Free Μπισκότα

Τελικά δε μας είπες πού κολλάνε τα μπισκότα.

Ήταν για να τραβήξει την προσοχή! :stuck_out_tongue:


Listening to: Iron Maiden - Intro: Churchill’s Speech
via FoxyTunes

Oh. Men.

[-X

^ :expressionless:

Μετά από 3 χρόνια συνεχούς ακούσματος δεν τους πολυακούω πλέον (τα ξέρω όλα απ’έξω, τους ψιλοβαρέθηκα, τα καινούργια album είναι μέτρια και όλα αυτά με αποθαρρύνουν :lol:) αν και ακόμα βρίσκω μερικές φορές τον εαυτό μου να λιώνει το Burnt Offerings, ή και το Days of Purgatory (το πρώτο μου Iced Earth album που το πήρα και εντελώς τυχαία, ιστορικά πράγματα!).

Δε φτάνει που μας ξεγελάς και ερχόμαστε στο θρεντ σου για να δούμε τι εννοείς για τα μπισκότα, μας κάνεις και κουοτ και βαζεις και χοριζονταλ σμαηλ!

:expressionless: :expressionless: :expressionless:

Ρε αλήτη θα σταματήσεις να με συκοφαντείς και να υπονοείς ότι είμαι σάτυρος και πέφτουλας; :x

Φίλε Cast to Stone, σόρι για την παρεξήγηση, καλά ποστς! :smiley:

Ωρα είναι να ξεκόβεις τελείως από Iced Earth. :stuck_out_tongue:

Ραζζ ραζζ :slight_smile:

Πες μας και ηλικία, φύλο, καταγωγή και τα λοιπά :slight_smile: Πώς σε λένε, παιδάκι; :oops:

Mara-chan, 8!

Με λένε Γιάννη! Εσένα παιδάκι? :oops:

Είμαι το δέχτσα, ανόητε.

Αυτο περι καμπαρε μπορεις λίγο να το εξηγήσεις;

Aν είναι τίποτε “πονηρές” εξορμήσεις είμαι μέσα πάντως… 8)

Εγώ κατάλαβα ό,τι και ο Βλήδιν και ψηφίζω ότι ο n00b εννοεί στριπτιτζάδικα! BAN:!:

Γιατί μπαν?

:stuck_out_tongue:

Για προσβολή της δημοσίας αιδούς και των χρηστών (ηθών).

Είδος μουσικής! Προσωπικά, από cabaret ακούω punk cabaret (όπως The Dresden Dolls, Amanda Palmer, Humanwine κ.α.) και dark cabaret (όπως Nicki Jaine, Vermillion Lies, Jill Tracy κ.α.).

Silence, or lose your head!

Μαλάκα τι είναι αυτό το πιτσιρίκι; :-s Τρομακτικό.

Πάω να διαβάσω :frowning: Θα ξαναποστάρεις στο φόρουμ για να τα ξαναπούμε ή θα έχεις την κατάληξη σχεδόν όλων των noobάδων που γράφουν μόνο στο introduce και μετά τους τρώει η μαύρη τρύπα;

Αντίο!

Ανα γεια σου!!! Για δινε λεπτομερειες. Ξες ποσα χρονια ψαχνω εναν ανθρωπο να κατεχει απο αυτα;

Αν δεν το παρατήρησες δεν έγραψα μόνο στο introduce - και δε νομίζω να εξαφανιστώ σύντομα, μου αρέσει το forum. Και ναι, εκλάβετέ το ως απειλή.

:tomato:

Ακούς punk/dark cabaret? :slight_smile:

Δεν θα έλεγα ότι τα κατέχω, αλλά τα εν λόγω συγκροτήματα μου αρέσουν πολύ, ειδικά οι Dresden Dolls, η Amanda Palmer (που είναι, παρεπιμπτόντως, το ένα από τα 2 μέλη των Dresden Dolls :p) και η Nicki Jaine (το Of Pigeons And Other Curiosities είναι εξαιρετικό cd!). Υπάρχουν πολλά dark cabaret συγκροτήματα που θέλω να ακούσω αλλά δεν έχω ακόμα ακούσει, και μέχρι να τ’ακούσω σίγουρα δεν “το κατέχω”!

Επίσης έχω μεγάλο κόλλημα και με το avant-garde metal (Stolen Babies, Diablo Swing Orchestra, Unexpect, Sleepytime Gorilla Museum), το οποίο απ’όσο ξέρω πηγάζει από το dark cabaret και έχει μερικά στοιχεία του. Υπάρχουν και πιο “βασικά” avant-garde metal σχήματα που δεν είπα, όπως Dog Fashion Disco και Polkadot Cadaver αλλά αυτά ανήκουν σε διαφορετική κατηγορία - το avant-garde metal επεκτείνεται ως και σε avant-garde black metal, όπως οι Sigh, δεν μπορείς να τα κατηγοριοποιήσεις όλα μαζί και κατά τη γνώμη μου μόνο ένα μέρος του πηγάζει από το dark cabaret.

manos87 και signal μόλις έφτασαν σε οργασμό! :stuck_out_tongue: