Αγαπημένο ΜΑΜΕ Game

Πραγματικά προ χριστού…Αλήθεια θυμάται κανείς τις εποχές που βάζαμε εικοσάρικα???

εγώ :stuck_out_tongue:

Τα οποία 20ρικα είχαν ίδια διάμετρο με μετέπειτα κατοστάρικα και έτσι μπορούσες να παίζεις και με αυτά στα ηλεκτρονικά, ακόμα και αφού είχαν καταργηθεί!!

'Η απλα χρησιμοποιουσες πετονια :lol:

ή κρεμάστρα!!! Βέβαια, η χρήση της κρεμάστρας απαιτούσε διακριτικότητα, κάτι πολύυυυυ δύσκολο!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ή κλωστια στο μηχάνημα και έπεφταν πάρα πολλά 20 αρικα και παίζαμε με τις ώρες μιλάμε για κάψιμο… ωραίες εποχές! αχ!

ma kala…POU EINAI TO PUNISHER…POU EINAI TO AERO FIGHTERS…kata ta alla to pacman einai all time classic

Εγώ με ένα φίλο μου βρήκαμε πιο εντιμο τρόπο.Πλέναμε το αμάξι του τύπου και μας άφηνε τζάμπα όλη την μέρα…

Posoi idiokthtes tha vlepane tin kefala tou Periklh anti gia ayti tou M.Alexandrou kathe fora pou efeyga apo ta mhxanimata tous… :lol: :lol: :lol:

Επεισης εριχνες δεκαρικο, κουναγες λιγο το μηχανημα και επαιζες κανονικα! :stuck_out_tongue:

Street fighter δαγκωτό

Και το Sunset riders φανταστικό και κλασικό επίσης… 8)

Cadilacs and dinosaurs
the knights of the round table
the punisher
gals panic
poker ladies! :lol: :lol: :lol:

http://www.80smusiclyrics.com/games.shtml#null

Παιδιά εγώ επειδή είμαι και fan του βόλευ γουσταρω πιο πολύ από όλα το Power Spikes… :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Μακράν το Metal Slug.
Μετά πάει το Cadillacs & Dinosaurs και Street Fighter

+1…

Γεια σας παιδια! ειμαι καινουρια εδω κ αυτο ειναι το πρωτο μου post! Λοιπον για μενα το κορυφαιο ειναι το punisher! Το εχω τερματισει τουλαχιστον οχτακοσιες φορες!:stuck_out_tongue:

Mιας και θυμηθήκαμε τα παλιά πάμε πάλι…:smiley:

Metal Slug
Mario
Sonic

τι να πρωτοπείς! :frowning: