House Of The Dragon [GoT thread]

Off topic αλλά…
Μπορείτε να με υιοθετήσετε;

4 Likes

AΡΚΕΤΑ ΣΤΟΜΑΤΑ ΤΑΙΖΩ ΤΙΣ ΔΕΥΤΕΡΕΣ ΜΟΥ!!! :confounded:

1 Like

ένα έπος όλο το reaction

τον ένιωσα στο πετσί μου . Ο κλασσικός λατρεμένος nerd που φαίνεται τόση χαρά στα μάτια του στην έναρξη και στο τέλος …του πήραν το μπιφτέκι λίγο πριν το φάει και μόλις είχε ανοίξει το στόμα του

Την αγάπη μου

:joy:

Δεν είμαι τόσο εκφραστικός όταν παρακολουθώ, ούτε κατά διάνοια βασικά. Ο τύπος είναι όμως θεούλης.

Το πιο σωστό ρε φίλε ο Σαμ γιατί ζει!!!

1 Like

να ξεκινήσουμε καυλάντα περί θρόνου και τελευταίου επεισοδίου ή είναι νωρίς ακόμα ;;

για να κλαίει πάνω απ τους νεκρούς . Γέλασα δυνατά , θεούλης

1 Like

Εδώ έχει επιβιώσει ο σερ νταβος ο κανατας από ότι μάχη έχει γίνει στο γουεστερος…

2 Likes

Δεν θέλω να κάτσει κάνεις πράγματικα και έτσι όπως έχει γίνει πλέον μου είναι και αδιάφορο

1 Like

Εμένα πάντα αυτή ήταν η επιθυμία μου . Νιώθω ότι ταιριάζει σε όλο το στορυ

Θα εχει πιο ενδιαφερον να τελειωσει ετσι

Ντάνι τρώει Τυριον
Σνόου τρώει Ντάνι
Σνόου βαριέται παίρνει Ντρογκο και φεύγει για το βορρά
Μπραν προτείνεται αλλά δεν μπορεί λόγω ασυμβίβαστου
Σερ Νταβος ανοίγει ταβέρνα στο Κινγκς λαντιγκ
Αρυα καταλαβαίνει πόσο κοντά έφτασε στο θάνατο, γυρίσει πίσω στον Γκεντρι κάνουν παιδακια
Σάνσα γίνεται επιτέλους Βασίλισσα
Εγώ πάω ταμείο

2 Likes

Το ελεγα απο το προηγουμενο και μαλλον εκει παει τελικα, λογικα δεν θα υπαρχει ουτε Iron Throne ουτε 7 Βασιλεια μετα το τελευταιο επεισοδιο, θα αυτονομηθουν.

2 Likes

Μακάρι.

Επίσης, ο Iron Throne δεν είναι πλέον λιωμένο σίδερο? Ή έμεινε τίποτα από το Red Keep?

Αναρωτιέμαι αν το τελευταίο επεισόδιο θα έχει καθόλου δράση ή αν θα είναι 80 λεπτά aftermath.

Εντωμεταξύ, ο χοντρός τρίβει τα χέρια του και φοράει τη τραγιάσκα του στραβά: ξέρει πως με τέτοιο χάλι final season, θα ξεπουλήσει πάλι όταν θα βγούνε τα βιβλία με το ΚΑΝΟΝΙΚΟ τέλος της ιστορίας… :sunglasses:

1 Like

Τύριον τρώει Ντάνι. Ένας Λάνιστερ (και δη hand) τρώει την Targaryen.

3 Likes

επειδή καλό το κράξιμο, αλλά σε κάποια τα έχουν πάει περίφημα και thanks to internet μου τα θύμισαν , λογικά πρέπει να μπει η Ντανι ακριβώς όπως στο όραμα που είχε στο house of undying

άρα θα έχει διασωθεί ο θρόνος και γύρω συντρίμμια :astonished:

1 Like

Σε πάρα πολλά τα έχουν πάει περίφημα. Έχει πλάκα το trend που βλέπω σήμερα. Ξεκίνησε ένα κράξιμο με το που τελείωσε η προβολή του S08E05, που ήταν εντελώς αντανακλαστικό λόγω του S08E04… Και πλέον έχει ήδη αρχίσει το reversal. Έχω δει πολλούς που αρχίζουν και λένε… “Λοιπόν ξέρεις κάτι, τελικά το 5ο ήταν πολύ καλό.”

Δεν καταλαβαίνω που ακριβώς είναι οι τηλεμεταφορές και η βιασύνη.

1 Like

ναι κοίτα , αυτό που άργησα να καταλάβω είναι ότι δεν χρειάζεται να συμφωνούμε όλοι . Να αρέσει σε όλους ή να απογοητεύει όλους

η άποψη μου δεν αλλάζει σε κάποια πράγματα όσον αφορά την 8η σεζον

ήθελα και περίμενα λόγω χτισίματος ( όχι αυθαίρετα ) , πραγματικά μεγάλη συνδρομή από πλευράς Μπραν στην " μεγάλη μάχη " με τον ΝΚ , ήθελα φοβερό και τρομερό Τζον Σνοου που δεν μπορώ να πω ότι έχει κάνει κάτι σπουδαίο , ήθελα απώλειες - οδύνη - κλάμα- θυσίες και ήθελα να μην μας γαμήσουν τον Τζειμι

έτσι το βλέπω εγώ φυσικά. Αυτά με ενόχλησαν . Δεν είναι κακό φαντάζομαι. Ούτε άδικο έχω ούτε δίκιο