Ποιός είναι η πιο βλαμμένος/η στο Forum?

Angel_In_Black Fan Club ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!

ego goustaro ton teli…ton antrea anarotiemai poios ton goustarei…xaxaxaxa… ego theoro pantos ton eafto mou to pio vlameno atomo edo mesa…makran!

Και μόνο το γεγονός ότι αυτοσαρκάζεσαι ο λόγος σου έχει μεγαλύτερη αξία…

giati na rixno to ftaiksimo se alous? :smiley: afou ego exo to provlima!!!

LOL
Σωστος!!! :stuck_out_tongue:
(Δεν το ειπα για σενα,προς θεου,μην παρεξηγηθουμε! :stuck_out_tongue: )

LOL
Σωστος!!! :stuck_out_tongue:
(Δεν το ειπα για σενα,προς θεου,μην παρεξηγηθουμε! :stuck_out_tongue: )[/quote]

Xριστίνα αυτός εδώ σου άλλαξε φύλο… Μήπως ξέρει κάτι περισσότερο που δεν το ξέρω εγώ;

den kserei tipota teli mou…giati an iksere,esto kai kati,tha me eixe erotefthei… 8O !

Η chk_chillin είναι σαν το αυγό “Kinder Έκπληξη”, ποτέ δεν ξέρεις τι κρύβει μέσα…

:oops: Ooops!I did it again! :stuck_out_tongue:
Sorry κοπελια που σε εβγαλα παλικαρι…
Δε θα το ξανακανω! :roll: :stuck_out_tongue:

Η chk_chillin είναι σαν το αυγό “Kinder Έκπληξη”, ποτέ δεν ξέρεις τι κρύβει μέσα…[/quote]

Η’ και το αυγο της κοτας ακομα…δε ξερεις ποτε τι επιπτωσεις θα εχει στον οργανισμο σου…

Η chk_chillin είναι σαν το αυγό “Kinder Έκπληξη”, ποτέ δεν ξέρεις τι κρύβει μέσα…[/quote]

Η’ και το αυγο της κοτας ακομα…δε ξερεις ποτε τι επιπτωσεις θα εχει στον οργανισμο σου…[/quote]

Ή θα το φάς τηγανιτό ή θα το φάς στη μάπα!

epiptoseis ston organismo sou, eipa,xryso mou…den milisa gia syntages mageirikis i ekfrasi misous…

Ε τότε ή θα το φάς και όλα κομπλέ ή θα σε πάει αίμα…

__Μα… δεν ήταν έκφραση μίσους… Εννοούσε ότι σε τρώει στη μάπα αλλά δε μπορεί να κάνει κι αλλιώς… :lol: :lol: :roll:

diavase ti grafo xryso mou…giati esy eisai off topic kai stin off topic syzitisi mas…xaxaxa

_ :wink: Κι όμως… :wink: Μια χαρά διάβασα… Είπε ο Power ότι ή θα το φας τηγανιτό ή θα το φας στη μάπα… Εσύ είπες ότι το να το φας στη μάπα είναι μία έκφραση μίσους (σωστό, τύπου “σου πετάνε αυγά”). Εγώ μετά το πήγα αλλού παίζοντας με την άλλη έννοια του “ή θα το φας στη μάπα” (δηλαδή αυτό που ο Slave είπε και ΟΧΙ εσύ). Δηλαδή ότι “θα σε φάει στη μάπα” -τύπου “πω-πω, πολύ ξενέρωτος ο Shadowcaster, γιατί αναγκαζόμαστε να τον τρώμε στη μάπα, κάντε τον ban κάποιος!!”

__Κατάλαβες; :wink: :smiley: Μη μου πεις όχι, γιατί τότε θα πιστέψω ότι πραγματικά καταβάλεις προσπάθειες για να χαρακτηριστείς επάξια το πιο βλαμμένο μέλος του forum!! :lol: :oops: :smiley:

____ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ Shadowcaster!

  1. … 8)
    … 8) … 8)
    … 8) …[size=6]ΥΕΑΗ![/size]… 8)
    … 8) … 8)
    … 8) … 8)
    … 8) … 8)
    … 8)

Λίγο να λείψω και αυθαδιάζετε!
ΔΕΝ έχω δώσει άδεια να ανοίγετε θέμα/ψηφοφορία για ΜΕΝΑ!!!
Να κλειδωθεί ΑΜΕΣΑ!!! :blush:

Τα θες και τα λές ή σου ξεφεύγουν?