεις Ρομάντικ-Ντεκάρντ-Γράκχου και πραγματικά έπεσα από την καρέκλα από τα γέλια:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ναι αλλά αυτό έχει κλέψει τηντραγικότητα και τη δοξα αυτουνου. Απλά όλο το θρεντ. Και αποκορύφωση τραβολτας.

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=21605

έντιτ, new entries. Αποτυχημένα τρολ;

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=21433

μα και τα δυο, γιατι?

Και γιατί σώνει και καλά να ναι τρολλ; Επειδή ψάχνει ‘γυναικωτούς’ για το συγκρότημά του; Καχύποπτοι άνθρωποι…

Καλά κόβω την αποτυχημένη απόπειρα να ‘πλακίσω’…

Γιατί πρέπει να υπάρχουν τρολλς και σπάμερς; Βέβαια, αν λάβω(ουμε) υπόψην κάποιους που κατά καιρούς έμπαιναν μόνο και μόνο για να προκαλέσουν ;

Ποιό το νόημα να τα λέω αυτά; Πώωω, παίζει να βαριεμαι άπειρα!!

Απλά έκανα κουοτ για να σε βαλω επισημα με αυτο το ποστ στο καλυτερες ατακες, συνέχισε δυνατά σαηλεντ :stuck_out_tongue: