Gayest Things Ever

:oops:

Δεν έχω να προσθέσω κάτι επί του θέματος. Το Μπέηλις είναι αυτό που λέμε “ένοχη απόλαυση”.

εισαι τιμιος ρε, χαλαλι σου!
\m/

To πιο γκει πράγμα που έχω κάνει…(μέχρι το επόμενο)… :expressionless:

[SPOILER] http://www.youtube.com/watch?v=Yswp6TGFqfE [SPOILER]ναι, εγώ είμαι αυτός με την κοπέλα μου…[SPOILER]:|[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

:lol:
Γαμάτο!
Στείλε το στην Αρβύλα!!

:!:

:stuck_out_tongue:ντάξει, συμπαθητικό είναι μωρέ…μάλλον. :expressionless:

:lol::lol::lol::lol:

αυτό το λες επειδη δεν έχεις δει το “επόμενο”… :expressionless:

Dmembra φαίνεται πολύ όμορφη η κοπέλα σου, πολύ γαμάτο “gay” χαζοζευγαροβιντεάκι :thumbup::thumbup::thumbup:

Ευχαριστώ :oops:

[SPOILER]Βεβαια, εγω εξακολουθώ να πιστεύ πως είναι γκει :|[SPOILER]ΥΓ. αυτό το εμότικόν :oops: δεν είναι λιγο γκει; :stuck_out_tongue: [/SPOILER][/SPOILER]

χαχαχα ωραιο βιντεο…
επισης μονο εγω νομιζω οτι φερνεις λιγο

[SPOILER] στον akerfeldt?:-s [/SPOILER]

Μάλλον ναι…καμία σχέση…

[SPOILER]εγώ είμαι όμορφος8)[SPOILER]:p[/SPOILER][/SPOILER]

αρα κατακαημένε Lemmy ( πίνει μόνο Jack με Cola ) στα γεράματα κάπου στην Ελλάδα σε βγάλανε gay .

Ουίσκυ με κόλα αν και ομολογώ πως δεν είναι 100% gay, εν τούτοις πρόκειται για μια αδικαιολόγητη σπατάλη του ουίσκυ και συνεπώς οφείλουμε να το κατατάξουμε στην εν λόγω κατηγορία.
Βέβαια αν ο Lemmy πίνει μόνο Jack με Cola δικαιολογείται καθώς το Jack δεν είναι whisky, είναι whiskey και έχει μεγάλη διαφορα. :slight_smile:

Να και το “επόμενο” :expressionless:

[SPOILER] http://www.youtube.com/watch?v=wHRZvKoXTGU [/SPOILER]

dmembra δεν είσαι gay. Έχεις άβατας Captain Harlock. Τέλος.

Και το βιντεάκι σας απολαυστικό!

8O8O8O8O
Ω Θεε…
Δεν ηξερα οτι το εδειξε και εδω…#-o
Δεν θα παρει αδεια;Θα του δειξω εγω :-s:p

Δεν τη μπαλευετε καθολου ομως ε… [-X :thumbdown:

Δεν θα πρωτοτυπήσω λέγοντας οτι το βιντεάκι είναι θείλα :lol::lol:

Αριστερόχειρας η StellaHoshi… Χμμ…
Ενδιαφέρον[SPOILER]not so much[/SPOILER]

να βλεπεις χαριτατο-καραμερο…γιατι για να παρακολουθεις τους gay ε πρεπει να σαι και συ gay…:lol::lol: καλα και το να κλες ομως στο παμε πακετο ειναι παρακμη:p

εδιτ: μεχρι τωρα νομιζα οτι τους λεγανε χαριτατος-καραμέΛος

δεν ειμαι αριστεροχειρας!δεξιοχειρας ειμαι!επαιζα το μπασο ετσι για να φαινεται8) μουχαχα

παρεπιπτοντως αριστεροχειρας ειναι ο dmembra :slight_smile:

Ξεθάβω. ΓΡΑΜΜΟΥΛΕΣ ΜΕ ΧΑΡΑΚΑ?!?! Πάμε καλά?!?! Αίσχος υπογράμμισε με χάρακα φράσεις για να σου μείνουν συν να ναι τακτικές οι σημειώσεις σου αλλά όχι τις γραμμές της ημερομηνίας ρε γαμώτο!:lol::lol::lol: