Υπερ-gif-άρες

[FONT=“Tahoma”]Respect στον Bleeding History ! Βάζει μακράν τα πιο αστεία/σάπια/καμμένα gifάκια.[/FONT] :thumbup:

Λοιπόν, τελικά ίσως αυτά με τα ζώα να είναι τα καλύτερα. Πολύ γέλιο!

μπρέην, νομίζω το 2ο έχει ξαναμπεί… χμ. :-k

και κάτι για τους ΑΝΤΡΕΣ

Όχι δεν έχει ξαναμπεί. (με έβαλες και τα είδα όλα ένα-ένα…πολύ γέλιο το thread!)
Αντιθέτως, εσύ έχεις κάνει double-post δικό μου… (τα ήθελες και τα 'παθες :stuck_out_tongue: )
No problem, έτσι κι αλλιώς είναι μανίκι να κάτσεις να τα δεις όλα.

Τελικά και τα μπουνίδια μετράνε αρκετά!

Ανετα πρεπει να πεθανε το καημενο το παιδακι με την μπαλα του μποουλινγκ

κλαίω…

Ρε σεις, είπαμε ΜΗΝ κάνετε quote προηγούμενα gifs.
Είναι κουραστικό να βλέπεις ξανά τα ίδια & τρώμε και τσάμπα bandwidth.
Αν σας άρεσε κάποιο, μπορείτε απλά να αναφερθείτε σε αυτό χωρίς να διπλο-postάρετε.

Ναι παιδιά μην το γαμάμε, το κουότ σε γιφ είναι χάσιμο πόρων του σάιτ, και δυσκολεύει πολύ και την φόρτωση της σελίδας. Δίκια φωνάζουν οι άλλοι. Μη το χάσουμε το θρεντ. Άμα θέλουμε να σχολιάσουμε κάποιο, μπορούμε να σβήνουμε τα [IMG] ταγκς οπότε νο πρόμπλεμ, θα βγαίνει σαν λινκ.

Π.χ.:

ΓΟΥΑΟΥ!

α και…

Πάνο αυτοί παίκτες της Ρόζενμποργκ δεν είναι; (νομίζω κι όλας ότι αναγνώρισα τον Κάριου) Κάποιον κοροϊδεύουνε σ’ αυτόν τον “πανηγυρισμό”, έτσι δεν είναι; Μήπως θυμάσαι ποιόν;

νομίζω ο άλλος είναι ο Μίνι Γιάκομπσεν. :wink:

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

ΣΤΑ-ΜΑ-ΤΗ-ΣΤΕ
ΝΑ
ΚΟΥΟ-ΤΑ-ΡΕ-ΤΕ
ΤΑ
ΓΚΙΦ
!!!

best thread ever…Εχω λιωσει ρεε:lol:

Post: #169 | Gif: #1,3

Χαχαχαχαχα!! Δεν υπάρχουν ρε αυτά τα τζίφ…

ok μαλακία τα quotes σε gifs αλλά δεν προκειταί ποτέ να αναζητήσω gif με τον τρόπο που το γραψε ο managernick λίγο πιο πάνω…Τουλάχιστον ας κάνουμε μια υποτυπώδη περιγραφή…

Πχ: Εγώ γουσταρα άπειρα εκείνο με τον Micheal Phelps που κάνει κωλοδάχτυλο στον διπλανό του αθλητη αφού κέρδισε κούρσα. (Παρεπιπτόντως αυτό έχει εξαφανιστεί το gif)