Αφιέρωμα gothic

θέλουμε γιατι είμαστε γκοθάδες κ κάποτε πηγαίναμε σε συναυλίες κιουρ με μακιγιάζ κ έτσι…

Να σε δω monte με μακιγιάζ κ ό,τι θες…:stuck_out_tongue:

Κάπως έτσι δλδ;

:lol: :stuck_out_tongue: :lol: :stuck_out_tongue: :lol: :stuck_out_tongue:

Οταν ειχε μαλλι ο μοντε του εφερνε λιγο:!:

υπάρχουν φώτοζ, αλήθεια…

λυσάχτε όμως δεν τις βάζω που να παίξουν οι λοστ με τους τάλικα σπίτι μου

ναι στα αυτιά κ τα φρύδια…:-s

:offtopic: :spam: :offtopic: :spam: :har:

Εννοείται πως θέλουμε, εμείς που γουστάρουμε αυτή τη μουσική τουλάχιστον! Όσο αφορά το Control, όσοι πήγαμε γράψαμε κάποια σχόλια στο τόπικ για τους Joy Division… :slight_smile:

edit: με φάγατε με τα σπαμ σας! ;p

τώρα ποιος κάνει spam ας το αφήσουμε καλύτερα κουμπαρο/ μόντηδες/ πότηδες, ξουτ ξουτ από το μοναδικό αφιερωμένο topic σε εμένα… 8) Ξουτ ξουτ…

Λοιπόν, έθεσα ένα ερώτημα λίγο πιο πάνω, θα ήθελα (σοβαρά τώρα) την γνώμη σας.

εγώ σοβαρά είπα πως θέλω. επειδή είμαι πρώην μπλακμεταλάς, δεν μετράω?

Εγώ έχω δει φωτό χου χου χου 8)

Δώσε πράμα στο λάο…

Nα δω αφιέρωμα σε Ηocico, :W:umpscut, Leatherstrip, ΚΜΦΔΜ, Die Krupps και τους λοιπούς τρομοκράτες… και να προσκυνήσω κανονικά χαχα. Αλλά καλό είναι να πουν την γνώμη τους άτομα που δεν ακούν το συγκεκριμένο στυλ.

Πολύ ωραίο αφιέρωμα. Μπράβο στο rocking για τους συνεργάτες του. Keep up the good work

Γι αυτο και γελας, ε; :stuck_out_tongue:

Kάποιο αφιέρωμα για EBM θα με ψιλοέψηνε (απαντάω γιατί ειπώθηκε πως χρειάζονται και γνώμες άσχετων με το σπορ:p )

Παντως οι VNV Nation που παρουσιαστηκαν στο ΕΒΜ ανηκουν κατα βαση. Αλλα ναι, υπαρχουν πολλα ονοματα ακομα να γνωρισουμε…

Ο λαος ζητα Diary και Diorama, εδω και τωρα!

:stuck_out_tongue:

Όντως πολύ ωραίο και ενδιαφέρον αφιέρωμα!!πολλά μπράβο!!:smiley:

Το συγκεκριμένο αφιέρωμα ήταν ουσιαστικά η αιτία να γραφτώ στο φόρουμ! Είναι πολύ όμορφο!! Μπράβο στη Μαρία κι από μένα…

Α, κι εγώ θα ήθελα να διαβάσω κι άλλα τέτοια ενημερωτικά άρθρα από ανθρώπους που πραγματικά γνωρίζουν πράγματα. Περιμένω ε. :smiley:

Θα περιμένεις πολύ καιρό ακόμα…

:stuck_out_tongue: