Οι gang of four για πρώτη φορά στην ελλάδα!

ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ, ώρα 21:30

Σκηνή 1: Victory Collapse | Gang of Four | Στέλιος Σαλβαδόρ Μωρά στη Φωτιά

Σκηνή 2: The Burger Project | Imam Baildi | Wedding Singers

Thank you captain obvious for not answering my question.

θενξ γκορ. χάρη σε εσένα πήγα ακριβώς στην μπάντα που ήθελα.

πηγα χωρις να εχω ακουσει ουτε νοτα απο gang of four, ωραια μπαντα, οχι του γουστου μου αλλα ειχαν πολυ καλη αποδοση κ μας διασκεδασαν αρκετα…
τα μωρα κλασικα γαμησαν…

+1 Αρκετά ευχάριστη μπάντα οι Gang of Four, αν και προσωπικά δε με έπεισαν να αρχίσω να ασχολούμαι ιδιαίτερα. Άσε που μου φάνηκε ότι δεν το πολυέχουν στα φωνητικά… Καλά, για τα Μωρά στη Φωτιά δεν υπάρχουν λόγια, όποιος τα έχει δει live έστω και μια φορά, ξέρει…

Gang of Four πολύ ευχάριστοι όπως λέει και ο αποπάνως.

Αλλά… Babies on fire my only desire. <3 Πανικός, πουτάνα όλα, πιτς και λοιπές ομορφιές. Άντε και του χρόνου.

Πηγα αραξα περα και βαρεθηκα να κουβαληθω στην πρωτη σκηνη να δω Gang of Four, στα Μωρα παλι βαρεθηκα (τους εχουμε δει καμια 10αρια φορες)…

και στους rfu βαρεθηκες να πας

Πρώτη φορά που έβλεπα μωρά στη φωτιά. Δεν περίμενα καν αυτό που είδα.

Έφυγα έτσι :")

οι gang επαιξαν σαν βετερανοι. Η αποδοση των κομματιων ηταν απλα επαγγελματικη!
Ενταξει για καποιους απο μας που εχουμε εκτιμησει την επιδραστικη τους αξια, αλλα για τον υπολοιπο κοσμο δεν εκανε ιδιαιτερη αισθηση! κριμα…
Τα μωρα μας εριξαν κυριολεκτικα στην φωτια, καηκαμε, κοπανηθηκαμε, ταπιαμε, χαθηκαμε και ξαναβρεθηκαμε στον ρυθμο τους!:vibrate::blow:\:D/

καλο ή κακο?

Προφανώς καλό! :wink:

Και εγώ απο δυο τρια βίδεα που είδα μια χαρά μου φάνηκαν, και άς ήταν επί της ουσίας Gang of One… To Hell With Poverty!

Τελευταίοι βγήκαν οι Gang ή πριν τα Μωρα;

Πριν τα μωρα