Gayest Things Ever

όχι δεν βλέπω μπάλα…γενικός…
δεν βρίσκω τον λόγο που πρέπει να δω ένα μάτσο άντρες να τρέχουν κλοτσώντας ένα τόπι…

προτιμώ να βλέπω γυναικείο volley η γυναικείο tennis…
τι πιο όμορφο από το να βλέπεις…
ιδρωμένα γυναικεία κορμιά στο volley που περνούν όμορφα στησίματα και στο tennis με της sexy φουστίτσες…

point taken, kudos granted

αλλα δεν εχει να κανει με το ποιος και πως δειχνει.
ειναι το σπορ απο μονο του!
οχι οι μαντραχαλοι!

και ναι…γυναικειο βολεϋ προσκηνω…

και κραυγες Σαραποβα!

Gay ειναι το να λες gay οποιον δε βλεπει μπαλα8)

Η ροζ μπλουζα -παπουτσι σκακιερα

Το nightclubbing

O χατζηγιαννης

Τα παραπανω ειναι τρια σ ενα:p

Αυτο με τo na σε φωναζει η γκομενα που λεει στο πολλ δεν ειναι gay.:roll:

Gay alert στον από πάνω!

Το “φραουλίτσα μου” είναι ούλτρα γκέη.

Ουστ ρε!:stuck_out_tongue:

Τωρα σκεφτηκα οτι θα αρχισει ο γουγλης να οδηγει προς τα εδω τις μηχανες αναζητησης με τη γνωστη λεξη.Διακυβευεται η φημη του φορουμ.

Gay είναι να είσαι μέλος του disney club και ενώ το ξες ότι σε έχουν πάρει όλοι χαμπάρι, να προσπαθείς με έντεχνο τρόπο να το καλύψεις και να θολώσεις τα νερά αλλά οι κινήσεις σου για ξεκάρφωμα να είναι τόσο προβλέψιμες ώστε όλος ο κοινωνικός σου περίγυρος να σε δείχνει και να λέει “να ο ***στης”. Αυτό είναι gay και μάλιστα από τα πιο τέρμα-gay πράματα. Αφιερωμένο.

Gayest thing ever είναι το να μην ακούς ΜΕΤΑΛ.


Και συνεπώς Manowar

Η καλλιέργεια βασιλικού και λοιπών παρόμοιων πραγμάτων είναι ultragay…Ρε, μήπως ρε? (το σώζεις με το μοχίτο)

Επίσης gay είναι να φόρας ειδικό πεδιλάκι θαλάσσης ώστε να μην πατάς αχινούς

Να παραγγέλνεις στα goodys ΓΚΟΥΝΤΙΣΙΜΟ μακαρονάδα

(καλά για το disney club απλά δεν το σχολιάζω, βάκιλε το χει κάνει γνωστος σου?)

goodnight fags!

-Να βλεπεις κατσαριδα και να πετιεσαι απο το δωματιο.
Επισης να μην την πατας γιατι θα λερωθει το παπουτσι σου.
-Να μην μπορεις να αλλαξεις μια λαμπα, να ξεβουλωσεις ενα σιφονι κι αλλες τετοιες “αντρίκιες” δουλειες.
-Να φοβασαι μη σου χαλασει τα μαλλια η υγρασια.
-Να κλαφσεις με ταινια(σορρυ, αλλα θα μου κακοφαινοτανε).
-Τα ροζ μπλουζακια.
-Να ζητησεις αδεια(!) πριν πρωτοφιλησεις την αλληνε.
-Διαμαντακια στο αυτι.

Αυτα για τωρα

Εγώ παντως οταν βλέπω κουταβάκι κάνω “αχου το”!!!

ποιος ειναι ο δευτερος που ψηφισε τη μπαλλα?:stuck_out_tongue:

Αλητες…Φυσικα εβαλα αυτο με το σκυλακι:!:

Ρε αλητες καραμερος και χαριτατος φερνουν γαμω τα μωρα…οταν πινω το γαλα μου:!: το πρωι παντα βλεπω…

Και ζωδια εννοειται διαβαζουμε σε λαιφο…γιατι ειναι και πολυ εναλλακτικα ολα αυτα να ουμε…

Να βαζεις αστερακια σε βρισιες(ειδικα σε αυτες με σεξουαλικο περιοεχομενο) ειναι γκει.

Σπαει το π**στομετρο?

