Game: Find The Album - Συνειρμικά

κάτι απλό για να ξαναρολάρει το παιχνίδι

Μάλλον κόλλησε ξανά… Daredevil… Punisher… Βοηθάω κανέναν;

Ο τίτλος του άλμπουμ αφορά μία λέξη που ο κόσμος τείνει να χαρακτηρίσει τέτοιες περσονες

Δεν κατάλαβα τι εννοείς

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Magnum-Vigilante

Βασικά Planet of Zeus - Vigilante αλλά δεν υπάρχει κανένας λόγος να μην το θεωρήσω σωστότατη απάντηση:)

Βάζεις Μάνο

(πρόκειται για το ένα από τα δύο άλμπουμ που έχει βγάλει μέχρι σήμερα η εν λόγω μπάντα που σχηματίστηκε στις αρχές των '00s)

Καναδοί, dance-punk

You’re a Woman, I’m a Machine

Death from Above 1979 - You’re a Woman, I’m a Machine

Γιαπ.

ευκολο

2 Likes

Αν κάποιος θέλει να απολαύσει το game ας πηδήξει το παρακάτω κείμενο

Δεν είχα ιδέα ποιος είναι ο τύπος, αλλά με Google lens πλέον βρίσκονται όλα εύκολα :smiley: sorry

Δεν έχω ιδέα ποιο album είναι, αλλά πόσο χρόνο είχαμε σπαταλήσει σ’ αυτό το παιχνίδι πριν 10 χρόνια;;;

1 Like

εύκολο δεν είναι , μπορείς να κάνεις δεκάδες συνειρμούς αλλά για να ξεμπλοκάρει και σκεπτόμενος πονηρά , δλδ ότι αν θυμάμαι καλά σου αρέσει πολύ η μπάντα αυτή θα πω

Bent Knee ομώνυμο

@Leper_Jesus 7 θα πω εγώ, αλλά ναι, το συζητάς?! :joy:

για Bent Knee θα ταιριαζε περισσοτερο Jon Snow - Daenerys. Στην φώτο δεν απεικονίζονται αυτοί.
Γυναικας τραγουδοποιου ειναι το αλμπουμ

Για εμένα που δεν ξέρω ποιος απεικονίζεται, είναι μάλλον δύσκολο να μαντέψω…Εκτός αν πρέπει να εστιάσω αλλού στην εικόνα.

βοηθεια

παιχνιδια ζητατε αλλα δεν προσπαθειτε

Έχεις κι εσύ τα δίκια σου, αλλά φοβούμαι και να προσπαθήσω μέχρι, ανάθεμα κι αν ξέρω μισό πράγμα από αυτά που ακούς ;p

1 Like