House Of The Dragon [GoT thread]

https://www.youtube.com/watch?v=IxI8aPISq8I

πρώτο teaser

crazy speculation

[SPOILER]Βλέπω να τους ανασταίνει όλους ο μικρός και να γελάμε :lol:[/SPOILER]

Δεν μπορεί :wink: χαχα

Season 6 Trailer

Γελάω με Bran που κοντεύει να φτασει τα 30

edit: θα δούμε tower of joy ή με γελούν τα μάτια μου;

δε σε γελουν καθολου, φαινεται μια χαρα!! :smiley:

https://www.youtube.com/watch?v=RWzLN7DPNjs

Τα σπάσε!!! Μιλάμε για το απόλυτο trivia παιχνίδι!!

12 μερουλες ακομα μωρε…

Αρκετα υποσχομενο το 1ο!
Κινητηριος μοχλος για τη σειρα τα οσα συμβαινουν στον βορρα (Black Castle, Winterfell, υποθετω κ περα απο το τειχος).
Μου αρεσε η τροπη που πηραν τα πραγματα στο Dorne αν κ εχουν ξεφυγει αρκετα απο τα βιβλια.
King’s Landing ουτε κρυο ουτε ζεστη.
Essos μονο Tyrion κ δρακοι! Οι περιπετειες της Dainerys κ της Arya εχουν καταντησει κουραστικες προ πολλου.

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κ μενα μ αρεσε αρκετα εως πολυ. Συγκινηση με Σανσα, Θεον κ Μπριεν Ποντρικ.Κριπιλα Μελισαντρε. Ντορν χαμος εκει με τις μαλακισμενες. Συμφωνω κ γω για την κουραση με την Καλησι. Αρυα γουσταρω πιο πολυ. Για να δουμε

Ο GRR Martin θα γελάει υστερικά με το πόσο έχουν βιάσει το Dorne. Απίστευτο fail.

Εφοσον η πλοκη θα παει και περα απο τα βιβλια, ο γερος τι αναμειξη εχει στο σεναριο? Τους εχει πει τι θα γραψει?

Εμένα πάλι μου φάνηκε μέτριο. Πολλά μέτωπα και ουσία μηδέν. Προς το παρόν μόνο το arc της Σάνσα δείχνει να έχει κάποιο ενδιαφέρον.

Νομίζω πως πλέον ο χοντρός δεν έχει ανάμειξη. Απλά τους εχει πει το τέλος και πλέον κάνουν ό,τι θέλουν (αυτό που γίνεται εδώ και 2 σεζόν πάνω-κάτω).

Καλα κ μεις γελαμε με τον Μαρτιν κ ποσο εχει βιασει τα βιβλια του :stuck_out_tongue: . Νομιζω οτι το Ντορν εχει χαλασει κ στα βιβλια. Απλα στην σειρα ακομα πιο πολυ. Μας βγαλαν οτι αξιολογο ειχαν σε χαρακτηρες για να μεινουμε με ενα ματσο υστερικες του πωπου.

Το βίασαν το ντορν. Τεσπα καλουτσικο επεισόδιο.

Arya και Khaleesi μας πηρε ο υπνος…
Καλουλι και εισαγωγικο .

Επιτέλους, καλό επεισόδιο μετά από 2 σεζόν.

Καλό ήταν. Δεν εχω καταλάβει γιατί ενθουσιάστηκε τόσος κόσμος. Χάρηκα που δαμε Bran κ Lyanna, αλλά όλα τα δείχνει τόσο περιληπτικά που μένεις ξενερωμένος

Μέτριο πάλι νομίζω. Σίγουρα λίγο καλύτερο του πρώτου. Αυτός ο ραμσευ…

Στάλθηκε από το D5803 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτο που βασικα ειναι οντως καλο ειναι οτι φαινεται να προχωραει η ιστορια. Στο επομενο επεισοδιο λογικα θα σκασουν μεγαλες αποκαλυψεις, εστω και αν ο λαος των βιβλιων τις επεξεργάζεται χρόνια τωρα.

Να δείξει tower of joy επιτέλους