Gayest Things Ever

να ρωτησουμε καμια πικαντικη λεπτομερια,ή μπα?

κούραση, απλά.

Aυτό είναι πάρα πολύ… και ειδικά να ναι σε τέτοιο ύψος ώστε να φαίνεται ίσα ίσα η ζωνουλά με το βρακάκι

Προσθέτω: Όταν κάνεις ποδήλατο να φοράς είδικο κίτρινο φοσφοριζέ βραχιολάκι ποδιού για να σε βλέπουν οι άλλοι…Το χω δει και είναι τραγικό

Lupin: μπααα

να κανεις μπανιο με το μαγιο στο γυμναστηριο,η να ντρεπεσαι να αλλαξεις μπροστα στους συμπαικτες σου στα αποδητηρια

+1 και για τα δύο, ειδικά για το 2ο. Ειδικά στην Ελλάδα μου φαίνεται αδιανόητο να συμβαίνουν τέτοια πράγματα…Κάποτε γέλαγα που τα άκουγα στην Αμερική όπου τα παιδιά φοβόντουσαν μην κατηγορηθούν για date rape… #-o

Mε πρόλαβες! Ι will survive και τα συναφή…
Εύκολα the gayest thing ever!! :lol:

O ΠΑΟΚ δεν είναι αυτή η ομάδα που οι οργανωμένοι του κρέμαγαν στα κάγκελα ένα πανό που έγραφε “ΣΥΚΙΕΣ”; :-s:p

8O8O
Συμβαίνουν τέτοια πράγματα; Αυτό είναι ο κυριολεκτικός ορισμός…

Εντιτ: Bγάλτε ρε τα κουτάβια από το poll. Εντάξει το “άχουτο” ως έκφραση είναι γελοίο όπου και να χρησιμοποιηθεί αλλά τα κουτάβια (γενικά οι σκύλοι) είναι απίστευτα. Ποιός δεν γουστάρει να παίζει μαζί τους;

να φορας κοκκινα,πρασινα,μωβ σταρακια.Πολλοι απο εσας ισως διαφωνειτε αλλα εμενα μου χτυπαει ασχημα.
εντιτ:και το ασπρο μερος να ειναι καταλευκο οπως ηταν την μερα που το πηρες

ειναι απλά κακογουστα ρε συ…οχι και GAY…εδω σου λενε βαζουν τους φίλους τους να τους κάουν πιπιλιές, το παπούτσι είναι το θέμα?

ενταξει προσωπικη αποψη ειναι και αν θες να ξερεις εγω το θεωρω πιο gay απο το να μην εχεις κλασει μπροστα σε αλλους(αηδια) ή να βλεπεις παπακαλιατη(μπλιαχ)

8O8OΤο θεωρεις πιο gay εννοείς και απ το να βαζεις τον κολλητό σου ξερω γω να σου κάνει πιπιλιά???
Παέι χάλασε η νεολαία…δεν εχω τί αλλο να πώ…

φιλε δεν εχω ακουσει για τετοιο πραγμα.σοβαρα πιπιλια απο φιλο σου;και αυτο το κατακρινω αλλα πρεπει να ειναι σπανιο φαινομενο.

Κανονίστε να την κάνετε με αυτά που ποστάρετε να ξαναεξαφανιστεί τη Lunatic πάνω που επέστρεψε! :lol::lol:

:lol::lol: θα κάνω πρώτα έναν αγιασμό όμως…

:lol::lol: επικό. Τέλος!:lol:

Τα κοκκινα all-star ειναι gay???8O

TI λετε ωρε

Oχι ρε σεις το κοκκινα σταρακια δεν gay ειναι απλα οποιος τα βαζεις χειμωνα ειναι πολυ κακογουστος(ειδικα αν φοραει και πρασινο φουτερ απο πανω…:lol::lol:)

Για καλοκαιρι ειναι πολυ γαματα τα κοκκινα σταρακια!!!

Παντως ρε σεις αυτο με την πιπιλια απο τον κολλητο σ για να ζηλεψει γκομενα πρωτη φορα το βλεπω…8O8O και εκει μπορει το gay alert να εκραγει…ειδικα για αυτον που κανει την πιπιλια!!!Βαλε μια φιλη σ ρε παδι μ!!!Μια πιπιλια ειναι…δεν θα κατσει να της τον περασεις κιολας

ρε μαλακες το τοπικ χαβαλετζιδικο ειναι χαλαρωστε λιγο :stuck_out_tongue:

Καλά έχω ακούσει όμως και πιο gay…Το βάζω σε σποιλερ γιατί δεν είναι και πολύ ώραιο, και αν σοκάρεστε με την πιπιλιά μ’ αυτό δεν ξέρω…

Όταν πηγαίναμε γυμνάσιο παιζόταν κάτι μ΄ένα παιδί και μια γκόμενα. Το παιδί όμως επειδή είχε καιρό να φιλήσει οπότε ζήτησε από ένα φίλο του να φηληθούν για να το θυμηθεί…τελικά τα φτιαξε με τη γκόμενα

Αυτό είναι φίλοι μαλάκες :lol::lol:

Επίσης αυτό που ανέφερε κάποιος για τα αποδυτήρια -το να μη κάνεις γυμνός μπάνιο μ’ άλλους 25 μαντράχαλους δεν είναι gay, που ξέρεις τι διαθέσεις έχει ο άλλος-

εγω το ανεφερα,και ναι ειναι γκευ

Τι λέτε ρε για τα κόκκινα σταράκια?? :lightsabre:

Πες τα ρε άνθρωπε!8)