Freedomofrock Vs Mackintosh

Για εκείνο το θρυλικό καφέ στο Rock Cafe του ζωγράφου, κι εκείνη τη εκθαμβωτική μελαχρινή τύπισα με τα θεσπέσια ματάκια που καθόταν από πισω μας. Για όλες τις κουβέντες μας περί τουριστριών, σορτσακίων και περί του περιεχομένου αυτού. Για όλες τις κουβεντες περί προσωπικών θεμάτων από τα τέλη ιουνίου μέχρι τη πρώτη μέρα του ιούλη:D (you know for what i’m talking about :p). Αυτά.

Εγω θα σου γνωρισω και καμια πελατισσα απο το μαγαζι.Ολες διμετρες με σορτσακια και ολα οκσω

Δε λες οτι οι πελάτισσες είναι μεγαλύτερες και απο τη γιαγιά σου όμως απατεώνα:)

Ναι οντως. Τρεις 25αρες ειναι μεγαλυτερες απο την γιαγια μου

Του μάνου του αρέσουν οι μικρές.

Εχει και μικρες.Οτι παει για καφε και για κλουμπιν μετα ερχεται σε μας.Οτι θες βρισκεις.Σταματα να εισαι τσιγκουνης και ριξε προσφορα

Λοιπόν προς το παρον θα ψηφίσω φρηντομ γιατί αν και φλωράκος ειναι αγαπούλης.

Βέβαια ωσονούπω θα κάνω μια βόλτα από Πετρούπολη και αν δω ότι λέει αλήθεια ο μακ μπορώ να αλλάξω την επιλογή μου ανά πάσα στιγμή

[-X[-X[-X[-X[-X[-X[-X[-X

Στείλε φωτογραφίες από αντιπροσωπευτικές πελάτισσες και μην ανησυχείς για την υπογραφή.

Εγω μπορω ν’αλλαξω και να πω mackintosh?δειτε το θρεντ λινκς και θα καταλαβετε γιατι.

O:)O:)O:):–:--

Οποτε εχουμε 9 ψηφους εγω, 10 ο λουλης.-2 ψηφους του μανου παει στις 8.Ρουφαααα

Τι σφυρατε κυριε? να μαθετε να μιλατε ετσι για limp bizkit.Καλα δε λεω?

Με ύπουλα μέσα η 9 ψήφος[-X

+1 που αλλαξε για μενα -1 για σενα εχουμε 10-10.-2 του μανου 10-8.Εμεινες πισω φιλος

Ρε δες το κοντέρ τι γράφει:!:

Φιλε το κοντερ ειναι νοθευμένο.Βεβαια τετοια λουλου που εισαι.Ηθικά ειμαι νικητής.

O Mackintosh ακούει Paradise Lost (μάλιστα θα πάει Κρήτη να τους δει) και Opeth.:thumbup:

O Freedom ακούει Iron Maiden αλλά προτίμησε να κάνει διακοπές , να λιάζεται στις παραλίες της Χαλκιδικής και να χορεύει σε κλαμπάκια μέχρι τελικής πτώσεως τσιφτετέλια και trance από το να θαυμάσει το show που δώσανε και να φάει την ιερή σκόνη της Μαλακάσας…[-X[-X[-X[-X

Τον 1ο δεν τον έχω γνωρίσει.
Τον 2ο ναι.

Προς το παρόν δεν ψηφίζω…

Αποφάσισα λοιπόν να ψηφίσω.

Θα ψηφίσω αυτόν της φάρας μου.

Δεν είναι ο φρηδομ γκέης.[-X