Aχ πως φαινεται η κοπελια που ξερει να τους αναγνωριζει απο μακρια…
1-συμφωνω…αμα φοβασαι κατσαριδες και κτλ πανε κοψτον!!
2-συμφωνω παραυτα!!Τι αντρας αμα δεν μπορεις να αλλαξεις μια λαμπα και μετα να κατεβεις να της αλαξεις και τα φωτα…8)
3-Εδω τα χαλαμε…Εχω καθησει εγω και εγω φταιξει το μαλλι για να με δει η αλλη πρωτο date(να κανουμε καλη εντυπωση για να “μαρσαρουμε” κιολας!!!) και θα μ χαλασει το μαλλι η υγρασια…ε οχι ρε πουστη!:lol::lol::lol:
4-καλα οκ ναι…ειδικα αμα η ταινια λεγεται Sex & the City…:lol::lol:
5-Αυτο δεν ειναι gay,ειναι στο χαρακτηρ του αλλου και ποσο ντροπαλος ειναι…
6-το τελευταιο δεν το σχολιαζω…Το κανεις και ο C.Ronaldo και τα ειχε με την Gemma Atkinson!!!

Μy vote goes to the puppy!!!
C u around fags!!!8)

Τίποτα απο τα παραπάνω, τα μισά έχουν να κάνουν με ΤV, άλλα με συμπεριφορά απέναντι σε τρίτους. Το αν η γκόμενα σε λέει τζουτζούκαο ή χαλβα σίγουρα πρωτα εκείνη την καθιστά ηλίθια. Όσο για τα χρώματα, τα ροζάκια είναι σούπερ και καθόλου γκει αν μιλάμε για πουκάμισα πχ. Αν λέμε όμως για αθλητικά παπούτσια, τσαντα, γυαλιά ή κάτι τέτοιο υπάρχει ένα θεματάκι. Εγω βρίσκω πολύ γκεουλίστικο το να ξεχωρίζεις τα χρώματα που έχουν εφευρει οι γκόμενες και πιστευουν ότι διαφέρουν. Λιλά, Ιβουαρ, του σάπιου μήλου, του πάγου, γκρενά, τυρκουάζ… Αμαν τα ξέρω.

Πολύ γκει είναι ο Αγιος Βαλεντίνος και τα παρελκόμενα του.
Το να κρατάς ομπρέλα μπας και, ενω δεν βρέχει εκείνη την ώρα.
Πολύ γκει έβρισκα το μπουκαλάκι νερο στης εξετάσεις, δεν ξέρω γιατι.
Ασύλληπτα γκέι να χοροπηδάς στο YMCA και το You make me feel ενώ όλο το υπόλοιπο προγραμα αποτελείται απο τρελά 80’ς ντίσκο χιτς.
Το να κοιτιέσαι στον καθρέφτη πάνω απο 10 δευτερόλεπτα
Τα στρινγκ, τανγκα μαγιό και εσώρουχα χωρίς άλλη διευκρίνηση
Οι φλωροκαφέδες του Σταρμπακς που δε σε πιάνουν με τίποτα
Το να κάνεις παρατήρηση - φέρεις αστυνομία γιατι κάποιοι κάνουν παρτυ - φασαρία - σεξ και σε ενοχλούν να κοιμηθείς που έχεις πρωινό ξύπνημα
Να φωνάζεις Εξπρες Σερβις για να σου αλλάξουν λάστιχο
Να κάνεις μπιντέ
Να πεις την ολντ ταιμ κλάσικ ατάκα “Δεν είναι αυτό που νομίζεις” όταν σε πιάσει η γκόμενα σου στα πράσσα με άλλη. Αμα σε πιάσει με άλλον δεν χρειάζεται να πείς τίποτα
Να ξυρίζεις πόδια, στήθος και να δικαιολογείσαι λέγοντας “κάνω ποδήλατο” “κάνω κολύμβηση” “είμαι undercover agent και με καλωδιόνουν με μικρόφωνα”

και απειρα άλλα που θα μου έρθουν…

+άπειρο κυρίως για το 2ο

Nα δηλωνει οτι δεν τον παιζει ακομα και αν εχει σχεση…

Fake.Gay.:stuck_out_tongue:

χαχαχα

Επίσης gay alert χτυπάει κάποιος που έχει μετρήσει λιγότερο από τρεις φορές στη ζωή του το πουλί του

ωπ,που ειναι ο χαρακας?

Aστο δεν το σωζεις τωρα!!!:lol::lol::lol:

Δηλαδής άμα πάω εγώ στο γήπεδο να δω τον ΠΑΟΚ και φοράω παλαιστινιακό, θα είμαι γκέι, εγώ και οι υπόλοιποι 4.000+ που θα φοράνε?:stuck_out_tongue: