Gods of metal

Θα σε μαλώσω, δεν διαβάζεις το τόπικ από την αρχή

JUDAS PRIEST
MESHUGGAH
AT THE GATES
YNGWIE MALMSTEEN
ENSLAVED

29 Ιουνίου

Αυτα ειναι πω πω πω τι θα γινει!Αντε να δουμε και στις αλλες μερες:D

Νταξ, εδω που τα λεμε ο Μαλμστιν μου ειναι και μενα ψιλοαδιαφορος… γουστα βεβαια ειν αυτα…

Ε φυσικά! Ποιός Malmsteen τώρα; Οι μεσούγκα είναι πολύ καλύτεροι! :expressionless:

8O :-k :?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Δηλαδη… το εννοεις; :expressionless:

:lol:

εννοειται πως οι μεσουγκα ειναι καλυτεροι.- 8)

Α είστε όλοι emo δηλαδή… :lol:

Ψήνομαι να δώ Maiden και At The Gates και δευτερευόντως Priest. Ξέρει κανείς αν υπάρχει και καμπινγκ στο χώρο του φεστιβαλ??

ναι εχει…
αν θες περισσοτερες πληροφοριες απλα κοιτα το επισημο σαιτ του φεστιβαλ…:wink:

Ναι, θα μάθεις και ιταλικά… :stuck_out_tongue:

Εγω στη θεση σου θα περιμενα κι αλλες ανακοινωσεις. Φετος παιζουν πολλα και καλα πακετα.

Kλείσανε και οι Carcass για την τρίτη μέρα του festival! :wink:

Προς το παρόν το billing είναι το εξής:

Παρασκευή 27 Ιουνίου 2008:
Ιron Maiden

Σάββατο 28 Ιουνίου 2008:
…verrà annunciato entro pochi giorni…
[SIZE=“1”]Θα ανακοινωθεί σε λίγες μέρες δεν σημαίνει αυτό; :-k[/SIZE]

Κυριακή 29 Ιουνίου 2008:
Judas Priest
Carcass
Meshuggah
At The Gates
Yngwie J. Malmsteen
Enslaved

Nαι!!Μαθαινουμε,ε;

Γιατί ανάμεσα σε Priest και Malmsteen πρέπει να ακούσουν όλα αυτά τα αυτάκια μας? #-o

:expressionless:

Νταξ. Γαμω. Για να δουμε. Εγω το κοβω να κανω αυτο που ειπα στο Χελλφεστ τοπικ. Αυτο ειναι το σχεδιο (με τα τωρινα δεδομενα).

Συμφωνω.

…επειδη θελουν να καλυψουν τα γενικοτερα γουστα και να εχουν κοινο ολων των ειδων. Αν και εμενα μονο ο Μαλμστιν με χαλαει. Ποτε δε μου αρεσε. Καλος, χρυσος, αλλα…

Δε μπορούν να τα χωρίσουν λίγο? Και φέτος μαζί με Sabbath - Dream Theater είχε Dimmu Borgir πχ… Εγώ όταν παίζαν τσάκισα πίτσες πάντως (που λέει ο λόγος τσάκισα γιατί ήτανε του κώλου. Ελληνικές και πάλι ελληνικές!!!)
8)

Εννοείται ότι δεν θα πάρω κατευθείαν εισητήρεια (καταρχας δεν μου βρίσκονται λεφτά αυτή τη στιγμή:p )
Βλέποντας τις μπάντες που ανακοινώθηκαν μέχρι στιγμής το Hellfest με έχει ψήσει περισσότερο…
Αν πάρω για κάπου κατά την άνοιξη θα έχω πάρει και θα πρέπει να έχω ψηθεί αρκετά ώστε να βρώ καμμια δουλίτσα κατά τον Φεβρουάριο για τα… έξοδα…